Sayfa 7/15 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
145 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: 17 yıldır durduramadığım saç dökülmemi miracle losyonla durdurdum

Sizlerin miraclede elsevle yapıldıgında yarattıgı bu kuruluga bir care buldunuzmu saclarım uzun ve onları kaskatı yapıyor resmen tarayamıyorum anlayamıyroum bu durumu.

Alıntı fatma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saç aşısı diye bir şey var sadece bir kere kafaya enjekte ediliyormuş MİRACLE duydunmu bunu.
    Evet duydum ama bir kere ismi gayrı ahlaki saçın aşısı nedir ? neyi neye aşılıyor ? tutan nedir ? içerik orjinalde acel matrix bu işe yarar bir etken olabilir araştırdım ama türkiyede ki aşıda ne var ? bu belli değil zaten büyük ihtimalle bir farklılık olmadığı için ismine abanılmış.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

slm bende 2gundur kullanıyorum dediğiniz gibi sacı cok dolgun gösteriyor. benim sac dökülmem zaten yok ama saclarımın tepe kısmı baya seyrek onun için kullanmaya basladım gercekten faydası olurmu

Yeni Üye
    tepe bölgesi içinse gerçekten işe yarıyor ön bölge içinde aynı şey geçerli tabi ama tepe bölgesi seğrek zaten demişsin yani doğuştan bi seğreklik mi var saçınızda sonradan olma bi seğreklik varsa büyük ihtimalle sonuç alırsınız diye düşünüyorum

Alıntı fatih41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tepe bölgesi içinse gerçekten işe yarıyor ön bölge içinde aynı şey geçerli tabi ama tepe bölgesi seğrek zaten demişsin yani doğuştan bi seğreklik mi var saçınızda sonradan olma bi seğreklik varsa büyük ihtimalle sonuç alırsınız diye düşünüyorum
    tskler cevabınız için. dogustan olan bi seyreklik degil vitamin eksikliginden dolayı dökulme yasıyorum vitamin haplarına basladım dökülmem durdu ama sac cıkısında bi faydasını görmedim daha 3 aydır kullanıyorum priorini. 3 ay daha kullanıcam. losyonuda sadece sac cizgimde ve arka kısımlarda kullanıyorum erkeklerde etkili oldugu duyunca ben daha bir heveslendim acıkcası ins dediğiniz gibi olur

SaçımınDoktoru Üyesi
    Belgravia Center hangi ilaçları kullaniyorda çok iyi sonuçlar alıyor bilen varmi

Bende tam 3 ay oldu priorin kullaniyorum. Buna ilaveten zinco ve demir hali kullaniyorim . sac dokulmem çok azaldi. Yeni 3 kutu daha alicam. 6 ayda tam sonuç aliniyormus. 6 ay sonrasina bqkicam artik. Eğer dökülme birakinca devam ederse omur boyu bile kullanmayi düşünüyorum. Birde ben doktora gittim doktor sacima bakti genetik olabilir dedi fakat benim ailemde hic dökülme yok dedim hormonlardan kadınlarda tepe dökülmesi yapar dedi. Simdi kanima bakicak daha sonra hormonlara falan. Simdi siz vitamin eksikliğine rağmen miracle kullanacak misiniz ? Sonuçta dokulmeniz vitamin eksikliğinden

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı ece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende tam 3 ay oldu priorin kullaniyorum. Buna ilaveten zinco ve demir hali kullaniyorim . sac dokulmem çok azaldi. Yeni 3 kutu daha alicam. 6 ayda tam sonuç aliniyormus. 6 ay sonrasina bqkicam artik. Eğer dökülme birakinca devam ederse omur boyu bile kullanmayi düşünüyorum. Birde ben doktora gittim doktor sacima bakti genetik olabilir dedi fakat benim ailemde hic dökülme yok dedim hormonlardan kadınlarda tepe dökülmesi yapar dedi. Simdi kanima bakicak daha sonra hormonlara falan. Simdi siz vitamin eksikliğine rağmen miracle kullanacak misiniz ? Sonuçta dokulmeniz vitamin eksikliğinden
    bayanlar için önerim http://www.sacimindoktoru.com/showth...3603#post53603

Ne yazildigini pek anlayamadim. Ne anlatiliyor yazabilir misiniz lütfen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı exfobis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acaba o etken maddeyi nerede bulabiliriz?

Sayfa 7/15 İlkİlk ... 56789 ... SonSon