Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: vichy dercos neogenic şampuan

Yeni Üye
    peki şimdi biotin çok faydalı ya, ozaman 10'luk yerine 1lik 3lük 5lik falan almaya gerek var mı?

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1. Biotinde bile bu kadar pimpirik yapıyorsanız hiç bir tedaviye başlayamazsınız. Ve plasebo olarak yan etki görürsünüz. 2 seneyi aşkın süresdir HP Biotin 10mg kullanıyorum. Etkisi bariz tıranklardan belli 7. gün kesmesem olmuyor. Diğer bir belirtisi ise saç uzama hızına etkisi ben yanları hep subay traşı gibi kestiririm eskiden 3 hafta götürürdü kazıtınca kafa derisi gözükürdü. Şimdi 10. günden sonra saçla uzamış oluyor. 2 haftada bir kestiriyorum yanları.
    Tedaviye ihtiyaç duymuyorum

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biotin dediğiniz şey suda çözünün bir etken allah aşkına vücutta depoloma yapmıyor. 10mg şey neyini uzatıyorsunuz anlamıyorum. Solgar elinde bitmiştir depoda yoktur adamların satış stratejisi değişmiştir elinde kalan ürünleri eritmeye çalışıyorlardır. Nedir bu marka takıntısı yani. HP'ye güvenmiyorsanız gidin başka marka alın marka mı yok. Özetle saça faydalı bir şey. Saçı kalınlaştırdığını bir çok kullanıcı söylüyor zaten. Yaz google ingilizcen biotin hair thickening-volume yada biotin saç kalınlaştırması onlarca forumda onlarca konu var ne duymak istiyorsun yani? İlla bilimsel kanıt istiyorsanız

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4989391/
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28879195

Tavsiye edilen miktar satılmıyor demişsiniz. Kaç mg tavsiye ettilerde bulamadınız? 1-2.5-5-10 hepsi var eczanelerde.
    kardeş sırf adek değil diye böbreği yormuyor sanki

Yeni Üye
    kabuto nasıl yani böbreği yoruyor derken? vitamin hapları böyle şey yapar mı uzun süre kullanımda?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kabuto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedaviye ihtiyaç duymuyorum
    Ne mutlu sana 18 yaşındasın sanırım. 18 yaşında bu tür söylemlerde bulunanları 25'li yaşlarına geldiğinde kıyıda köşede avodart içerken görüyoruz umarım sen onlardan olmazsın. Böbreklerin yorulması hakkında yorumun için; Kafan çok güzelmiş güle güle kullan. Bu kafayla portakalda yeme o zaman orta boyutta bir portakal günlük c vitamini ihtiyacının 1.5 katı böbreklerin yorulmasın.

Yeni Üye
    Ne mutlu sana 18 yaşındasın sanırım. 18 yaşında bu tür söylemlerde bulunanları 25'li yaşlarına geldiğinde kıyıda köşede avodart içerken görüyoruz umarım sen onlardan olmazsın. Böbreklerin yorulması hakkında yorumun için; Kafan çok güzelmiş güle güle kullan. Bu kafayla portakalda yeme o zaman orta boyutta bir portakal günlük c vitamini ihtiyacının 1.5 katı böbreklerin yorulmasın.
    Kardeşim millete giderli giderli konuşma burdan yok kıyıda köşede avodart içerken görüyoruz yok kafan güzelmiş güle güle kullan cart curt modlara girme yani bilgin varsa paylaş hepimiz öğrenelim insan evladı gibi soru soruyoruz böyle sivrilerek etiket etme kendini konu şampuandan biotine geldi yine yabancı forumlarda gir araştır demişsin araştırdım saç tırnak uzatıyor ama net olarak saç telini kalınlaştırdığı gürleştirdiği söylenmiyor çok nadir yazılmış bu bende bu yüzden bedava kullanmak istemiyorum biotini .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı BayEmre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim millete giderli giderli konuşma burdan yok kıyıda köşede avodart içerken görüyoruz yok kafan güzelmiş güle güle kullan cart curt modlara girme yani bilgin varsa paylaş hepimiz öğrenelim insan evladı gibi soru soruyoruz böyle sivrilerek etiket etme kendini konu şampuandan biotine geldi yine yabancı forumlarda gir araştır demişsin araştırdım saç tırnak uzatıyor ama net olarak saç telini kalınlaştırdığı gürleştirdiği söylenmiyor çok nadir yazılmış bu bende bu yüzden bedava kullanmak istemiyorum biotini .
    Senin küçükken hayalin avukat olmaktı galiba. Tedaviye ihtiyaç duymuyorum dedi bende umarım duymazsın dedim. Madem savunuyorsun bana böbrek yorduğunu ispatlayan bir çalışma atsanıza biotinin.. Gazetelerin sayfa doldurmak için vitamin böbrekleri yoruyor gibi stok haberleri haricinde Saç şaftı ölçümü mü yapacak üyelerde sana saçımı kalınlaştırdı diye veri sunacak. Anlama yetin olsaydı ben ve diğer 2 üye tırnak ve saç uzaması örneklerini vererek biotinin saça faydalı ve etkinliği olduğunu vurguladı ama işte anlayana. Çalışma linkleride attım.. Saç sorunun yanında Alzheimer başlangıcıda var galiba şampuandan biotine ilk 4 mesajda kim getirmiş konuyu?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hp Biotin 5 mg kullaniyorum 4 5 aydir sac uzamasi inanilmaz gercekten ama sac kalitem okadar iyi degil kirik yipranmis ,belki 2 gunde bir fonledigim icindir
    edt bu arada cildim baya puruzsuz oldu 😀

Sayfa 2/2 İlkİlk 12