Sayfa 315/340 İlkİlk ... 215265305313314315316317325 ... SonSon
3659 sonuçtan 3.141 ile 3.150 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Hybrid View

miracle hocam ve diger arkadaslarim sonunda foto yuklemeye karar verdim. hikayeni anlat kisminda bir degerlendirme yaparsaniz sevinirim.

Miracle

http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...ona-gecis.html

Burada sormuştum ama göremediniz sanırım. Dekort neden önermediniz bana ?

Teşekkürler

Alıntı kaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle

http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...ona-gecis.html

Burada sormuştum ama göremediniz sanırım. Dekort neden önermediniz bana ?

Teşekkürler
    Dekort 1 ampul sabit ya diğer ilaçların miktarını belirtmek için yazmış dekortu sabit kabul etmiştim dekortta atın siz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    uzman ve payitaht teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.ilk losyonlarım yarım diane,1 kutu aldacton,1 decort.sonra dianeyi 1 kutuya çıkardım,aldacton aynı kaldı,decort aşırı başağrısı yaptığı için miraclenin tavsiyesiyle allerset kattım.ama bu losyondan sonra hiç verim alamadım.allerset yerine decort dışında ne kullanabilirim?bu arada losyon bende aşırı kaşıntı yapıyor.durumum bu .tavsiyelerinizi bekliyorum.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rehber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzman ve payitaht teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.ilk losyonlarım yarım diane,1 kutu aldacton,1 decort.sonra dianeyi 1 kutuya çıkardım,aldacton aynı kaldı,decort aşırı başağrısı yaptığı için miraclenin tavsiyesiyle allerset kattım.ama bu losyondan sonra hiç verim alamadım.allerset yerine decort dışında ne kullanabilirim?bu arada losyon bende aşırı kaşıntı yapıyor.durumum bu .tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Aldactone 'u 2 kutu yapın..Diane 1 kutu kalabilir.1 kutu dekort,,bence alerset katma,,,Ve bir bayan olduğunuza göre Androcur atmanızı tavsiye edebilirim...100 ML'E en az 6-7 tablet katabilirsiniz...İlk başlarda yoğun dökülme yapabilir ama pes etmeden devam edin,,,Ayrıca haftada 2 dermaroller uygulamanızı tavsiye ederim..3 günde 1 de mutlaka ketoral şampuan...Duruma göre yeni etmenlerimizide zamanla takip edip ekleyebilirsiniz...

Banned
    Ben kullanalı 4 gün oldu saç dökülmesinden eser kalmadı 2-3 tel max saçımda önceden var olan tüyler vardı onlar dökülecek diye korkuyordum.Minoxil aldım bugun 50 tl yuh dedim 3 al 100 tl sonra döker möker 1 tane aldım bakalım doguş noktası ile şakaklara sıkacam ben 200 ml de yaptım evelse 2 acc 1 dieane günde 10mg yakın sürüyordum 1 aya bitsin bakalım ne olacak o kremleri öneriyormusunuz beyler ketoral azelder mi ne österajandan korkum yok vucut geliştirme sagolsun.

Merhaba, bugun itibariyle yaklaşık olarak 6,5 aydır miracle losyon kullanıyorum , azel+keto destekli
    6,5 ay sonunda güneş ışığında parlayan saç derim artık görünmüyor derecede kapandı.
    tek bir sorum var, saçımda ki sarı tüyler milyonu geçti. özellikle gün ışında baktığımda 1 saç telinin altında en az 30-40 sarı tuy var.bu tüyler ne zaman kalınlaşmaya başlayacak merak ediyorum. 7. ayıma geldim çünkü
    özellikle çevremdekilerin yorumları çok pozitif bunuda belirtmek istiyorum

Merhaba, bugun itibariyle yaklaşık olarak 6,5 aydır miracle losyon kullanıyorum , azel+keto destekli
    6,5 ay sonunda güneş ışığında parlayan saç derim artık görünmüyor derecede kapandı.
    tek bir sorum var, saçımda ki sarı tüyler milyonu geçti. özellikle gün ışında baktığımda 1 saç telinin altında en az 30-40 sarı tuy var.bu tüyler ne zaman kalınlaşmaya başlayacak merak ediyorum. 7. ayıma geldim çünkü
    özellikle çevremdekilerin yorumları çok pozitif bunuda belirtmek istiyorum

Üye
    Yer
    Yurtdisi
    senin adina cok sevindim arkadasim,umarim saclarin daha da düzelir.
    Senin yerinde olsam bir sene boyunca bu tedaviye devam ederim.
    Büyük htimal o sari tüyler ilk dökülmeye baslayan saclardir,ve tekarar canlanmasi dogal olarak en sona kalacak. O yüzden bir sene daha bekle derim.Baktin bir sene sonunda o saclar cikmiyor,bir durum degerlendirmesi yapip,finas veya dutasa baslarsin.
    Bu arada yan etki falan gördünmü,vücut killari falan ne durumda?

Alıntı antidht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin adina cok sevindim arkadasim,umarim saclarin daha da düzelir.
    Senin yerinde olsam bir sene boyunca bu tedaviye devam ederim.
    Büyük htimal o sari tüyler ilk dökülmeye baslayan saclardir,ve tekarar canlanmasi dogal olarak en sona kalacak. O yüzden bir sene daha bekle derim.Baktin bir sene sonunda o saclar cikmiyor,bir durum degerlendirmesi yapip,finas veya dutasa baslarsin.
    Bu arada yan etki falan gördünmü,vücut killari falan ne durumda?
    antidht , yan etki sadece 2 kere kasıklarda ağrı oldu. o da doz aşımından oldugunu çözdüm spreyin ucunu genişletip 10 fıs sıkınca geniş uçta daha fazla geldi o da kasıklarda ağrıya yol açtı. bu arada spreye zaten dutas sıkıyorum..
    vücutta kıllanma hiç olmadı.

Sayfa 315/340 İlkİlk ... 215265305313314315316317325 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler