Sayfa 102/366 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
3659 sonuçtan 1.011 ile 1.020 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Egzemalı yerlerine losyon gelmesin kardeş. Yakınlarına da gelmesi sıkıntı çıkarabilir belki. Bu işin şakası yok yani. Doktora da gerekirse sor, egzeman azmasın..

(Belki de kötü gelmiyordur, cilt doktoruna sormakta fayda var..)
    Konu Ozgur85 tarafından (23.09.2014 Saat 22:45 ) değiştirilmiştir.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saol kardes cok düşüncelisin tesekkur ederim ama okumadin galiba yazdigimi tam. Kafamdaki egzama losyona basladiktan sonra direkt iyilesmeye başladı Yuzume ise bilincli surmedigim halde yuzumdekinde bile işe yaradı. Yani bu bende boyle oldu,arkadaslara boyle yapsinlar demiyorum. Ve bu iyilesmeyi de dianeye bagliyorum
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saol kardes cok düşüncelisin tesekkur ederim ama okumadin galiba yazdigimi tam. Kafamdaki egzama losyona basladiktan sonra direkt iyilesmeye başladı Yuzume ise bilincli surmedigim halde yuzumdekinde bile işe yaradı. Yani bu bende boyle oldu,arkadaslara boyle yapsinlar demiyorum. Ve bu iyilesmeyi de dianeye bagliyorum
    Ben booo'ya yazdım?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Belki de iyi geliyordur, ben korktum sadece, bi cilt doktoruna danışmakta fayda var yani..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içinde ppg ve butilin glikol var ikiside çözmek için ayrıca biraz saf su ve biraz etil alkolde kendim ekledim evet arjinin etkiliymiş bir çalışma okumuştum koku nedeniyle elidor diyorum ama aldacton iki olması losyonun gücünü ikiye katlıyor fark bariz belli netten çıkıyorum başarılar ozgur85 dostum

Filozof kasımda bende askerım kısmetse..Askerde sıkıntı olmuyor değilmi losyonu kullanmak..Aslında losyonu sürdükten sonra kep filan takmak saca zarar verir dıye dusnuyorum..
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar an itibari ile yeni losyonuma 190 ml elseve 3 kutu aldactone..2.5 kutu diane 35 ve 6 tablet androcour atmış bulunuyorum....süzme işlemini sabah yapıp akabine 2 dekor ampul ve 2 şişe alerset atıcam ama şişede yer kalmadı. ..losyonumu biraz kullandıktan sonra anca yer açılır 2 şişe alerset. ...biraz cesaret geldi bana bugün. ...hatta elimde 1 er tane daha aldactone ve diane 35 kaldı. .acaba onlarda mi atıp losyonu 4 lesem...yani 4 kutu aldactone ve 3.5 kutu diane 35 lesem...androcour miktarı ni değiştirmem 6 yeter...Bu kutuda ki etkisine göre diğer losyon da belki androcour u 10 adete çıkarabilirim...ne diyorsunuz çok mu civittim acaba....?

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar an itibari ile yeni losyonuma 190 ml elseve 3 kutu aldactone..2.5 kutu diane 35 ve 6 tablet androcour atmış bulunuyorum....süzme işlemini sabah yapıp akabine 2 dekor ampul ve 2 şişe alerset atıcam ama şişede yer kalmadı. ..losyonumu biraz kullandıktan sonra anca yer açılır 2 şişe alerset. ...biraz cesaret geldi bana bugün. ...hatta elimde 1 er tane daha aldactone ve diane 35 kaldı. .acaba onlarda mi atıp losyonu 4 lesem...yani 4 kutu aldactone ve 3.5 kutu diane 35 lesem...androcour miktarı ni değiştirmem 6 yeter...Bu kutuda ki etkisine göre diğer losyon da belki androcour u 10 adete çıkarabilirim...ne diyorsunuz çok mu civittim acaba....?
    hocam aile boyu yapmaya karar vermissin anlasilan. bana sorarsan 100 ml. iyidir hatta ü$enmeyenler bence 50 ml. de hazirlayabilirler. adamlar RU yu günlük hazirliyorlar mesela, yani kimyasal bu maddeler halen uzun bekledikce tam olarak nasil tepki verecek bilmiyoruz. ilaclara ve etken maddelere bir sey olmasa bile, alkol yani icindeki tasiyicilar bozulabilir özelligi kaybolabilir. miracle ne diyecek bakalim.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam aile boyu yapmaya karar vermissin anlasilan. bana sorarsan 100 ml. iyidir hatta ü$enmeyenler bence 50 ml. de hazirlayabilirler. adamlar RU yu günlük hazirliyorlar mesela, yani kimyasal bu maddeler halen uzun bekledikce tam olarak nasil tepki verecek bilmiyoruz. ilaclara ve etken maddelere bir sey olmasa bile, alkol yani icindeki tasiyicilar bozulabilir özelligi kaybolabilir. miracle ne diyecek bakalim.
    evet miracle nin yorumunu çok merak ediyorum....yalnız söylede bi durum var. ..ben bunu 1 ayda bitirecegime güvenerek yaptım. ..tam 1 ayda rahat bitiririm ben ..o yüzden büyük ebat yaptım. ..100 ml yetmemeye başladı. ...sabah akşam kullanıyorum. ..bide abaniyorum çoğu zaman hani daha fazla diyorum ..daha fazla ..ölsün kafadaki androjenler..defolsunlar. ..o psikoloji var...yani 30 max 35 gün dayanmaz bana

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet miracle nin yorumunu çok merak ediyorum....yalnız söylede bi durum var. ..ben bunu 1 ayda bitirecegime güvenerek yaptım. ..tam 1 ayda rahat bitiririm ben ..o yüzden büyük ebat yaptım. ..100 ml yetmemeye başladı. ...sabah akşam kullanıyorum. ..bide abaniyorum çoğu zaman hani daha fazla diyorum ..daha fazla ..ölsün kafadaki androjenler..defolsunlar. ..o psikoloji var...yani 30 max 35 gün dayanmaz bana
    ru nazik biraz onda günlük iyidir ama bizim etkenler daha dayanıklı 1 ayda bitiririm diyorsan sorun yok dolapta sakla birşey olmaz benimki 1 ayı geçiyor son günde de aynı etki var.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Birde istersen 30 kutu at önemli değil biraz ağırmı geldi günde 4 ml değil 1 ml sıkar yedirirsin olur biter al sana 1/4 doz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 102/366 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler