Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
74 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Poliphine Saç Dökülmesi Şampuanı Önerisi İsteyenlere

Ketoralde de sls var biliyordum eminmisiniz olmadığına ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ketoralde de sls var biliyordum eminmisiniz olmadığına ?
    eczaneye konazol almaya gitmiştim onda sls yok sanıyordum kutuya baktım sls yok falan demiyordu ben yarın gelirim dedim evde baktım ketoralde sls yok diye buldum
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Moderatör
    yani sls var mı diye aratınca var diyen bir yer göremedim ben
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Yeni Üye
    Öncelikle merhabalar. Yaklaşık 2 yıldır saç dökülmesi sorunum ile uğraşıyorum. Bir çok şampuan kullandım, bunların içerisinde saç dökülmesini durduranların sayısı fazla olmakla beraber yeni saçların çıkmasına yardımcı olan benim fark ettiğim 2 şampuan tek var. Bu şampuanlardan birisi bahsettiğiniz Poliphin, diğeri ise Minoxidil. Bu ikisi haricindekiler dökülmeyi durdursa bile en azından bende yeni saçların çıkmasına yardımcı olmadı. Bu yüzden bu ürünü kullanmanızı şahsen tavsiye ediyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben de "Tresan Isırgan Özlü" şampuanı tavsiye edebilirim. Bunu kullanıp saç dökülmem çok azaldı hatta küçük küçük saçlarım çıktı diyen birden fazla kadın kullanıcının yorumlarını gördüm ve ben de kullanmaya başladım.

Ama içinde SLS var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şampuan değil ama aynı şekilde "Loreal Elseve Arginin Sprey" için de birden fazla aynı yorumlardan okudum. Bu da çok güzel bir ürün.

Moderatör
    Bu poliphin suanda kullandıgım sebamed anti hair loss'dan iyimidir ? Sampuanda en iyi tercihi yapmak istiyorum fiyati ne olursa olsun.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eczaneye konazol almaya gitmiştim onda sls yok sanıyordum kutuya baktım sls yok falan demiyordu ben yarın gelirim dedim evde baktım ketoralde sls yok diye buldum
    buna sevindim var zannediyordum oysa.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampuan değil ama aynı şekilde "Loreal Elseve Arginin Sprey" için de birden fazla aynı yorumlardan okudum. Bu da çok güzel bir ürün.
    Bana kalırsa ikisinide al farklı etki mekanizmaları var önce sebamedle 2. Turuda polipinle yaparsın ben hep şampuanları böyle kullanırım ve saç temizlendikçe diğerinin emilimi artar.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende bugün gittim botanik eczaya...Zaten ilk dermoday şampuanım bitmek üzereydi..İkincisini aldım ve yanında poliphin şampuanıda sordum,,fiyatı makuldu deneme amaçlı onuda aldım...Eğer memnun kalırsam poliphinle devam ederim...
    Dermoday şampuandanda ayrıca memnunum,,,sık kullanıma uygun,,hacim veriyor ve en önemlisi sls vs. yok...Poliphinin içeriği çok yoğun,,simsiyah çamur gibi bir rengi var...Bakalım eğer olumlu sonuç alırsam bundan sonra poliphine dönerim..yok olmazsa Dermoday le devam....Bu arada ikisini toplamda 42 tl ye aldım..biri 20 diğeri 22 tl ydi.

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon