500 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Hybrid View

Alıntı talhayaldiz96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam kullandığın birisinin markasını söylermisin çünkü ben elseve ile yapmaya çalıştım fısfısına takılıyor çıkmıyor içinden denediğin sprey varsa onda hazırlıyım
    Kastınız setipiprant mı hocam? Setipiprant dmso ile tamamen çözünüyor spreyde tıkanma yapmaz. Ayrıca losyonları eczanelerden damlalık temin ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kastınız setipiprant mı hocam? Setipiprant dmso ile tamamen çözünüyor spreyde tıkanma yapmaz. Ayrıca losyonları eczanelerden damlalık temin ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz.
    Aynen setipiprant hocam 5 ml elseve 2,5 ml dmso 150 mg setipiprant karıştırıyorum ama elsevin fısfısında tıkanıyor çıkmıyor bugün farklı fısfısta denedim benim dermorollerin dezenfekte spreyinin fısfısı ondada tıkandı

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen setipiprant hocam 5 ml elseve 2,5 ml dmso 150 mg setipiprant karıştırıyorum ama elsevin fısfısında tıkanıyor çıkmıyor bugün farklı fısfısta denedim benim dermorollerin dezenfekte spreyinin fısfısı ondada tıkandı
    hocam bu hazırladığınız 5ml elseve 2,5ml dmso 150 mg setipiprant kaç günlük kullanım için?

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bu hazırladığınız 5ml elseve 2,5ml dmso 150 mg setipiprant kaç günlük kullanım için?
    3 günlük kullanım için. Günde 2,5 ml e 50 mg setipiprant ediyor. Günde 1 kez akşam kullanıyorum

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 günlük kullanım için. Günde 2,5 ml e 50 mg setipiprant ediyor. Günde 1 kez akşam kullanıyorum
    Günde bir kez yetiyor mu hocam. Başka bişey de kullanıyor musunuz?