Sayfa 81/159 İlkİlk ... 3171798081828391131 ... SonSon
1584 sonuçtan 801 ile 810 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi polikarpos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    as far as ı know no one has reported any side effects, it is effective topical, ı havent experienced it yet but good feedbacks are real, you can check the pictures in former posts

Alıntı Ender60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç cizgin düzgün bence iyi sonuclar alirsin,acele ediyorsun. Miracle hocaya Danış uygun görürse cell başlarsınız .
    evet sac cizgimin duzgun oldugunu söyluyorlar. insallah guzel sonuclar alırım.
    miracle hocaya bikaç kez yazdım malum yogunlugundan dolayı net bir cevap alamadım.

forumdada yeniyim. kafamdaki soruları okuyarak ve sizlerinde yardımıyla öğrendikten sonra hersey daha guzel olacak.

miracle hocaya teşekkürlerimi iletiyorum.
    1) Miracle Losyon (Elseve Arginin 100 ml Aldactone Diane35 Dekort ampul,1 Adet Alerset damla)
    2) Min-dut (1 kutu minoxil icine 10 adet avodart) sabah aksam
    3) xpecia tablet 2x1,medobiocomplex -E günde 1 kez öğlen.
    4) bepanthen,bemix,evigen,badem yaği,saf zeytinyağı karişimi
    5) Sebamed Anti Hair Loss Şampuan,Ketarol şampuan
    6) Doğal Besin Takviyeleri(Yeşil Çay,Siyah Üzüm,Çiğ Kabak Çekirdeği)
    7) Doğal Defne Sabunu (tahir çelikkaya)
    8) Dermaroller 540 iğne 1 mm (Haftada 3 Defa)

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ender çok haklısın silahları gerektiğinde ve sırayla kullanmak en doğru yaklaşım.
    merhaba miracle hocam;
    anladığım şimdilik beklemede kal diyorsunuz sanırım

forumda aktif olmaya calışıyorum. sonuçları paylaşacağım. benimde katkım olursa ne mutlu.
    1) Miracle Losyon (Elseve Arginin 100 ml Aldactone Diane35 Dekort ampul,1 Adet Alerset damla)
    2) Min-dut (1 kutu minoxil icine 10 adet avodart) sabah aksam
    3) xpecia tablet 2x1,medobiocomplex -E günde 1 kez öğlen.
    4) bepanthen,bemix,evigen,badem yaği,saf zeytinyağı karişimi
    5) Sebamed Anti Hair Loss Şampuan,Ketarol şampuan
    6) Doğal Besin Takviyeleri(Yeşil Çay,Siyah Üzüm,Çiğ Kabak Çekirdeği)
    7) Doğal Defne Sabunu (tahir çelikkaya)
    8) Dermaroller 540 iğne 1 mm (Haftada 3 Defa)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar yeri değil belki ama bugün hamile olduğumu öğrendim.1ay boyunca gün aşırı ve günde 1kez miracle losyon kullanmıştım.araştırdım aldactone zararlı olmayabilir ama Diana 35 bebeğe zarar vermişmidir?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeri değil belki ama bugün hamile olduğumu öğrendim.1ay boyunca gün aşırı ve günde 1kez miracle losyon kullanmıştım.araştırdım aldactone zararlı olmayabilir ama Diana 35 bebeğe zarar vermişmidir?

Hemen bırakın bence. Diane 35in gebelik kategorisi:X Aldactone ise: C

Oral kontraseftifler gebelikte önerilmez. Diane oral kontraseftif değil ama zararlı anlaşılan.

Özellikle ilk trimestr'da kendinize ve bebeğinize dikkat edin.

Fazla da endişe etmeyin ama kimyasal/Farmakolojik ajanlardan uzak durun mümkün olduğunca.

Saç için değmez şu dönemde losyona,ilaca...

Ve doktorunuzla herşeyi paylaşın. Ne zaman ne kadar bu losyonu kullandığınızı ayrıntısı ile söyleyin

Sadece ilaca göre değil içtiğiniz suya kadar herşeyi Doktorunuzla olan kontrollerinizle paylaşınız... En doğru yaklaşımı o göstercektir size.

Çok sevindim ayrıca. Hayırlı uğurlu olsun, Vatana millete ailesine hayırlı bi evlat olur İnşallah

Yeni Üye
    Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Öncelikle Miracle hocama teşekkür ediyorum ilgilerinden dolayı. Cell losyonu kullanmaya başlayalı 2 gün oldu. Gelişmeler hakkında buradan paylaşım yapacağım. Resim konusunda makinem çok iyi olmadığı için bu aralar foto atamayabilirim. bir süre Sözel olarak gelişme hakkında yorum yapacağım.
    Öncelikle bir sorum olacak. Yaklaşık 3 aydır Miracle losyon kullanıyorum. 2 gün öncede cellagance losyona başladım. İkisini beraber kullanmam sorun yaratır mı? Örneğin önce Cellagance losyonu 5 fıs sıkıyorum (bu 5 fıs yeterli olur mu ?). Aradan 20-25 dk ka sonra miracle losyonu kullanıyorum. Bu uygulamam iyimi yoksa farklı bir önerdide bulanacak arkadaşım var mı ? Şimdiden herkese teşekkür ederim...

Yeni Üye
    Belirtmeyi unuttum yaş 29, yaklaşık 2 yıldır dökülmem var. Miracle ve Cellagance dışında ek bir tedavim yok.

SaçımınDoktoru Üyesi
    L&m bence celli fis fis degilde 30 50 millik damlaliklara koyarak kafaya damlat spreyle losyon cok fazla ziyan oluyor

Yeni Üye
    Alıntı zavkvavk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    L&m bence celli fis fis degilde 30 50 millik damlaliklara koyarak kafaya damlat spreyle losyon cok fazla ziyan oluyor
    Zavkvavk hocam şimdi normalde kullanmamız gerek miktar 1 ml civarı yanılmıyorsam dimi ? 1 ml'lik enjektörle yani insülin enjektörü ile kullansam olur mu peki ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Valla olur ama zahmetli olur bence gunluk.miktara takilma bende 30 ml lik bi damla losyon vardi onu bosaltip temizleyip icine enjektorle celleganceyi aktardim hergun o damlaliktan diplere hafif hafif uyguluyorum ilkte dusundum boyle damla damla cabuk biter diye ama hic oyle olmuyor 20 damla 1 ml kadar zaten 3 5 eksik yada fazlasida skinti olmaz bolesi gayet pratik

Sayfa 81/159 İlkİlk ... 3171798081828391131 ... SonSon