Sayfa 14/16 İlkİlk ... 41213141516 SonSon
160 sonuçtan 131 ile 140 arası

Konu: Saçımdaki Gelişmeler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 gündür buradan cevap yazamıyorum. Soyulan deriyle birlikte saç gelmiyor, sadece büyük parçalar halinde, yılan derisini değiştirirmiş gibi, deri parçaları soyuluyor. Soyulma başladıktan sonra zaten hızla tüylenme de başlamıştı. Sonra da tüyler kararmaya kalınlaşmaya başladı. linki ozan35 paylaşmış.
    Süreçten bahsetmeniz mümkün mü kısaca? Tedavide değişiklik yapmaksızın oldu bunlar sanırım?

Yeni Üye
    beyler artık son çare olarak ben de bu yönteme başladım bugün burayı okuduktan sonra 2-3 hafta denicem bakalım ne olur. Bilinçaltı olayı biraz korkutucu ama videodaki yorumların %95 i olumlu sonuç almış bu umut verici. Bir de videoda ne anlattığı hakkında fikri olan var mı? psikolojimiz bozulmasın

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı Josef35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süreçten bahsetmeniz mümkün mü kısaca? Tedavide değişiklik yapmaksızın oldu bunlar sanırım?
    Hiçbir değişiklik yapmadım. 20 Aralıkta önce besin destekleriyle yola çıktım 28 Aralıkta da ana tedaviye geçtim. Şimdi hatırlamıyorum ya 20'sinden sonra ya da 28'inde 10 gün boyunca videodaki sesleri dinledim. Sonra sıkıldım zaten. Sadece avodartı daha seyrek içiyorum o kadar. Onun dışında değişiklik yok. Ha şu aralar kremle masajı ve losyon kullanımını da seyrekleştirdim. Kafamda çok kepek olursa, özellikle banyodan sonra kuruma olursa kremleri uyguluyorum. Ya sabah ya da sadece akşam minoxil sıkıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hiçbir değişiklik yapmadım. 20 Aralıkta önce besin destekleriyle yola çıktım 28 Aralıkta da ana tedaviye geçtim. Şimdi hatırlamıyorum ya 20'sinden sonra ya da 28'inde 10 gün boyunca videodaki sesleri dinledim. Sonra sıkıldım zaten. Sadece avodartı daha seyrek içiyorum o kadar. Onun dışında değişiklik yok. Ha şu aralar kremle masajı ve losyon kullanımını da seyrekleştirdim. Kafamda çok kepek olursa, özellikle banyodan sonra kuruma olursa kremleri uyguluyorum. Ya sabah ya da sadece akşam minoxil sıkıyorum.
    Yani etki bu videodan sonra oldu diyorsunuz. Günde bir kere mi izlediniz? 10 günden sonra bıraktınız mı videoyu? Ben de akşamları cell kullanıyorum. Minoxili iki günde bire düşürdüm yanlış mı yapıyorum? Zaten %2'lik kullanıyordum döngüye girince canımı sıkmıştı.

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Yani etki bu videodan sonra oldu diyorsunuz. Günde bir kere mi izlediniz? 10 günden sonra bıraktınız mı videoyu? Ben de akşamları cell kullanıyorum. Minoxili iki günde bire düşürdüm yanlış mı yapıyorum? Zaten %2'lik kullanıyordum döngüye girince canımı sıkmıştı.
    Etkinin bu video ile olup olmadığını bilmiyorum sadece tedaviye ek olarak videoyu da izledim başlangıçta. Sabah akşam 10'ar dakika. Ama 10 gün dayanabildim zaten bıraktım. Bla bla bla bla hiç çekilmiyor. Benim minoxilin içinde 10 tane avodart var. Tek başına minoxil hiç bir işe yaramıyor. Tüy çıkarır ancak. 2 yıl buradayım şu döngü meselesinin ne olduğunu çözemedim arkadaş.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Etkinin bu video ile olup olmadığını bilmiyorum sadece tedaviye ek olarak videoyu da izledim başlangıçta. Sabah akşam 10'ar dakika. Ama 10 gün dayanabildim zaten bıraktım. Bla bla bla bla hiç çekilmiyor. Benim minoxilin içinde 10 tane avodart var. Tek başına minoxil hiç bir işe yaramıyor. Tüy çıkarır ancak. 2 yıl buradayım şu döngü meselesinin ne olduğunu çözemedim arkadaş.
    Döngü mekanizmasını çözmek saç dökülmesi mekanızmasını çözmek demek hocam o yüzden kolay değil.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Peki videoyu bırakınca soyulma geçti mi? Veya çıkan saçlarda zayıflama dökülme vs oldu mu?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Döngü mekanizmasını çözmek saç dökülmesi mekanızmasını çözmek demek hocam o yüzden kolay değil.
    Hocam sizin bilginiz var mı bu konu hakkında? Bu seslerle ilgili?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam sizin bilginiz var mı bu konu hakkında? Bu seslerle ilgili?
    Yok kardeşim ben böyle içeriğinden emin olmadığım telkinlerle falan işim olmaz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok kardeşim ben böyle içeriğinden emin olmadığım telkinlerle falan işim olmaz.
    Umut dünyası hocam...

Sayfa 14/16 İlkİlk ... 41213141516 SonSon