Sayfa 265/366 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon
3659 sonuçtan 2.641 ile 2.650 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Değerli Miracle hocam ve ustadlar hepinize selamlar..
    Ben 30 yaşında 180 boyunda 75 kilo ağırlığında yağlı saç tipine sahip ve kafamın üst tarafındaki saçların 4'te 3'ünü kaybetmiş biriyim.
    Sizlerin yorumları ve resimleri ile bir umut şimdi sizlere soruyorum;
    Deneyimleriniz ışığında bana nasıl bir karışım ve kullanım şekli sunarsınız?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Saygılar..

Yeni Üye
    iyi günler arkadaşlar saçlarım çok dökülüyor bende miracle losyana başlamak istiyorum formu baya okudum başlamadan önce
    elseve mi garnıer mi?
    diane 35
    2kutu aldactone 100mg
    Allerst ya da zrtyec 20 ml damla
    2adet dekort ampul
    bunlarla başlasam olurmu? ekliyeceğim veya çıkaracağım birşey varsa yardımcı olursanız sevinirim birde şampuan olarak ne tavsiye edersiniz sebamed olurmu son sorumda DERMAROLLER kullanayımmı? bunlarla beraber ketoral ve azeldem de kullanayımmı baya soru sordum cevap için şimdiden tşkler
    Konu secmela tarafından (28.12.2014 Saat 23:42 ) değiştirilmiştir.

elseve veya garnier sana kalmış. genelde elseve kullanılıyor. 100 ml losyana ilk başlangıçta 1 kutu aldactone 1 kutu diane 35 ve 1 dekort ampül. tabi oranlar kişinin dökülme şiddetine göre değişebiliyor. ben ilk olarak aldactone 'u bir kutu atmıştım fakat şimdi iki ye çıkardım. başlangıçta 1 kutuyla başla. dermaroller' da 0.5 mm ile 1 mm arasında değişmekte saçının uzunluğuna bağlı. kremlere gelince onlarıda istersen karıştırarrak istersen sabah akşam tek tek kullanabilirsin. fakat bu kremler bazı arkadaşlarda dökülme yapmıştı, bazılarındada yapmamıştı. bunuda deneyerek kendin görücen. kullanımı ise nohut tanesi kadar ketoral mercimek tanesi kadar azelderm. yan destek olarakta yeşil çay, karaüzüm çekirdeği vs. tarzı şeyler kullanabilirsin...
    17.08.2015 Tarihi itibari ile
    Min-Ru ( Akşam )
    Min-Dut ( Sabah )
    Cellagance ( Sabah ve Akşam )
    Medobiocomplex-e ( Günde 2 )
    Revita Şampuan ( 6/7 )
    Ketoral Şampuan (Haftada 1 )
    Dermoroller (Haftada 2 kere)

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı vinchenzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli Miracle hocam ve ustadlar hepinize selamlar..
    Ben 30 yaşında 180 boyunda 75 kilo ağırlığında yağlı saç tipine sahip ve kafamın üst tarafındaki saçların 4'te 3'ünü kaybetmiş biriyim.
    Sizlerin yorumları ve resimleri ile bir umut şimdi sizlere soruyorum;
    Deneyimleriniz ışığında bana nasıl bir karışım ve kullanım şekli sunarsınız?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Saygılar..
    merhaba aramıza hoş geldiniz en başarılı tedavi seçeneklerimiz olan miracle losyon ve minoxil+dutas karışımları kullanılmakta bunun yanında oral finasterid ve dutasterid kullananlarımız da var. dökülme şiddetiniz ve beklentileriniz doğrultusunda tedavinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. bunun için ilgili konuları detaylıca okumanızı tavsiye ederim. tedavilerle ilgili anlamadığınız kısımlar olursa tekrar sorabilirsiniz. ve son olarak fotolarınızı paylaşıp şu ana kadar yaptığınız tedavileri anlatırsanız daha detaylı yorumlar yapabiliriz. Ayrıca fotolarınızı her ay güncelleyerek tedavinizdeki gelişimi de hep beraber görebiliriz .
    Konu eplerenon tarafından (29.12.2014 Saat 01:08 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Herkese merhaba.2 aydır siteyi takip ediyorum çok samimi bi ortam buldum burda.Hiçbir çıkar ilişkisi yok herkes elinden geldiğince birbirine yardım etmeye çalışıyo,böyle bi ortam kolay bulunmaz,bu ortamı bize sağlayan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum😊😊ben de miracle losyonu kullanıyorum ve bu ikinci ayım fakat losyon çok çabuk kurumakta saç diplerime yediremeden kuruyor çözüm olarak ne önerirsiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Dentist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba.2 aydır siteyi takip ediyorum çok samimi bi ortam buldum burda.Hiçbir çıkar ilişkisi yok herkes elinden geldiğince birbirine yardım etmeye çalışıyo,böyle bi ortam kolay bulunmaz,bu ortamı bize sağlayan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum😊😊ben de miracle losyonu kullanıyorum ve bu ikinci ayım fakat losyon çok çabuk kurumakta saç diplerime yediremeden kuruyor çözüm olarak ne önerirsiniz?
    Garnier ile hazırlanan losyon biraz daha geç kuruyor bildiğim kadarıyla. Bir daha ki losyonu bir de onunla deneyin.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Garnier ile hazırlanan losyon biraz daha geç kuruyor bildiğim kadarıyla. Bir daha ki losyonu bir de onunla deneyin.
    Evet doğrudur son 4 aydır garnier ile hazırlıyorum losyonu elseve göre en az iki misli daha yavaş kuruyor,bir de üzerine min-dut uygularsanız hiç kurumuyor
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet doğrudur son 4 aydır garnier ile hazırlıyorum losyonu elseve göre en az iki misli daha yavaş kuruyor,bir de üzerine min-dut uygularsanız hiç kurumuyor
    Peki garnier ile elseve in içerikleri aynı mı? Cilt tipi önemli mi mesela Yağlı cilt için hangisi daha etkili olur?

bnymn bey, miracle losyon için oluşturulacak olan allerset 20 ml in tamamını karışıma ekliyoruz değil mi?

lütfen biri cvp verebilir mi? miracle losyon için oluşturulacak olan allerset 20 ml in tamamını karışıma ekliyor muyuz

Sayfa 265/366 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler