Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
45 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: reflex hyperandrogenicity

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ayrica su kanaate vardim benim gorusum testo belli bi siniri astiktan sonra yikici etki yapoyor mesela su annbenim libido on gun oncesine gore inanilmaz dustu ama yinede normalin ustu diyebilirim sac dokulmem cok az gunde her gun dus aliyorum toplam 30 - 40 teli gecmiuodur
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ve ayrica her gun azalma gosteriyor libido normale dondukce sac canlaniyor dokulme gunden gunde azaliyor
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

RH için topikal spirolonakton kullanmak faydalı olabilir diyenler var akla hemen miracle losyon geldi onada başlıcam. nane çayına hemen başlıyorum dostum deneyimine dair bilgiler için herkese ayrı ayrı teşekkürler. önce şu dökülmeyi durduralım da
    peki bu gidenler gelir mi
    ru+minox kullanıyorum dökülmeye hiç yardımcı olmadı, gerçi en ufak hormonal dalgalanma saçı olumsuz etkiliyor ru yetersiz kalmış olabilir.
    lipogaine kullanmaya başlıcam

SaçımınDoktoru Üyesi
    Gelir gelir ben tedavi surecinde uc kere bildigin dazlak kel oldum geri geldiler
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

Geçen hafta içi doktora gittim, kullandığım ilaçları kabaca anlattım finasteridin dutasteridin işe yaramadığını acaba RH (bence ne olduğunu anlamadı) olabilir mi diye dilimin döndüğünce anlattım. kan testi yapalım dedi bende lütfen dedim. Sonuçlarda testesteron ve diğerleri normal aralıkta sadece b12 bayaa düşük çıktı onun için tribeksol , berazinc ve sebore için losyon yazmış. losyonları kullanmıyorum saç derim yağlı değil (belki yağlıdır hiç müsade etmiyorum rogaine, miracle losyondan dolayı sürekli kuru tutuyorum) ama diğerlerini düzenli kullanıyorum. dutas'ı bıraktım sadece

Dökülme son şiddet devam ediyor, dökülen saçların 200 de 180 ı abartmıyorum ince küçük sakal boyutunda. bu ne anlama geliyor arkadaşlar , geri dönüşsüzmü gidiyor bu saçlar yoksa döngü filan yeniden gelir mi.

testesteronun normal çıkması RH olmadığı anlamınamı geliyor, değilse ne bu ? 32 yaşındayım 12 yıl önceki dökülmeler böylesine şiddetli değildi.

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelir gelir ben tedavi surecinde uc kere bildigin dazlak kel oldum geri geldiler
    @ keltoşş , hocam saclarınız geri gelirken bir kaşıntı vs. Oldu mu ? 2. Deneyimden sonra mesela , belirli bir belirti ile saçlarnızın geri gelceğini anladınız mı ? Yoksa hiç hissettirmiyor mu? Bu süreci biraz anlatabilir misiniz ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı odtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta içi doktora gittim, kullandığım ilaçları kabaca anlattım finasteridin dutasteridin işe yaramadığını acaba RH (bence ne olduğunu anlamadı) olabilir mi diye dilimin döndüğünce anlattım. kan testi yapalım dedi bende lütfen dedim. Sonuçlarda testesteron ve diğerleri normal aralıkta sadece b12 bayaa düşük çıktı onun için tribeksol , berazinc ve sebore için losyon yazmış. losyonları kullanmıyorum saç derim yağlı değil (belki yağlıdır hiç müsade etmiyorum rogaine, miracle losyondan dolayı sürekli kuru tutuyorum) ama diğerlerini düzenli kullanıyorum. dutas'ı bıraktım sadece

Dökülme son şiddet devam ediyor, dökülen saçların 200 de 180 ı abartmıyorum ince küçük sakal boyutunda. bu ne anlama geliyor arkadaşlar , geri dönüşsüzmü gidiyor bu saçlar yoksa döngü filan yeniden gelir mi.

testesteronun normal çıkması RH olmadığı anlamınamı geliyor, değilse ne bu ? 32 yaşındayım 12 yıl önceki dökülmeler böylesine şiddetli değildi.
    Serbest testesteron degerlerin normalmiydi ???
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tremonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ keltoşş , hocam saclarınız geri gelirken bir kaşıntı vs. Oldu mu ? 2. Deneyimden sonra mesela , belirli bir belirti ile saçlarnızın geri gelceğini anladınız mı ? Yoksa hiç hissettirmiyor mu? Bu süreci biraz anlatabilir misiniz ?
    Hocam saclarimin gelecegini dokulmenin durmasindan anliyorum bianda bicak gibi kesiyor iki uc ayda tamamen kapaniyor
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam saclarimin gelecegini dokulmenin durmasindan anliyorum bianda bicak gibi kesiyor iki uc ayda tamamen kapaniyor
    Anladim hocam, cevaplaginiz icin tesekkurler , su duyguyu bir yasayamadik, umarim yakinda yasariz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Odtu hocam seni cok iyi anlıyorum bende yasadim iki haftada kel kaldim orali tamamen birak iki uc hafta ben yakalsik iki haftadir oral hic bisey almiyorum su an dokulmem cok azladi normal sinirlarda . yeniden baslarmiyim bilmiyom ama su anki sac durumum beni tatmi etmiyom basliycam heralde cunki ben hayatimda en buyuk etkiyi proscardan gordum bir sene kullandim uc ayda resmen lise yillarina dondu saclarim . belki reflex ilk basladiginda biraksaydim orali bu kadsr zayat olmazdi ama tecrube olfu iste
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon