24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 3 yıllık finasterid tecrübem.

Hybrid View

1 sene 4e bölerek kullandım 5. 6. aylarda çok güzel etkiler aldım siyahlaştı koyulaştı canlandı ama 8. 9. aylar etkisi kayboldu tekrar inceldi bende bıraktım şimdi 5e bölerek tekrar başlamayı düşünüyorum düşünceniz nedir böyle etki gösterdiği oldumu ?

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seyreksac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 sene 4e bölerek kullandım 5. 6. aylarda çok güzel etkiler aldım siyahlaştı koyulaştı canlandı ama 8. 9. aylar etkisi kayboldu tekrar inceldi bende bıraktım şimdi 5e bölerek tekrar başlamayı düşünüyorum düşünceniz nedir böyle etki gösterdiği oldumu ?
    Bu durum her ilacda olabilir.vucut alisdigindan etkisi olmuyor. Tabip bir doktorla sohbet ederken sormustum bu durumu. Reseptorlerin artik alinan ilaca duyarlilik gostermemesinden etki etmedigini ancak doz artirilarak etki alınır demişti..bu durum ne kadar dogru bilemiyorum.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Peki reflex hyperandrogenicity olabilir mi hani dht düştüğünden testosteron artışından kaynaklı dökülme

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seyreksac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki reflex hyperandrogenicity olabilir mi hani dht düştüğünden testosteron artışından kaynaklı dökülme
    Oda olabilir. Ama r.h. nin uzun sure surecegini düşünmüyorum.zaten o donemde cinsel,vucutta yaglanma,(saclarda burun bolgesi gibi) sivilce olusumu(cok olmayabilir) ve saclarda dokulmeler gibi durumlarla kendini gosterir.bu gibi durumlarda tedaviyi değiştir.etkeni unuttur.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Bu bahsettiğin yan etkiler kullanırken ilk 1 ay oldu sonra kendiliğinden geçti aksatmadan devam ettim bahsettiğim gibi 5. ve 6. aylar çok güzel etkiler aldım ama sonra eskiye döndü ve bende bıraktım. 3 aydır kullanmıyorum ve tekrar başladım 1 hafta oldu tavsiyen varmı kardeşim bana bu konu hakkında ?