Sayfa 151/366 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
3659 sonuçtan 1.501 ile 1.510 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Aslinda bana kalirsa tresanin ısırgan otlu Losyonu daha çok kafama yatıyor çünkü hem losyonun miktarı fazla hemde bitki dermanla aynı fiyata sahip.. 50 ml lik Losyonu almaktansa 300 ml lik Losyonu alıp denemeyi tercih ederim tresan bitkidermana göre daha çok bilinen bir marka ve daha olumlu sonuclara sahip

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Baydeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslinda bana kalirsa tresanin ısırgan otlu Losyonu daha çok kafama yatıyor çünkü hem losyonun miktarı fazla hemde bitki dermanla aynı fiyata sahip.. 50 ml lik Losyonu almaktansa 300 ml lik Losyonu alıp denemeyi tercih ederim tresan bitkidermana göre daha çok bilinen bir marka ve daha olumlu sonuclara sahip
    Doğru ama acaba tresan losyonda ne kadar ısırgan var? Ben sadece ısırgan olsun istedim. Bi de bu 3 nolu losyonun baya kuvvetli olduğunu öğrenince saf yoğun ısırgan vardır diye düşündüm.

Kendim ısırgan alıp kaynatarak yapacaktım ama sonra vazgeçip losyonum olsun istedim.

Belki başka sadece ısırgan içeren losyonlar da vardır ama henüz bulamadım.

Bitkiderman'dan daha etkili losyonlarin olduguna eminim araştırmak lazım tresani kullansak birsey kaybetmeyiz zaten bugüne kadar herseyi sürdük kafamıza bir surmedigimiz keçi Boku kaldı onunda sac dökülmesine iyi geldigini söyleseler eminim ki onuda surerdik)) sac dökülmesine çözüm bulan bilim adamları bu çözümü bizlerle paylaşmış olsa şimdi böyle şeylerle uğraşma gereği duymayacaktik en çok para sac sektöründe olduğu icin insanlari sürekli sömürmekten yana oluyorlar

Tresan almanya kökenli bir marka. İçeriğinin kalitesi ve miktarı açısından bizim firmalardan çok daha bilimsel hassasiyetlerinin olduğunu düşünüyorum. Bu tür ürünlerde her zaman küresel ürünlere yönelin. Bunu söylemek her ne kadar ülke için utanç verici olsa da bu aslında hem kendimize hemde ülkemize bir iyilik. Kalitelerini artırsın lar ve küresel marka olsunlar klinik deneyler yapsınlar ve büyük kalite sertifikaları alsınlar yok öyle beleşe zengin olmak umut sömürmek.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Küresel ürünler hep bize iyiliği düşünseydi bu kadar zengin olurlar mıydı acaba?

Ben şahsen yerli malına önyargılı değilim. Şişenin arkasında ISO 9001 de yazıyor.

Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küresel ürünler hep bize iyiliği düşünseydi bu kadar zengin olurlar mıydı acaba?

Ben şahsen yerli malına önyargılı değilim. Şişenin arkasında ISO 9001 de yazıyor.
    Boş ve bedavadan zengin olmuş tekbir küresel marka yoktur. İso9001 üretim süreci kalitesi için yeterlidir ancak ısırganın kalitesi, yaşı, extractın elde edilişi, dozu... ben güvenmiyorum güvenenler buyursun alsın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Bizde aksine küçük köklü işletmeler kalitelidir. Onlarda talebi görünce hemmen büyür kaliteyi maliyeti düşürür sonra yokokur giderler. Börekten köfteden bastona ayakkabıya bu böyle bşraz kültür ve zihniyet meselesi bence...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Küresel markalarda neler döner neler.. Daha çok para kazanmak için.. Onların reklamları yeter..

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Baydeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar losyondaki ilaç oranları çok düşük ırsi sac dökülmesi olan kisiler 200 ml Losyona 5 kutu aldactone katması gerektiğini düşünüyorum Miracle yan etki yaşamamanız icin dozajı düşük oranda kullanmanızı öneriyor ama yeri geldigi zaman dökülmesi yogun olan kisilere aldactone'yi 3,4 kutuya çıkarmasını öneriyor şimdi ben 100 ml Losyona aldactone'ye 3 kutu kattım ve hiçbir sekilde yan etkiye maruz kalmadım dökülme tam olarak kesilmedi ama 1 kutu aldactone kattığım losyondan daha etkili oldugunu söyleyebilirim.. Yeni hazırlayacağım Losyon şöyle olacak 200 ml elsev Losyon 5 kutu aldactone,1 kutu divina,1 adet decort ampul...bu oranlar ırsi sac dokulmesiyle baş edecek güçte bana katılmayan varsa Miracle kardesimizden fikir alabilirler
    Baydeli, bende senle aynı fikirdeyim,,Bu ayki losyonu 200 ml e 4 kutu aldactone yapmıştım,,şükür bendede yan etki olmadı,,,fakat süzme kısmını beceremedim,,elime yüzüme bulaştırdım,,bir sonraki sefere Miraclenin dediği şekilde yapıcam bakalım,,,çünkü inanılmaz bir tortu kalıyor losyonu çamur kıvamındaki tortudan ayırmak işkence,,,
    Ben 1 sonraki sefere 200 ml' elseve 5 kutu aldactone, 2 kutu endol,, sonra 4 tablet androccour atıp 1 gün bekletip dolapta ertesi gün tülbente doldurup sıkıp süzücem,çünkü asıl tortuları bunlar bırakıyor özellikle aldactone,,1 gün sonra süzdüğüm losyonuma, 1 dekort ampül ve 2 kutu diane yi atıcam ve 6 saat sonra kullanıma hazır olacak... Bu şekilde hazırlayacağım,,Yani bu aşırı dozajı 5-6 ay bu şekilde kullanmayı düşünüyorum,,daha sonra zamanla yavaş yavaş azaltıp standart şekilde kullanıcam,,evet bir 5-6 ay maddi olarak biraz kasar,,ama sonra belli bir seviyeden sonra dozajlar inince rahatlar,,Bu arada minox a avodartı 20 adet şeklindede devam edicem,,Bu ayki min dutu da 20 ye çıkardım,,fakat günde 1 sabah kullanıyorum,,akşam kullanıcak mecalim kalmıyor...Losyon da öyle bu aralar losyonla min dutu ve kremleri sadece sabah kullanıyorum,,akşam ihmal ediyorum...Günde 2 sefer kullanınca ve yıkayınca saçı dökülme azalıyor,,fakat ertesi gün yıkayınca dökülme artıyor,,sanırım saça sürdüğüm etmenlerin tortuları saçı boğup havasız bırakıyor 24 saat kalınca...

Küresel ve büyük markalar olduğu için özgür basın sayesinde öğenir konuşur ya da fikir yürütürsün hüsmen amcanın ticarethanesinde birşey dönmez istediğini yapar ruhun duymaz tanıdık hemşeri akraba cart curt gelir denetler gider... Toyota ford vs her yıl binlerce araç çağırıyor geri bağımsız kuruluşlar tüketici hakları ve baskısı ile ya da şirket rtiği nedeniyle senin ülkende bir tane Anadol bir tane Şahin çağrılmışsa eyvallah diyeyim. Ama dur ya da en kaliteli üretime sahip marka oldukları için hatasız araçlardı mükemmeldiler bak buda olabilir...

Sayfa 151/366 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler