Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
61 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Bilinen PGD2 İnhibitörleri

Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi bu losyonun içine aspirini ezip karıştırsak işe yarar heralde.Peki poşet yeşil çaylar ne kadar etkilidir ? Bir de yeşil çayı kafaya sürsek etkisi olur mu acaba ?
    Aspirin de etkili o konuda ve yeşil cayda bir çok bitki çayı gibi direkt iyi gelir flavunoidler pgd2 inhibe eder ve bazi etkenler dht bloklar

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşlar bu setirizini(zrytec) oral alsak olmazmı. doktora sordum. bir zararı olmaz dedi. hem oral olarak daha etkili olmaz mı. sizin düşünceleriniz nedir.

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu setirizini(zrytec) oral alsak olmazmı. doktora sordum. bir zararı olmaz dedi. hem oral olarak daha etkili olmaz mı. sizin düşünceleriniz nedir.
    kardesim olur da karaciger en iyisi losyon yapip kullanmak.

Moderatör
    aktardan 10 liraya siyah üzüm çekirdeği almıyor muyuz şimdi

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aktardan 10 liraya siyah üzüm çekirdeği almıyor muyuz şimdi
    bu 4 senelik saç dökülme serüvenimde aktardan en az 4-5 ''kalem'' ürün almışımdır. Yemin olsun hiçbirisi zerre kadar işe yaramadı.Ya yine mantığa aykırı şeyler değil, teoride çok işe yarayabilitesi olan şeylerdi, ama aktar işte, pratikte aktar aktardır
    Konu anl tarafından (07.08.2014 Saat 02:11 ) değiştirilmiştir.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesim olur da karaciger en iyisi losyon yapip kullanmak.
    karaciğere zararı olacağını sanmıyorum. ağır bir ilaç değil ki. ben bu ilacı daha önceden uzunca bir süre kullanmıştım. herhangi bir yan etkiside olmamıştı.

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karaciğere zararı olacağını sanmıyorum. ağır bir ilaç değil ki. ben bu ilacı daha önceden uzunca bir süre kullanmıştım. herhangi bir yan etkiside olmamıştı.
    sadece bu ilac icin söylemedim zaten herkes bir kac ilac kullaniyor ekstradan vücuda yük vermeyelim. losyon yapip kullan bence.

Moderatör
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu 4 senelik saç dökülme serüvenimde aktardan en az 4-5 ''kalem'' ürün almışımdır. Yemin olsun hiçbirisi zerre kadar işe yaramadı.Ya yine mantığa aykırı şeyler değil, teoride çok işe yarayabilitesi olan şeylerdi, ama aktar işte, pratikte aktar aktardır
    e vitaminden 50 kat güçlülükten felan bahsediyor içerikle ilgili folikül uyarıcı bir etkisi varmıs sanırım en güçlü antioksidan diye geçiyor ama mirac üstadın söyledikleri ürküttü beni

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece bu ilac icin söylemedim zaten herkes bir kac ilac kullaniyor ekstradan vücuda yük vermeyelim. losyon yapip kullan bence.
    ben zaten oral damla olanını direkt kafaya sürüyorum. ama deriden emilimi az olur diye oral kullanımını merak ettim. bu setirizin çok etkili ise direkt oral alalım. diğer kullandığımız ilaçları azaltalım.

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e vitaminden 50 kat güçlülükten felan bahsediyor içerikle ilgili folikül uyarıcı bir etkisi varmıs sanırım en güçlü antioksidan diye geçiyor ama mirac üstadın söyledikleri ürküttü beni
    Etken harika yanlış anlasildim sanırım bu aktarlardaki çekirdek ezmeleri tamamen merdiven alti ve uygun olmayan kosullarda uretilip satilir hbu kosullarda mesela nemi ayarlanmamis ortamda tüm tohum ezmeleri acibiber baharat vs de aflatoksin olusur ayrica bunortamda o2 ile okside olup bircok etken farklilasir ise yaramaz hale gelir. Bu nedenle bütünlüğü bozulmamış kuru uzum icinde cekirdek tuketin ve cigneyip ezin yada kuresel markalara ait kapsulleri kullanin

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon