110 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yeni Rogaine Foamcılar

Hybrid View

Banned
    Alıntı caxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Minoxil yerine, rogaine foam a geçiş yapacağım. Avodartı da şırınga ile çekip direk uygulayacağım. Ama orjinal olarak nerden almam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olurmusunuz arkadaşlar
    Ben de Rogaine foam kullanıyorum.şırınga yöntemini denedim ama hava aldı şırıngadan onun için şöyle bir yöntem buldum istersen bi vak derim
    http://www.sacimindoktoru.com/minoxi...aristirma.html

Alıntı ofsaçof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de Rogaine foam kullanıyorum.şırınga yöntemini denedim ama hava aldı şırıngadan onun için şöyle bir yöntem buldum istersen bi vak derim
    http://www.sacimindoktoru.com/minoxi...aristirma.html
    Güzelmiş buda peki nerden temin ettiniz siz ürünü acaba? Yardımcı olabilirmisiniz bu konuda bana?

Banned
    Güzelmiş buda peki nerden temin ettiniz siz ürünü acaba? Yardımcı olabilirmisiniz bu konuda bana?
    Rogaine foamı soruyosan Amerikadan alıyorum.

Rogaine foamı soruyosan Amerikadan alıyorum.
    Anladım, tanıdıklarınız aracılığı ile getirtiyorsunuz sanırım. Malesef benim öyle bir şansım yok. Prki türkiye den temin edebileceğim bir site biliyormusunuz?

Banned
    Anladım, tanıdıklarınız aracılığı ile getirtiyorsunuz sanırım. Malesef benim öyle bir şansım yok. Prki türkiye den temin edebileceğim bir site biliyormusunuz?
    sanalpazardan alabilirsin

sanalpazardan alabilirsin
    Rogaine Men Hair Regrowth Treatment Foam 4 Aylık 229 TL BAKIM SHOP'dan

şu satıcıya msj attım, ürün yüzde yüz orjinal diyor. Ama ne biliyim kuşkulanıyorum yinedd

Banned
    Rogaine Men Hair Regrowth Treatment Foam 4 Aylık 229 TL BAKIM SHOP'dan

şu satıcıya msj attım, ürün yüzde yüz orjinal diyor. Ama ne biliyim kuşkulanıyorum yinedd
    orijinallik anlamında içinde şüphen olmasın ordan senelerden beri alanlar var.Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi de yapabilirsin.İstersen bir tane al sonra karar ver.İlerde belki ben de burdan Rogaine foam şatışı yapabilirim.

aynı msj iki kere gitmiş