Sayfa 356/366 İlkİlk ... 256306346354355356357358 ... SonSon
3659 sonuçtan 3.551 ile 3.560 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Banned
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim neden ekliyorsun ki.harici olaraknkullan.miracleyi kullanmadan yarim saat önce acnelyse yi sorunlu bölgeye mercimek tanesi kadar uygula.sonra da miracleyi uygula.
    pratiklik için.

Banned
    minox kullanmadıysanız hiç bulaşmayın perişan etti saçları her gün 40 tel rahat döküyor bıraktıgım halde hala dökülme devam ediyor.sadece miracle kullandıgım zaman 2 3 tel dökülürken minoxla 40 tele kadar cıktı hakketen dogru kasıkla saç verir kepce ile saç alır bu adamdan.

Yeni Üye
    allerset damla kullanan arkadaşlara sesleniyorum şu an losyonu hazırlıyorumda damlanın hepsini mi boşaltıyoz şişenin hepsini mi yani acil yardım ederseniz sevinirim

Yeni Üye
    miracle hocam allah sızden razı olsun dokulmeme suan 0 yanı hıc dokulmuyor mıracle losyon donguye gırer mı ?

Elseve'in kalan yarısını buzdolabında mı saklamalıyız yoksa herhangi bi yer olur mu? Lütfen cevap acil.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı real Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elseve'in kalan yarısını buzdolabında mı saklamalıyız yoksa herhangi bi yer olur mu? Lütfen cevap acil.
    Evinizin ortam sıcaklığı 25 derecenin üzerindeyse buzdolabında saklasanız iyi olur.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evinizin ortam sıcaklığı 25 derecenin üzerindeyse buzdolabında saklasanız iyi olur.
    Tamam hocam çok teşekkürler

Arkadaşlar emin olmak için soruyorum. Miracle losyonu sürükten sonra durulamamız mı gerekiyor? Gerekiyorsa ne zaman durulamak gerekir? Bu arada losyonun pek tortusu yok bende baya berrak halde kullanıyorum. Çok iyi mi süzmüşüm yoksa bende mi terslik var? Şişenin dibinde bir mm kadar tortu var sadece.
    Tedavim

Miracle Losyon: 100 ml Elseve Arginin + 1 kutu aldactone + Diane 35 ilaç + 1 Adet dekort ampul (Sabah - Akşam)

Karanfil Kürü: Akşam kullanıyorum.

HP Pharma Biotin 10 mg. Her gün bir tam tablet.

Bakalım nasıl olacak...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tricale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar emin olmak için soruyorum. Miracle losyonu sürükten sonra durulamamız mı gerekiyor? Gerekiyorsa ne zaman durulamak gerekir? Bu arada losyonun pek tortusu yok bende baya berrak halde kullanıyorum. Çok iyi mi süzmüşüm yoksa bende mi terslik var? Şişenin dibinde bir mm kadar tortu var sadece.
    hayir normal ne sıklıkta yikiyorsan o zaman yika. neyle suzdun kardesim oyle bizede soyle gerci 1 kutu attiysan pek olmaz tortu. 2 kutu atiyorum ben sirf tortu tebesir gibi oluyor islak mendille suzuyorum tam beceremiyorum su isi.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayir normal ne sıklıkta yikiyorsan o zaman yika. neyle suzdun kardesim oyle bizede soyle gerci 1 kutu attiysan pek olmaz tortu. 2 kutu atiyorum ben sirf tortu tebesir gibi oluyor islak mendille suzuyorum tam beceremiyorum su isi.
    Çay süzgeçleri var (çaydanlıklar için) bir deneyin çok iyi süzeceğinden eminim.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 356/366 İlkİlk ... 256306346354355356357358 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler