Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon
110 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Yeni Rogaine Foamcılar

Yeni Üye
    Dün sanalpazardan sipariş etmiştim bugün elime ulaştı..sabah kullandım kullanması bile keyifli anında kuruyor ve saçları çok dolgun gösteriyor.bir ömür kullanılır arkadaşlar kafanda varlığı yokluğu belli değil

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keşke rogaine foama rahatça ulaşabilsek ama 2015 oldu hala mümkün değil.Sanalpazara baktım 4 aylık şeklinde satıyorlar 230 lira falan maalesef çok pahalı bi öğrenci için benim 3-4 aylık minoxil masrafım 105 lira falan oluyor

Yeni Üye
    Dostum ben deneme amaclı tane satıyordu elemanın biri ondan aldım orjinal oldugunu düşünüyorum bu bitmeden diger 4 lü paket halinde olanı sipariş etcem.zaten sabahları foam akşamları min dut kullanıyorum beni 8-9 ay idare eder sonra miracle losyonla korumaya çalışcam.akşam eve geçince istersen aldıgım elemanın satış linkini atarım.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güvenilir bir site bulsam belki bende yeniden içerisine dut katarak yeniden kullanmaya başlayabilirm..Min+dut kullanmayı bıraktım,,kafa derisini mahvetti,,sırf bu kabuklanma yüzünden çok aşırı döküldüğünü düşündüm,,ama çok pahalı birde,,,1 tüp 1 ay gider mi şüpheli,,,

Yeni Üye
    Kesinlikle rogaine foamın içine dut karıştırabilsek efsane olur.kullanımı çok pratik minoxil gibi zulüm değil insan kendini rahat hissediyor sürüp dışarı cıktıktan sonra

Nasıl deriyi soyuyo anlamadım ? Bana etkisi yok çok şükür

Bende Minoxil yerine, rogaine foam a geçiş yapacağım. Avodartı da şırınga ile çekip direk uygulayacağım. Ama orjinal olarak nerden almam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

Banned
    Alıntı caxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Minoxil yerine, rogaine foam a geçiş yapacağım. Avodartı da şırınga ile çekip direk uygulayacağım. Ama orjinal olarak nerden almam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olurmusunuz arkadaşlar
    Ben de Rogaine foam kullanıyorum.şırınga yöntemini denedim ama hava aldı şırıngadan onun için şöyle bir yöntem buldum istersen bi vak derim
    http://www.sacimindoktoru.com/minoxi...aristirma.html

Alıntı ofsaçof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de Rogaine foam kullanıyorum.şırınga yöntemini denedim ama hava aldı şırıngadan onun için şöyle bir yöntem buldum istersen bi vak derim
    http://www.sacimindoktoru.com/minoxi...aristirma.html
    Güzelmiş buda peki nerden temin ettiniz siz ürünü acaba? Yardımcı olabilirmisiniz bu konuda bana?

Banned
    Alıntı caxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzelmiş buda peki nerden temin ettiniz siz ürünü acaba? Yardımcı olabilirmisiniz bu konuda bana?
    Rogaine foamı soruyosan Amerikadan alıyorum.

Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon