Sayfa 20/22 İlkİlk ... 101819202122 SonSon
212 sonuçtan 191 ile 200 arası

Konu: Minoxil Dutasterid Saç Dökülmesinde Yeni Başarı

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rahman1642 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu cok merak edıyorumda Mınoxilin içine dutasterid attıgımız zaman minoxilin etkinliğini kısıtlamazmı bu konuda bıraz aydınlatabılecek varmı beni korkuyorum mınoxılın ıcıne atmaya mınoxılın etkısı bozulur dıye aydınlatırsanız beni cok sevınırım ıyı aksamlar herkese
    Ben başta olmak üzere defalarca uygulanmış bir şey canlı kanıtları var yahu
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı rahman1642 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu cok merak edıyorumda Mınoxilin içine dutasterid attıgımız zaman minoxilin etkinliğini kısıtlamazmı bu konuda bıraz aydınlatabılecek varmı beni korkuyorum mınoxılın ıcıne atmaya mınoxılın etkısı bozulur dıye aydınlatırsanız beni cok sevınırım ıyı aksamlar herkese
    Kesinlikle etkinliği arttıyor kardeş bunu tecrübe eden bir çok arkadaşımız var. 1.5 yıl saf minox kullanan birisi olarak dutasterit ile karıştırılarak kullanmanın minoxun saç çıkışındaki etkisini kat kat arttırdığını söyleyebilirim.
    Konu saçmasaç tarafından (18.03.2016 Saat 11:06 ) değiştirilmiştir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle etkinliği arttıyor kardeş bunu tecrübe eden bir çok arkadaşımız var.1.5 yıl saf minox kullanan birisi olarak dutasterit ile karıştırılarak kullanmanın minoxun saç çıkışındaki etkisini kat kat arttırdığını söyleyebilirim.
    Dutas yapı olarak erkinliğini yitirmeden en uzun süre devam ettirebilen anti androjen hal böyle olunca scalpte uzun süre etkinliğini koruyo ve sonuçlar ortada
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Azelaik acid tozu eczanelerde bulunsaydı buda bizim için iyi bir 'artı' olurdu. Saf minoxidil kullanmak pek etkili bir yöntem değil.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Azelaik acid tozu eczanelerde bulunsaydı buda bizim için iyi bir 'artı' olurdu. Saf minoxidil kullanmak pek etkili bir yöntem değil.
    Hocam topla 5 kişi yada 10 kişi tipkimsandan alım yapın 1 kilosu 200 TL felandi sanırım 100 gram düşse herkese yeter de artar bile. Yapalım mi bi organizasyon

Yer
    Istanbul/Yalova
    Arkadaşlar, bu tedavi klasik Minoxidil'in yaptığı o şok dökülme yapmıyor Nedeni nedir acaba? Minoxidil ilk ayda öyle şok dökülme yapar ki neredeyse kafanızda saç kalmayacak sanıyorsunuz, bilirsiniz bunu çoğunuz.

Bunu Miracle Losyon mu, yoksa Dutasterid mi engelliyor?

Yer
    Istanbul/Yalova
    Minoxidil bırakıldığında, 3 içinde tamamiyle eski haline dönülüyor!! Bunu bir kaç defa yaşadım. 90 günde döngüyü sıfırdan başlıyorsun.

Minoxidil'in nasıl saç çıkardığını bilinmediğini yazıyor satıcılar. Ancak minoxidil'in vasilator etkisi yarattığını düşünülüyor, öyle değil mi? Peki neden başka losyonlar L-Arginine vs. aynı etkiyi göstermiyor? 90 gün ara verildiğinde neden döngü sıfırlanıyor?

Yeni Üye liux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul
    kokusu agir olmasa kullanirdim

Yeni Üye
    minox dutla beraber kullanıldığında tepe bölgesinde ilerleyen zamanlarda yani 1 sene iki sene sonra eski haline dönermi yani tamam saç çıkıyo ama sonradan yine dökülmesi korkutuyo beni benim tepe bölgesi açık tamamen kel değil ama... min dut kullansam kapanır mı kapansa bile tekrar dökülür mü :/

Yeni Üye
    cevap gelmediğine göre deneyip görücez allah herkese şifa versin

Sayfa 20/22 İlkİlk ... 101819202122 SonSon