12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Tedavinizin yanına supplement önerisi (arginine-zma)

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bu tarz takviyelerin işe yaradıgını düşünüyorum gingseng , L-Arjinin L-Lizin L-Sistein ,Üzüm Çekirdeği Ekstraktı ben denedim çünkü böyle bir gıda takviyesi almıştım , saçları daha canlandırdıgını düşünüyorum tek topikal tedaviye ek olarak bence cok yararı oluyor..
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı raprap1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu tarz takviyelerin işe yaradıgını düşünüyorum gingseng , L-Arjinin L-Lizin L-Sistein ,Üzüm Çekirdeği Ekstraktı ben denedim çünkü böyle bir gıda takviyesi almıştım , saçları daha canlandırdıgını düşünüyorum tek topikal tedaviye ek olarak bence cok yararı oluyor..
    L-sistein baktım ama çok karmaşık hocam , çinko içeren doppelhersin 5 mg l sistein 300 mch biotinli hapını alacaktım hergün 2-3 hap ayrı ayrı yutmayayım diye tekli alayım dedimde l-sistein ne olduğunu anlamadım kötüleyenler olmuş insan saçı , ördek saçı diye açıkcası bu çok önemli değilde günlük alımda zararı olabilir mi bilemediğim için almadım , sizin günlük biotin kaç mcg ? birde her gün aldığınız ek gıdalar nedir saç için
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sacımcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    L-sistein baktım ama çok karmaşık hocam , çinko içeren doppelhersin 5 mg l sistein 300 mch biotinli hapını alacaktım hergün 2-3 hap ayrı ayrı yutmayayım diye tekli alayım dedimde l-sistein ne olduğunu anlamadım kötüleyenler olmuş insan saçı , ördek saçı diye açıkcası bu çok önemli değilde günlük alımda zararı olabilir mi bilemediğim için almadım , sizin günlük biotin kaç mcg ? birde her gün aldığınız ek gıdalar nedir saç için
    L-Sistein, saç telinin saç köküne bağlanmasında ve bağın güçlendirilmesinde kilit görevi olan bir aminoasittir. Günlük olarak yeterli miktarda alındığında, saçların güçlü ve sağlıklı gözükmesini sağlar. Cilt, saç ve tırnak dokularını destekler. Ayrıca, güneşin zararlı ışınlarından cildi korur. Saçların ve tırnakların ihtiyacı olan Keratin üretimini sağlar.

biotin su aralar 2.500mg alıyorum , ek gıda olarak darı ekstresi , Üzüm Çekirdeği Ekstresi , L-Arjinin, Panax Ekstraktı kullanıyorum , bunları kullandıgımda saç ve vücüt için faydalıgı oldugunu düşünüyorum , tabi kimseye kullan diyemem bu benim kullandıklarım herkesin vücudu farkı ben olumlu gördüğüm için kullanıyorum..
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı raprap1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    L-Sistein, saç telinin saç köküne bağlanmasında ve bağın güçlendirilmesinde kilit görevi olan bir aminoasittir. Günlük olarak yeterli miktarda alındığında, saçların güçlü ve sağlıklı gözükmesini sağlar. Cilt, saç ve tırnak dokularını destekler. Ayrıca, güneşin zararlı ışınlarından cildi korur. Saçların ve tırnakların ihtiyacı olan Keratin üretimini sağlar.

biotin su aralar 2.500mg alıyorum , ek gıda olarak darı ekstresi , Üzüm Çekirdeği Ekstresi , L-Arjinin, Panax Ekstraktı kullanıyorum , bunları kullandıgımda saç ve vücüt için faydalıgı oldugunu düşünüyorum , tabi kimseye kullan diyemem bu benim kullandıklarım herkesin vücudu farkı ben olumlu gördüğüm için kullanıyorum..
    Hocam yorumunuz için sağolun çok faydalı oldu bu bilgi , ben doppelhersin çinko amaçlı bu içerikli 50 mg L-Sistein, 160 mg L-Metionin, 1,4 mg B2 Vitamini, 1,4 mg B6 Vitamini, 2,5 mcg B12 Vitamini, 9 mg , ürününü almayı düşündüm fakat biotini 300mcg az gibi , çinnko 10 mg , ama çok fazla karıştırmak istemiyorum günlük kullanımda , sizce bu l sistein ve diğer değerler açısından iyi midir ? B12 vitaminim üst sınırda birde , buna ek 2500 mcg vonka biotin düşündüm ama uzun vadeli bunların bir zararı olabilir mi ? Biotinde hangi marka ?

Birde sizin şu ısırgan yakı nane yeşil çay losyonu çok merak ediyorum , losyon günlük mü hazırladınız ?yapılışı nasıl , hergün mü kullanım bunun bir konusu açsanız etkisi iyi mi ? dökülmeyi başlangıç seviyelerde durdurmaya yeterli oldu mu ? Günlük kullanım için saçı yağlı göstermeyecek %5 esansiyel nane yağı losyon hazırlamayı düşündüğümden soruyorum.
    ür
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi