Sayfa 15/366 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
3659 sonuçtan 141 ile 150 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

@xLs Uyguladigin karanfil kurunun olumlu bir etkisini gördün mu acaba ? Bilgi verirsen sevinirim...

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle bey, ben allersetin sıvısını almısım 20ml olanı suan losyonda kullanıyorum.ikinci losyonum olacak 4 gündür kullanıyorum sabah aksam.Farkedermı zararı olurmu ve dökülme hızlandı bu zamanda acaba diyorum losyon sac cıkartıo ama arasından birisi sacı dökmeyemı tetıklıyor.yoksa mınox gibi ilk basta sacımız dökülüp tekrar yenısı ve saglamları cıkarmı ?şuan dökülenler cok zayıf ve köksüz cok inceler zor görüyorum o derece.

edit : miracle usta cok soru soruyorum ama bunları merak ediyorm.Aksamları ketoral ve azelderm kremleri az sürüp yediriyorum.Lakin saçcizgim ve şakaklarım acılmadıgı ıcın sürerken köklere zarar vermesin.Sacım seyrek cizgi daha fazla bozulmadı sürerken seyrek olan yerlere süreyimmi yani saça gelse zarar verırmı bu kremler yoksa şakaklarıma yediriyimmi saçlı bölgelere ? ( Bu arada şakaklarımda ufak ufak saç cıkısları görüyorum )
    saç olan yere sürün zarar filan gelmez yok oyle bir etkisi dökülme yeniden programlanmadir aldurmayiniz birkac aylık suredeki genel toparlanmaya bakiniz

Moderatör
    Alıntı _SPARTACUS_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saol bunyamın bıde sen nası uyguluyosun losyondan hemen sonra mı bıde nemlendırmeyı karanfil kuruyle mı yapıosun yoksa ayrı mı yapıosun
    Evet losyonu tekrar saç derisine yedirme amaclı kullanıyorum.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saç olan yere sürün zarar filan gelmez yok oyle bir etkisi dökülme yeniden programlanmadir aldurmayiniz birkac aylık suredeki genel toparlanmaya bakiniz

Bende öle umut edıyorum.İcimden bi ses dökülenler geri gelmıcek desede losyonu kullanmaya devam.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

filozof
    Guest
    arkadaslar karanfilde omega 3 oldugu icin saca iyi geliyor omega 3 balik yagi karanfil vb seylerde var ve bu konuyla ilgili bir arastirmada pgd2 yi inhibe ettigi gorulmustur.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Hemşir_E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @xLs Uyguladigin karanfil kurunun olumlu bir etkisini gördün mu acaba ? Bilgi verirsen sevinirim...
    Valla farkı nedir bilemiyorum. Çünkü çok ağır tedavim var losyon, min+dut, fin, üzüm çekirdeği, 3 krem, çörek otu saçlarım acaip derecede kalınlaştı ama hangisi etki ediyor bilemem.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu süzme isini nasıl yapıyorsunuz..minoxil şişesinin uzerine ince bir tülbent koydum elsev sisesindn üzerine dokmeye çalıştım ama losyonun buyuk kısmi boşa gitti

miracle
    Guest
    Alıntı faradi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu süzme isini nasıl yapıyorsunuz..minoxil şişesinin uzerine ince bir tülbent koydum elsev sisesindn üzerine dokmeye çalıştım ama losyonun buyuk kısmi boşa gitti
    Geniş Ağızlı bir başka bardak yada kap ile yap en son kullanacağın losyonu minox yada başka bir kaba aktar

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu tür işlerde bir huni kullanmak en iyisi oluyor ...

Moderatör
    Ben kavanoza koyuyorm 2 tanesi isimi goruyor, birde ince bi tulbent.

Sayfa 15/366 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler