Sayfa 139/366 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
3659 sonuçtan 1.381 ile 1.390 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni dozajım biraz fazla olduğu için minoxillin şişesinde problem yaşamaya başladım,bu yüzden ben de şırınga kulansam mı diye düşünüyorum ama merak ettiğim şey 1-2 ml gibi hacimler cok küçük hacimler bu kadar az miktarı tüm kafaya dağıtmada zorluk olmuyo mu şırınga kullanırken?Az bişey bastırsan bile yarısı akiverir o bölgeye ?

sorumu cevapladığın için çok teşekkür ederim en kısa sürede gelişmeleri yazıcam

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni dozajım biraz fazla olduğu için minoxillin şişesinde problem yaşamaya başladım,bu yüzden ben de şırınga kulansam mı diye düşünüyorum ama merak ettiğim şey 1-2 ml gibi hacimler cok küçük hacimler bu kadar az miktarı tüm kafaya dağıtmada zorluk olmuyo mu şırınga kullanırken?Az bişey bastırsan bile yarısı akiverir o bölgeye ?
    Uygulama sayısı foz kadar belki daha önemli bu nedenle günde 3 e çıkarabilirsin ya da en azından gün ortası nemlendşrme yapıp iyice yedir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam dün akşam 9 gibi banyodan sonra losyonu sürdüm..Gece saat 2 gibi falan kafanın üst kısmıyla oynarken böyle sanki o kısım bana odun gibi gelmişti,,böyle hissiz..Sonra gece 2'de min dut losyon sıktım ve yattım...Şu an itibari ile aynı yere elliyorum fakat herhangi bi hissizlik yok,,kafanın diğer yerleri gibi canlı....Değişkenlik falan mı gösteriyor anlamadım...Bu arada endolü diğer kutuda kullanmıştım,,Spreyi tamamen tıkamıştı,,scalpta acayip bir ferahlık hissi vermişti aslında,,,fakat fazla kullanan olmayınca erken olduğunu düşünüp bu losyona katmamıştım..Bu losyonda bu gün bitip yeni hazırlamış olduğum losyona geçicem
    Endol inflamasyonu azaltıyor çok etkili ihmal etmeyin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Acaba normal losyona endol ne kadar katiyoruz ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşalr belki bu soyledıklerım cok sacma gelecek ama mıracle losyon ve minox+duhas losyonunu 3 haftadan fazladır kullnıyordum Kasıklarımda agrılar meydan geliyordu Dun agrılar o kada fazla arttı kı acıdan duramaz hala geldım Psikolojık bır etkı olmasının imkanı yok Neyse bugun kosyonları kestım agrı sızı yok oldu Neden bende b yan etkıyı yapmıs olabılır bılımsel bır acıklaması olanınız var mı ? Bunun dısında ellerımde tıtreme ve gucte dusme dun fazlaca benı hıssettırdı yataga dustum desem yerıdır

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aleko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşalr belki bu soyledıklerım cok sacma gelecek ama mıracle losyon ve minox+duhas losyonunu 3 haftadan fazladır kullnıyordum Kasıklarımda agrılar meydan geliyordu Dun agrılar o kada fazla arttı kı acıdan duramaz hala geldım Psikolojık bır etkı olmasının imkanı yok Neyse bugun kosyonları kestım agrı sızı yok oldu Neden bende b yan etkıyı yapmıs olabılır bılımsel bır acıklaması olanınız var mı ? Bunun dısında ellerımde tıtreme ve gucte dusme dun fazlaca benı hıssettırdı yataga dustum desem yerıdır
    Benzer etkiler pranhada da olmuştu yanılmıyorsam o yüzden başka formüllere yöneldi.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    bende de kasıklarda ağrı oluşuyor,genelde oturunca oluyo,dozaj düşürmekde fayda var.ellerimde parmak uçlarında bir hissizlik buruşma söz konusu bu yan etkiyi yaşayan var mı arkdaşlar.bu arada aşırı saç dökülmesine rağmen eskisine nazaran daha çok saç çıkışı var farkediyorum daha iyi olacağını tahmin ediyorum

Moderatör
    Alıntı aleko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Minox çarpıntı yapmış olabilir.Kalp hızlı atmaya baslayınca ellerde titreme ve kendinizi kötü hissetmeye başlarsınız buda gücde azalma meydana getirir.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    bende de arada testislerde hafif agrı oluyor...losyondan olup olmadığına emin değilmim ama dizlerimde kireçleme benzeri bir durum ortaya çıktı... oturduğum yerden zor kalkıyorum bunu yaşayan başka biri var mı...

Sayfa 139/366 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler