Sayfa 266/366 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316 ... SonSon
3659 sonuçtan 2.651 ile 2.660 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Oksijen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lütfen biri cvp verebilir mi? miracle losyon için oluşturulacak olan allerset 20 ml in tamamını karışıma ekliyor muyuz
    evet hepsini ekleyebilirsiniz

Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet hepsini ekleyebilirsiniz
    Cvp için teşekkür ederim. Peki süzme işlemi en faydalı nasıl olur? Formun Başlarında okumuştum tülbentle süzülmüş. Kalan tortunun üzerinden de elseve in hiç karışım yapılmamış halinden dökün Denmiş. Yalnız bu şekilde 100 ml miktarını geçmiş olmaz mıyız? Bu sıkıntı oluşturur mu?

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Oksijen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cvp için teşekkür ederim. Peki süzme işlemi en faydalı nasıl olur? Formun Başlarında okumuştum tülbentle süzülmüş. Kalan tortunun üzerinden de elseve in hiç karışım yapılmamış halinden dökün Denmiş. Yalnız bu şekilde 100 ml miktarını geçmiş olmaz mıyız? Bu sıkıntı oluşturur mu?
    ben şimdiye kadar hiç süzmedim. losyonu 50 ml içine yarım aldaktone yarım diane yarım zyrtek damla ile yapıyorum. hiç tortu oluşmadı. bi ara tıkandı losyon onu da ucundaki beyaz kısmı çıkararak hallettim artık tıkanmıyor

Alıntı Dentist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba.2 aydır siteyi takip ediyorum çok samimi bi ortam buldum burda.Hiçbir çıkar ilişkisi yok herkes elinden geldiğince birbirine yardım etmeye çalışıyo,böyle bi ortam kolay bulunmaz,bu ortamı bize sağlayan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum😊😊ben de miracle losyonu kullanıyorum ve bu ikinci ayım fakat losyon çok çabuk kurumakta saç diplerime yediremeden kuruyor çözüm olarak ne önerirsiniz?
    losyonu sıktıktan 10 dk. kadar sonra su damlalarıyla (sprey şişesine koyacğınız su da olabilir)yada besleyici bir saç spreyiyle yeniden ıslatayarak saç derisi tarafından daha iyi emilmesini sağlayabilirsiniz. örneğin ben miracle losyondan 10 dakika sonra tresan sprey sıkıyorum
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya komik gelecek ama ben ilaclari ezerek atmanin direk atmaktan daha etkili oldugunu falan dusunmeye basladim.Tedaviyi bi ara aksatsam da 2. aydaki memnuniyetim hiç kalmadı yine .ki o zamanlar 200 mle 1 er kutu atmistim simdi kat kat fazlasini atiyorum yok ama ezmeden direk atiyorum.Minox bile 5-6 ayda etkisini yitirir mi yahu? 20 yasindayim sacim ilerleyecek diyorum bilakis gerileme devam ediyor bi de finas ekledik 1.5 ay oldu o bari 6-7 ay sonra beni toparlar mi diyorum ama bu gidisle o da hayal kirikligina ugratacak
    Konu Tıbbiyeli tarafından (30.12.2014 Saat 22:24 ) değiştirilmiştir.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya komik gelecek ama ben ilaclari ezerek atmanin direk atmaktan daha etkili oldugunu falan dusunmeye basladim.Tedaviyi bi ara aksatsam da 2. aydaki memnuniyetim hiç kalmadı yine .ki o zamanlar 200 mle 1 er kutu atmistim simdi kat kat fazlasini atiyorum yok ama ezmeden direk atiyorum.Minox bile 5-6 ayda etkisini yitirir mi yahu? 20 yasindayim sacim ilerleyecek diyorum bilakis gerileme devam ediyor bi de finas ekledik 1.5 ay oldu o bari 6-7 ay sonra beni toparlar mi diyorum ama bu gidisle o da hayal kirikligina ugratacak
    Bir de ru yu denersin kardeşim. İnşallah şifa bulursun.minoxu sade mi kullandin yoksa duatasli olarak mi.eğer şuan finasterid aliyorsan bence minox kullanki etkiyi cabuk alasın.bende de kayıp cok oldu.ki oluyorda.sac derim biraz daha iyileşince minox-dutasi ekliyip tekrar birseyler kazanmak istiyorum.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir de ru yu denersin kardeşim. İnşallah şifa bulursun.minoxu sade mi kullandin yoksa duatasli olarak mi.eğer şuan finasterid aliyorsan bence minox kullanki etkiyi cabuk alasın.bende de kayıp cok oldu.ki oluyorda.sac derim biraz daha iyileşince minox-dutasi ekliyip tekrar birseyler kazanmak istiyorum.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar konuyla alakasız olacak biraz ama bu konazol-nizoral gibi şampuanları bence sürekli olarak kullanmak saçi ve deriyi yıpratıyor gibi geliyor bana çünki çok güçlüler ben kepek oluşmaya başladığında tek sefer kullanıyorum kepek falan kalmıyor bilhassa minoxun deride bıraktığı hasarı hemen onarıyor ama süreklü kullanım biraz yıpratıyor gibi tabi bu kendi saç derimden yola çıkarak yaptığım bir yorum
    birde diplerde 1 2 cm arasında onlarca saç var bunlar yavaş yavaş uzuyorlar ne zaman adam olurlar ya
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam bende ilk ay 200ml ikinci ay 100 ml ye 1 er kutu koydum..son iki aydır 2-3 kutu aldactone koyuyorym diğerleri yine 1 er kutu.. Benim de ilk başlardaki tuylenme simdi seyrelmiş gibi.. Acaba aldactoneyi arttirdigimiz için mi boyle
    07.07.2014- Min+ dut losyon
    05.08.2014- Miracle losyon
    12.08.2014- ketoral-azalderm krem

SaçımınDoktoru Üyesi
    ekle kardeş tedaviye androccuru bak nasıl ilerleme oluyo görursun

Sayfa 266/366 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler