Sayfa 53/366 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
3659 sonuçtan 521 ile 530 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Banned
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki faydası olacaktır. Bu arada procapil ne kadar süredir kullanıyorsunuz etkisi nasıl biraz bilgi verirmisiniz ?
    Levent hocam pek yakın bir zaman içerisinde benim hikayem kısmında detaylı bilgiler içeren bir yazı ekleyeceğim.
    Konu DoktorCan tarafından (02.09.2014 Saat 15:34 ) değiştirilmiştir.

Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet hocam pek yakın bir zaman içerisinde benim hikayem kısmında detaylı bilgiler içeren bir yazı ekleyeceğim.
    Çok memnun olurum hocam bekliyoruz bu arada ismim levent yanlış duyum oldu sanırım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Selamlar miracle abi minox-dut ve losyonuzumuz kullanıyorum ancak zamanlama ile bir sıkıntım var.Sabah 8:30 da kalkıyorum önce hangisi ve nekadar sonra diğer losyonu kullanmalıyım?

miracle
    Guest
    Alıntı landonxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar miracle abi minox-dut ve losyonuzumuz kullanıyorum ancak zamanlama ile bir sıkıntım var.Sabah 8:30 da kalkıyorum önce hangisi ve nekadar sonra diğer losyonu kullanmalıyım?
    Önce Miracle losyonu kullan bu losyon emildikten sonra takriben 10-15 dk sonra min/dut uygulayabilirsin.

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle Selam ,

Benım gibi seboreik dermatit rahatsızlıgı olanlar miracle losyon ya da dutasterid losyon kullandığı zaman içindeki alkol ve minoxil türevleri yüzünden kepek , pullanma ve yoğun kaşıntıya maruz kalabiliyolar. Bunu aşabilmek için bir önerin ya da fikrin var mı

Alıntı Requiem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle Selam ,

Benım gibi seboreik dermatit rahatsızlıgı olanlar miracle losyon ya da dutasterid losyon kullandığı zaman içindeki alkol ve minoxil türevleri yüzünden kepek , pullanma ve yoğun kaşıntıya maruz kalabiliyolar. Bunu aşabilmek için bir önerin ya da fikrin var mı
    Öncelikle alkol türevi losyon yerine yağsız krem formülasyonu yapılmalı bu formülasyona ise güçlü hidrokortizon eklendiğinde ideal bir forma kavuşacaktır.

Ben yeni üye oldum, bu konuyu görüp. Ben de dün akşam losyonu hazırladım; ancak dekort ampulü düşürüp kırdım. Bugün yine alacağım. Bugün ilk konuyu okuyunca aklıma bazı sorular takıldı. Bu tabletlerin sadece bir tanesini mi katacağız yoksa hepsini mi? İlk mesajda Diane'nin yarısı gibi bir ifade okudum da.

Kutuların hepsini atacaksınız diane yarısı derken 21 tablet değilde 11 tablet gibi...

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kutuların hepsini atacaksınız diane yarısı derken 21 tablet değilde 11 tablet gibi...
    Hay Allah! Ben de bir tablet atmıştım. Ben diane yerine Allerset aldım. O zaman akşam hepsini atayım.

Banned
    yok yok doğru biliyorum levent hocam arkadaşımın adı mehmet size yazarken onunla konuşuyordum yanlışlıkla onun adını yazmışım rehber olabilecek nitelikte küçük bir yazı hazırlıyorum. Belki diğer arkadaşlar için ufak da olsa bir katkımız olur

Sayfa 53/366 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler