Sayfa 12/366 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
3659 sonuçtan 111 ile 120 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim de 2. Ayda dökülme hızlanmıştı ama ayni zamanda minoxa da baslamistim onun da etkisi olabilir umarim gidenlerin kat kat fazlasi gelir ön bölgemdeki seyreklik canımı sıkmaya başladı

Moderatör
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de 2. Ayda dökülme hızlanmıştı ama ayni zamanda minoxa da baslamistim onun da etkisi olabilir umarim gidenlerin kat kat fazlasi gelir ön bölgemdeki seyreklik canımı sıkmaya başladı
    Can sıkıcı bir durum.

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yasin5306 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese hayırlı bayramlar yeni sitemiz hayırlı olsun

Losyona ilk başlayanlardan biriyim yaklaşık 2 sene önce dökülen saçlarım geri geldi. Yaşım genç olduğu için bende jet etki yaptı şuan dökülme biraz arttı losyonun çabuk kurumasından kaynaklandığını düşünüyorum.

Miracle hocama tekrar çok teşekkür ederim bilgilerini bizimle paylaştığı için. Hiçbir çıkarı olmadan aylardır bizimle ilgilendi her sorumuza cevap verdi tam bir örnek insan.
    Şef, kafama bir şey takıldı. ''...yaklaşık 2 sene önce dökülen saçlarım geri geldi. Yaşım genç olduğu için bende jet etki yaptı şuan dökülme biraz arttı...'' yazmışsın. Etkili olmasına rağmen dökülme mi yapıyor? Birde yaşın kaçtır acaba?

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam losyonları sürmeden önce o kremleri sürüyorsun. Hemen peşine losyonları sürebilirsin.
    Ben bugün kremleride alacaktım fakat eczacı azaldermin sivilce için olduğunu söyledi. Kremlerin kullanılmasının sebebi saç derisini inceltip, sürülen losyonun daha etkili olmasını mı sağlamak? Yoksa başka bir nedeni mi var?

miracle
    Guest
    Alıntı bunalıyorum_aristo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bugün kremleride alacaktım fakat eczacı azaldermin sivilce için olduğunu söyledi. Kremlerin kullanılmasının sebebi saç derisini inceltip, sürülen losyonun daha etkili olmasını mı sağlamak? Yoksa başka bir nedeni mi var?
    var tabi ki ar enzimi yani dht oluşumunu engelliyor ketoral ise oluşan dht ve androjenlerin saça bağlanmasını önlüyor eczacı bilmez o kadar detay...

Hocam artık 4. Aydayım ve saçım inanılmıcak şekilde dökülüyor, elimi sürersem 10 tane filan çok rahat dökülüyor ve saçım daha da açılmaya başladı minoxta 8. Ayım acaba döngüde midir, onu bırakırsam nolur yoksa losyondan mıdır? Yani inanılcak gibi değil bu dökülme

miracle
    Guest
    Alıntı emrenass Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam artık 4. Aydayım ve saçım inanılmıcak şekilde dökülüyor, elimi sürersem 10 tane filan çok rahat dökülüyor ve saçım daha da açılmaya başladı minoxta 8. Ayım acaba döngüde midir, onu bırakırsam nolur yoksa losyondan mıdır? Yani inanılcak gibi değil bu dökülme
    Bırakma kesinlikle Döngü olabilir ben döngüye inanmıyorum sadece zayıf saçların dökülme oranının arttığı zaman diyorum. o etkenlerin kullanmasaydın o saçlar zaten hiç olmayacaktı. Şimdi onların güçlenmesi ve daha güçlü uzun ömürlü gelmeleri için tedaviye davam bizde ne dökülmeler oldu vazgeçmedik...

SaçımınDoktoru Üyesi
    miracle hocam yeni fotolarınızı ne zaman görecez artık...? sizde gelişim devam ediyormu? Evet devam ediyor artık ilaclari daha az kullaniyorum yinede guzel gelisme oyle ki zamanla saç kaybi sureci yavas bir hızla geri dönüyor filmi geri sariyor gibi ve bunu gozlemlemek çok keyifli açıkçası

Minoxilide bırakma diyosun yani? Ben minoxu temelli bırakmak istiyorum ama şuanki dökülmem cidden inanılcak gibi değil, sanki kemotropi tedavisine başlamışım gibi

Bırakma tabiki su asamada hemen allerset damla al gunde 2 ml uygula saçına losyondan once yani bu dokulme için alacağın en iyi önlem

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Siteniz Hayırlı Olsun..

Sayfa 12/366 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler