Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Seboreik Dermatit ve Sac dokulmesi

Yeni Üye
    Sordum da hepsi once seboreik dermatiti cozmeliyiz diyw giristi olaya.1 ayda 5 doktor degistirdim nerdeyse.Hicbiri anlamli seyler soylemiyo ilac yazip yolluyor.

Alıntı bedlaq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sordum da hepsi once seboreik dermatiti cozmeliyiz diyw giristi olaya.1 ayda 5 doktor degistirdim nerdeyse.Hicbiri anlamli seyler soylemiyo ilac yazip yolluyor.
    O ilaç hiç hayırlı bir şey değil söylyim hem geçici çözüm hem aşırı çok yan etkisi var , ayrıca şimdi baktım yan etkilerinde geçici saç kaybı yazıyor senin başına gelen o olabilir

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bende sikayetciyim bu seboreden head and shouldersin clinical bilmem nesinden almayi dusunuyom epey pahali bisi ama ben zaten 6 7 aya bitiririm onu 400 ml cok olumlu yorumlar var acikcasi

Yeni Üye
    Insallah gecicidir dostum ya.Ben de birkac ay daha beklemeyi umut edindim kendime hani belki gecer dokulme diye.Hos gecmese de elden bir sey gelmez.Headn shoulders aslinda iyi idi ilk kullandigimda tamamen cozdu hastaligi.Ama su an kullaninca maalesef etki etmiyor.

Insallah gecicidir dostum ya.Ben de birkac ay daha beklemeyi umut edindim kendime hani belki gecer dokulme diye.Hos gecmese de elden bir sey gelmez.Headn shoulders aslinda iyi idi ilk kullandigimda tamamen cozdu hastaligi.Ama su an kullaninca maalesef etki etmiyor.
    Karışık şampuanlar kullanırsan daha iyi olur. Mesela 2 gün selenyum 1 gün ketoral gibi antifungal kalan günlerde de daha hafif şeyler çünkü aynı şampuanı sürekli kullanınca etki etmemeye başlıyor dediklerine göre

Yeni Üye
    Haftada 3 kere yikiyorum sacimi.Su ara kadolin ve konazolu karistirip suruyorum.dus oncesi sirke surup bekletiyorum,dustan cikarken de son olarak sirkeli su dokup cikiyorum.Kafa derim kabuk kabuk bembeyaz.Ama surekli soyulan deriler cikiyoe dustan sonra.He bide ucu kepekli sac telleri��

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aman hocam rouccatane sakın kullanma çok ağır bir ilaç karaciğerin anasını ağlatıyor.Dikkat et.

Haftada 3 kere yikiyorum sacimi.Su ara kadolin ve konazolu karistirip suruyorum.dus oncesi sirke surup bekletiyorum,dustan cikarken de son olarak sirkeli su dokup cikiyorum.Kafa derim kabuk kabuk bembeyaz.Ama surekli soyulan deriler cikiyoe dustan sonra.He bide ucu kepekli sac telleri��
    Şöyle söyliyim saçın zaten yağlı anladığım kadarıyla o yüzden saçını haftada en az 5 tercihen her gün yıkaman gerek , ayrıca haftada 3 kere yıkandığında duşta 100 tel dökülmesi gayet normal

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S i olan arkadaşlara ardıç katranlı ürünleri önermiştim daha önce özelden ve genelden,tşk.ler tosun hocam
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon