Sayfa 51/366 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
3659 sonuçtan 501 ile 510 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Toz haline getirmeyle uğraşmayın olduğu gibi atın zamanla kendileri eriyor zaten

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minox gibi değilde ilk etapta ve zaman zaman dökülmeler olabiliyor kökleri uyarması nedeniyle ancak bir ihtimal saç derisinin gözeneklerini kapaması ve yağlı içeriğin saçta mikrop ve mantar üremesi ihtimalide söz konusu bunlar dökülme yapabilir bu nedenle uygulama sonra bir kaç saat sonrası yada günde 1 yıkama uygun diye düşünüyorum.
    Ben gece uyguluyorum.Sabah genelde yıkıyorum minox sürüyorum akşam tekrar keto-azalderm.Bazen akşam sürüp sabahında yıkamıyorum akşama tekrar keto-azalderm sürüyorum.Gözeneklerin kapanması ve yaglanma sanırım.Her sabah yıkicam artık.

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben gece uyguluyorum.Sabah genelde yıkıyorum minox sürüyorum akşam tekrar keto-azalderm.Bazen akşam sürüp sabahında yıkamıyorum akşama tekrar keto-azalderm sürüyorum.Gözeneklerin kapanması ve yaglanma sanırım.Her sabah yıkicam artık.
    Şef kremler bende de dökülme yaptı. Ben hergün yıkarım saçımı yinede dökülme oldu. Hangi krem yapıyor bilmiyorum ama, iki haftadır kullanmıyorum kremleri dökülme azaldı.

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence azelderm krem yapiyor ayarini biraz kacirirsak dokme yapiyor biraz fazla suruyordum miktar olarak dun aksam 3 kremi kasik yardimiyla karistirdim oranlarinida iyi ayarladim sabah yastikta iki tel sac gordum bence oranini iyi ayarlayamayan arkadaslarda dokulme yapabilir minik saclar dayaniksiz azelderm direk koke calistigindan orani iyi ayarlamamiz gerek yoksa dokuyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bende de devam ederse dökülme sadece ketoral kullanıcam.Dökülmeyi azalderm yapıyor.

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birakma ama en minimuma indir deri alissin en buyuk ajanimiz cunku o.

Şayet allerjenik etki yapmadıysa köklerde kremlerin yaptığı dökülme geçicidir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    losyon ve kremlerı kullandıktan sonra ikinci kez kullanmadan önce özellikle şakaklarda kalan tabakayı silmek ve orayı temizlemek için peçeteyi hafıf ıslatıp fazla zorlamadan şakakları temizlesek iyi olmaz mı??
    07.07.2014- Min+ dut losyon
    05.08.2014- Miracle losyon
    12.08.2014- ketoral-azalderm krem

Moderatör
    Saç dökülmem cok azaldı.İkinci ayin sonunda yastıkta en fazla 1-2 tel saç görüyorum artık.Yavaş yavaş saç çıkıslarıda basladı ama azelderm ve ketoral kullandıktan sonra şakaktakı saclar bıraz zayıfladı gıbı.Lakin kullanmaya devam edicem bakalım olumlu sonuç verecekmi.Bu arada abim benden 4 yaş büyük ve saçları cok seyreldı sağ ve sol şakak gitti.Yakında onada miracle + ketoral-azelderm + biotin tedavisini uygulucam.4-5 ay bu tedaviyi kullanıcak.Eğer miracle losyon fazla etki göstermezse minox + dutas tedavisini ekleyeceğim.Ayrica mahalleden bir kişi daha kullanıcak yakın zamanda onada tedaviyi uygulucam.Kendisi 1-2 senedir saçları dökülüyor genel seyreklık mevcut,Geçen saç dökülmesi ile ilgili doktordan geldiğini gördüm.Doktor ona biotinli sampuan vermiş yollamış.Konu ordan açıldı.Abimle onun tedavisini Hikayeni Anlat bölümüne ekleyeceğim.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tedavide ikinci haftadayim, garniere allerset damla dahil miracle losyon ve Bifon Sac tonigi ile Dutasteride losyon kullaniyorum. Bugün baktim ve sakak bölgelerinde daha fazla olmak üzere ön bölgelerde de saclarin arasindan görebildigim kadariyla cok kücük tüyler var, kimisi henüz sari kimisi de siyahlasmis biraz daha uzun ama yakindan bakinca belli oluyor. Simdi bu tüyler sac olacak mi, yoksa bu kadar kücük tüylerin sac olmasi imkansiz mi onu cözemiyorum, tedaviye devam.

Sayfa 51/366 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler