28 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç Dökülmesinin 500 yıl önceki tedavisi

Hybrid View

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu usturayla çizme meselesiyle ilgili. sarımsak falan araştırıyordum birisi berberine danışmıştı o da bi uygulama var ama çok canın yanar demiş eleman kabul etmiş bu şahsın kafayı azcık çizmiş üstüne de tuz ve sarımsak basmıs adam ben ömrümde böyle agrı hissetmedim demişti sonra kabuk baglamıs ve saç çıkışı vardı demişti ne kadar dogrudur bilinmez
    Dermaroller etkisi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermaroller etkisi.
    aynen ben de onu düşündüm konuyu ilk gördüğümde. Dermanın biraz mazoşistçesi tabi : )
    uzun vadede nasıl koruyacak bunu 2-3 kere yapmak orası saçma olmuş. Saçı hücüm eden dökücü etmenler vücutta sürekli var ve sürekli saldırıyor. Biraz şüpheli tabi genetik dökülme için
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermaroller etkisi.
    aynen ben de onu düşündüm konuyu ilk gördüğümde. Dermanın biraz mazoşistçesi tabi : )
    uzun vadede nasıl koruyacak bunu 2-3 kere yapmak orası saçma olmuş. Saçı hücüm eden dökücü etmenler vücutta sürekli var ve sürekli saldırıyor. Biraz şüpheli tabi genetik dökülme için
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas