Sayfa 224/366 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon
3659 sonuçtan 2.231 ile 2.240 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Arkadaşlar merhaba,
    Epeydir forumdaki yorumları takip ediyorum, bütün yorumları okuduktan sonra ben de sayın miracle'nin ilk sayfada verdiği losyonu kullanmaya karar verdim. Umarım faydalı olur. Benim sıkıntım saçlar çok seyrek, güçsüz o kadar ki en ufak esintide bile darmadağın oluyor bu sorun değil problem son iki yıldır, şakak ve alın bölgesinde aşırı açılma başladı, önceleri saçın seyrekliğini göremediğim için rahatsızlık vermiyordu ancak son bir yıl içerisinde çok bariz bir seyrelme var.
    Bakalım losyon ben de nasıl etki yapacak, izlenimlerimi buradan düzenli paylaşmaya çalışacağım,

Üye
    Yer
    Kocaeli
    Almıştım bile ) sorun değil.Zaten bol bol sıkıyorum kafaya.Yalnız benim dökülme arttı tepede sanki. Diğer taraftan şakaklarda tüylenmeler var.Dün itibariyle bir şey daha dahil ettim tedavime. onu sonra Miracle izin verirse paylalacağım.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba değerli arkadaşlar miracle losyon formül-oranlarımı güncelledim paylaşayım:
    1-120 ml.garnier içine:
    a- 2 kutu aldoctone(yaklaşık %3 spiro yapıyor diye hesapladım)
    b- 1 diane 35( bunun oranı biraz az olmuş olabilir)
    c- 20 adet endol kapsül(5 tanesini krem versiyonu için kullandım)
    d- 1 adet dekort ampül
    hapları ezip toz haline getirdikten sonra garnier içine attım yarın sabah tülbentten süzüp içine dekort ampül kattıktan sonra kullanıma hazır losyonum.
    Not:ilk defa bu oranda bir losyon kullanacağım daha önce 100 ml'ye birer kutu şeklindeydi formülüm.
    2-40 gr ketoral krem içine:
    a-1 kutu aldactone
    b-5 adet endol kapsül
    c-5 adet avodart
    Önce hapları bir güzel toz haline getirdikten sonra üzerine avodartları sıktım,sonra bir miktar garnier ile macun kıvamına getirdim,en sonunda ketoral kremi de sıkıp güzlce bulamaç yaptıktan sonra krem versiyonu da kullanıma hazır hale geldi.
    Kullanım şeklim sabah losyon versiyonunu akşam krem versiyonunu kullanmayı planlıyorum,herkese tedavisinde başarılar ve şifa diliyorum.
    Hocam ketorale avodart karistirip kullanmayı bende düşünüyordum. Yabancı formlarda her ne kadar resim görmesem de ketoral-dutas karisiminin calistigini soyluyorlardi.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu losyonları kullanan arkadaşların karaciğer degerlerini ALT VE AST degerlerini ücretsiz olarak saglık ocalarında kan tesiti yaptırıp kontrol etmelerini rica edicem Ben de karaciğer sorunları hasıl oldu tedavi oluyorum Bu losyon mu yaptı derseniz kesin bir şey diyemem çünkü çok arkadaş kullnıyor ve bir yan etkısı gorulmedı Suclayıcı bır tarz ıcınden degılım sadece garantı amaclı

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ketorale avodart karistirip kullanmayı bende düşünüyordum. Yabancı formlarda her ne kadar resim görmesem de ketoral-dutas karisiminin calistigini soyluyorlardi.
    Evet üstad benim de beklentim o yönde inşallah,etki meselesi kadar önemli olan kullanım kolaylığı,ilk defa bugün kullandım gerçekten müthiş rahat oluyor,günün herhangi bir saatinde temiz saça uygula sonra yarım saat sonra saçını tara işine gücüne bak hiç belli olmuyor saçta.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topikal doz düşük 1 kas içi dozu 100 ml ve bir aydan fazla sürede saça uyguluyoruz şayet oda olumsuzluk yaratırsa tabiki gözden geçiririz şuan bir sorun yok.
    Miracle loyonun topikal emilimi yuzde kac tir sence bir tahminin var mi birde diane 35 i oral olarak kullanmanin erkeklerde yan etkileri nelerdir boyle bir calisma yapilmismi hic kisirlik yaparmi birde bu sac derisini atrofiye ugratip ugratmadigini nasil anlicaz?

Kendinde bir rahatsızlık hissettiğin icinmi yaptirdin bu kontrolü.. Bunu şundan dolayı soyluyorum yaklaşık 7 aydır kullanıyorum Losyonu rahatsızlık verecek bir problemle karşılaşmadığım icin kontrole gitme gereği duymadım.. Karaciğerde sorun çıkmasını farklı nedenlere bağlıyorum inşallah düşündüğüm gibidir.. bu arada gecmis olsun kardes

Alıntı karaali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle loyonun topikal emilimi yuzde kac tir sence bir tahminin var mi birde diane 35 i oral olarak kullanmanin erkeklerde yan etkileri nelerdir boyle bir calisma yapilmismi hic kisirlik yaparmi birde bu sac derisini atrofiye ugratip ugratmadigini nasil anlicaz?
    Deri atrofisi mi ? Kim söyledi ki bunu size ? Atrofi küçülme bozulma işlevi kaybetme anlamında kullanılan bir tıbbi latince kelimedir losyon bunu önler asıl hiç bir ilgisi alaksı yoktur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deri atrofisi mi ? Kim söyledi ki bunu size ? Atrofi küçülme bozulma işlevi kaybetme anlamında kullanılan bir tıbbi latince kelimedir losyon bunu önler asıl hiç bir ilgisi alaksı yoktur.
    Miracle ben bunu dekort ampul icin soyledim ben suan 20 gun oldu baslayali dekort koymadim suan inanirmisin dokukmem sifira indi diyebikirim eskiden elimi attigimda 5 10 tel gelirdi bugun dusta bile 3 5 tel ya geldi ya gelmedi elime ancak minox dut on bolgede sacimi bayaa doktu insallah sakaklarim duzelir bu kadar kisa surede boyle etki gorunce insan sasiriyor ama yan etki gormekten korkuyorum iste

miracle hocam, losyon ilk birkaç uygulamada dökülmeye yarıyor gibi geldi placebo mu bilmiyorum isteyen süzmeyebilir yazılmıştı, ne süzdüm ne ezdim olduğu gibi attım karıştırdım. ama sert kalıntı yıkamaktan dökülmeyi artırıyor gibi şimdide. normal sağlıklı saçlar atıyor gibi. asıl sorum şu sizinde o kısımdan tam sonuç alamadığım dediğiniz tam üst tepe arka birleşim tarafları. ne kadar önem versemde bana mısın demiyor oralarda bir hareket olmuyor. o kısımlara ne yapılmalı. günde bir yapıyorum bir türlü imkanım olmuyor iki defa yapmaya böyle net bir sonuç geç mi alırım
    Konu efe08 tarafından (05.12.2014 Saat 23:56 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 224/366 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler