Sayfa 245/366 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon
3659 sonuçtan 2.441 ile 2.450 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı FCKW36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    But some guys of you also got shedding right? I'm a little bit afraid, that i will lose more hair at the end...
    I have a suggestion for you. Believe it or not it's very effective.

Boil one glass of water in a pot. Then add dried nettle leafs and dried Epilobium parviflorum(has green leafs and a few pink flowers). Let it brew for 5 minutes then filter it. Add one glass of tap water and slowly rinse it through your hair. Leave it, you don't have to shampoo it.

After a few days of using this, you will realize your scalp sebum is reducing gradually. At the same time your hair loss will most likely stop Try and see
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Deli olacam abicim nebiçim iştir hep benimi bulur bu tarz problemler anlayamadım.Losyona salisilik asit kattım losyon kurudu.Birazdaha losyon ilavesi yaptım neyse açıldı biraz.Süzme işlemini yaptım ve losyonun hemen hemen %65 ini kurtardım.Ancak bu seferde sizme aracı olarak kullandığım bu siyah ince yazlık gömlek losyona biraz boya verdi.Öyle simsiyah bir renk olmadı ama renk çok azda olsa koyulaştı.Bu losyon kullanılırmı yoksa çöpmü ona göre kullanacam.Başını ağrıttığım herkesten şimdiden özürdilerim...
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Elseve arginin yarısına 1 aldactone, 1 diane, 1 dekort ampul kavanozun içine karıstırdım iki gündür sadece sakaklarıma sürüyorum losyonu birde losyon sürmeden 15-20 dk önce alzerdm krem sonra ketoral krem sürüyorum, iki gündür başım fena halde ağrıyor gece ağrıdan uyanıyorum neyden kaynaklandı acaba çok kötü ağrıyor ne yapmam lazım

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mesud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elseve arginin yarısına 1 aldactone, 1 diane, 1 dekort ampul kavanozun içine karıstırdım iki gündür sadece sakaklarıma sürüyorum losyonu birde losyon sürmeden 15-20 dk önce alzerdm krem sonra ketoral krem sürüyorum, iki gündür başım fena halde ağrıyor gece ağrıdan uyanıyorum neyden kaynaklandı acaba çok kötü ağrıyor ne yapmam lazım
    Azel ile keto yu aynı anda kullanmayın birini sabah diğerini akşam kullanın,bir de yatmadan önce losyonu uygulayıp yatarsanız (öyle yaptığınızı varsayıyorum) sürekli aynı havayı teneffüs etmekten dolayı da baş ağrısı yapabilir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Azel ile keto yu aynı anda kullanmayın birini sabah diğerini akşam kullanın,bir de yatmadan önce losyonu uygulayıp yatarsanız (öyle yaptığınızı varsayıyorum) sürekli aynı havayı teneffüs etmekten dolayı da baş ağrısı yapabilir.
    Ewet akşam sürüyorum yatmadan önce ama sabah sürdüğümde dışarı çıkıyorum okula gidiyorum temiz hava soluyorum yani ama yinede ağrıyor tamam kremleri dediğiniz şekilde yapayım bide ben losyonu kawanozdan cıkarmadım sürmeden önce kasıkla çalkalıyorum çay kaşığıyla her şakağa 1 çay kaşığı döküp sürüyorum böyle de olur değil mi?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mesud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ewet akşam sürüyorum yatmadan önce ama sabah sürdüğümde dışarı çıkıyorum okula gidiyorum temiz hava soluyorum yani ama yinede ağrıyor tamam kremleri dediğiniz şekilde yapayım bide ben losyonu kawanozdan cıkarmadım sürmeden önce kasıkla çalkalıyorum çay kaşığıyla her şakağa 1 çay kaşığı döküp sürüyorum böyle de olur değil mi?
    Mümkün mertebe renkli bir şişe ya da saklama kabı olmalı çünkü bu tür karışımlar zaten çabuk bozulmaya meyyal,o yüzden ışık görmeyecek bir kutuda ve dolapta muhafaza edilmeli.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Üye
    Yer
    Kocaeli
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önce kremleri bırak losyonla devam et agrı devam ederse losyonu bırak kremle devam et neyin zarar verdigini deneme yanılma yoluyla bulabilirsin
    Kimin için söylüyorsunuz bunu?
    05/01/2015 itibariyle
    Min-dut (10 tane) (sabah-akşam)
    Miracle losyon (sabah-akşam) (2 kutu aldactone-diane35)
    Haftada iki dermaroller (0,75 mm)
    İlave bir ürünün daha kullanımı
    ------
    04/12/2014 itibariyle
    Miracle losyon (sabah-akşam) (4 kutu aldactone)
    ------
    07/11/2014 itibariyle
    Min-dut // Miracle (sabah-akşam)
    Haftada bir dermaroller (0,75 mm)

Üye
    Yer
    Kocaeli
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mimecer sorun var alıntı yapamıyor o sözü basım agrıyor diyene soylemiştim
    Tamam da resim falan göremedim.
    05/01/2015 itibariyle
    Miracle losyon (sabah-akşam) (2 kutu aldactone-diane35)
    ------
    04/12/2014 itibariyle
    Miracle losyon (sabah-akşam) (4 kutu aldactone)
    ------
    07/11/2014 itibariyle
    Min-dut // Miracle (sabah-akşam)
    Haftada bir dermaroller (0,75 mm)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Losyona baktım süzmekte kullandığım gömleğin biraz boya vermesi sonucu grimsi bişey olmuş.Acaba etken maddelerde bozulma yaparmı yani kullanılrmı losyon yoksa atayımmı?Kaş yapallım derken göz çıkarmayalımda.
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mimecer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam da resim falan göremedim.
    236 sayfada bonzai resim koymus ona yazdım ama alıntı yapamadım kime yazdıgım belli olmamıs onun resmine harika olmus dedim mesud isimli arkadasında bası agrımıs onada bir kremi bırak bir losyonu hangisi bas agrıtıyor anlarsın demiştim oda alıntı yapamadım ortaya soylemiş gibi olmus kardes
    Konu bendeniz tarafından (18.12.2014 Saat 15:10 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 245/366 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler