Sayfa 5/366 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
3659 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

miracle
    Guest
    Alıntı yasin5306 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese hayırlı bayramlar yeni sitemiz hayırlı olsun

Losyona ilk başlayanlardan biriyim yaklaşık 2 sene önce dökülen saçlarım geri geldi. Yaşım genç olduğu için bende jet etki yaptı şuan dökülme biraz arttı losyonun çabuk kurumasından kaynaklandığını düşünüyorum.

Miracle hocama tekrar çok teşekkür ederim bilgilerini bizimle paylaştığı için. Hiçbir çıkarı olmadan aylardır bizimle ilgilendi her sorumuza cevap verdi tam bir örnek insan.
    Tesekkur ederim güzel sozlerin için ama suan yukum çok daha fazla artık ceviri yapip icerik eklemem ve siteyi yonetmem lazım bulletin konusunda bilgili arkadaşlarım bana yardım ederlerse Hayır diyemem yeni yeni öğreniyorum ve xls ile hemşire dostlarımın manevi ve teknik bilgisi ile ayakta tutabiliyorum siteyi tabiki sizlerin desteği ilede. Konunu buraya acarsan çok memnun olurum bu arada moderator olmak isteyen arkadaslar bana ulassin ben miracle

Artık orjinal nickim ile yazayım şizofren hissetmeden

miracle siten on numara olmuş hayırlı olsun daha yenı haberım oldu koptm geldm .d arshawın arkadasma tesekur edrm yonlendırdı ayrıca bı kac sorum vardı bu elseve bılndıgı gbı hemen kuryor bnde peceteyı ıslatıp losyonu sktıgm yerlerı nemlendryorum sorum su: peceteyı ıslatıp ondn arkalara dogru ıkı defa nemlendryorum kafamın ıslaklıgı halıyle belli oluyo bole nemlendırmem acaba bı sıkıntı olusturur mu yanı fazla mı nemlendıryorum

Alıntı _SPARTACUS_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle siten on numara olmuş hayırlı olsun daha yenı haberım oldu koptm geldm .d arshawın arkadasma tesekur edrm yonlendırdı ayrıca bı kac sorum vardı bu elseve bılndıgı gbı hemen kuryor bnde peceteyı ıslatıp losyonu sktıgm yerlerı nemlendryorum sorum su: peceteyı ıslatıp ondn arkalara dogru ıkı defa nemlendryorum kafamın ıslaklıgı halıyle belli oluyo bole nemlendırmem acaba bı sıkıntı olusturur mu yanı fazla mı nemlendıryorum
    hoşgeldin spartacus siteyi beğenmen moral verdi teşekkür ederim. Öncelikle peçeteyi kullanmana gerek yok onu sürdüğünde saçta kalan etkenide emebilir sen elini hafif ıslatıp tepeden saçlarına yağmur gibi damlat sonra masajla yedir bu yeterli olacaktır.

SaçımınDoktoru Üyesi yasin5306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SaciminDoktoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederim güzel sozlerin için ama suan yukum çok daha fazla artık ceviri yapip icerik eklemem ve siteyi yonetmem lazım bulletin konusunda bilgili arkadaşlarım bana yardım ederlerse Hayır diyemem yeni yeni öğreniyorum ve xls ile hemşire dostlarımın manevi ve teknik bilgisi ile ayakta tutabiliyorum siteyi tabiki sizlerin desteği ilede. Konunu buraya acarsan çok memnun olurum bu arada moderator olmak isteyen arkadaslar bana ulassin ben miracle
    Buranın linkini oraya ekledim hocam elimden geldiğince duyurmaya çalışıyorum benim yapabileceğim en iyi iş bu:-) Aynı konuyu buraya da açayım mı onu mu söylüyorsunuz

SaçımınDoktoru Üyesi yasin5306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin spartacus siteyi beğenmen moral verdi teşekkür ederim. Öncelikle peçeteyi kullanmana gerek yok onu sürdüğünde saçta kalan etkenide emebilir sen elini hafif ıslatıp tepeden saçlarına yağmur gibi damlat sonra masajla yedir bu yeterli olacaktır.
    Hocam konuya buranın linkini ekledim üye olan arkadaşlar bir yorum yazarsa daha fazla insanın faydalanmasını sağlayabiliriz.

ERKEK TİPİ SAÇ DÖKÜLMESİ VE ÇÖZÜMÜ

miracle pekı kafamı soledıgn sekılde ne kadar ıslatmalıym bir sefer yeterlı mı yoksa bırkac sefer tekrarlıym mı cok saol cevabın ıcın.

miracle
    Guest
    Alıntı _SPARTACUS_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle pekı kafamı soledıgn sekılde ne kadar ıslatmalıym bir sefer yeterlı mı yoksa bırkac sefer tekrarlıym mı cok saol cevabın ıcın.
    sacindan damlalar akip gitmeyecek kadar ama tum sacini islatacak kadar biraz zor oldu tarif ama ayarlarsin artik bu sac işine verdigimiz hassasiyeti beyin gücünü okula verseydik nasadaydik şimdi

Yeni Üye
    arkadaşlar sonuç kimler aldı bütün konuyu okudum ama resimlerin sırası falan belli değil. aynı şartlarda çekilmiş değil. tam olarak sonuç alınıyor mu. denemeye değer mi?

Alıntı cydonia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sonuç kimler aldı bütün konuyu okudum ama resimlerin sırası falan belli değil. aynı şartlarda çekilmiş değil. tam olarak sonuç alınıyor mu. denemeye değer mi?
    resimler güncellenecek ios vindows uyum sorunu nedeni ile geçici bir durum denemeye deger mi dersen hepimiz denedik ve bu forum bu losyon yüzü suyu hurmetine kuruldu nerdeyse...

Sayfa 5/366 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler