25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç derisinde delik (çukur) oluşumu

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi
    kardeş bende kısa kestirmeyi düşünüyorum aynı seninkinin boyutta losyonları süremiyorum çok canım sıkılıyor böyle olunca

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı makrofaj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş bende kısa kestirmeyi düşünüyorum aynı seninkinin boyutta losyonları süremiyorum çok canım sıkılıyor böyle olunca
    Yaklaşık 1 ay yoğun bakım fırsatı. Kestir gitsin geri dönüşü daha iyi olabilir.

Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Contractubex'i bir araştırır mısın, akne boşluğunun bıraktığı izlerde işe yaradığı söyleniliyordu.

Ben çok büyük bir dövme sildirme sonucunda jüpiter yüzeyine dönüşen silik yarasını onunla adam etmiştim
    Evet benim de aklımda Contractubex. Bir dönem kullanmıştım, saç derim için üstelik. Teşekkür ederim bu önerin için. Cildiyeye de danıştıktan sonra eğer bir mahsuru olmazsa kullanacağım. Üstelik Contractubex'in operasyondan kalan yara izi için bile faydalı olabileceğini umuyorum.

Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de kafa derim, ensem sivilcelidir çocukluğumdan beri. Sürekli oynarım, sıkarım, patlatırım, kazırım. Ama hiç böyle delikler oluşmadı. Çok enteresan ve korkutucu. Bende de hafiften tripofobi var galiba.
    Antibiyotik yazıyordu doktor gidince, kullanıyorum geçiyor. Bittikten sonra 2 hafta olmamışken yeniden hoop. Antibiyotik mi dayanır? Bir dönem elma sirkesi ve limonu suyla seyreltim sürdüm. Bu sivilceleri geçirdi, kafam nefes aldı. Belki de sivilceyi geçirirken oluşturduğu delikler olmuştur diyorum sirkenin. Bu arada bence de kötü duruyor. Ne yapalım, saç çıkaracağım diye yaptığım hatalar işte.

Aman kimse kanatmasın kafasını lütfen.