145 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Spiro İle Saç Çıkarma

Hybrid View

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Barret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haricen spiro alımı yapıldı bazı arkadaşlar tarafından. O da aynı kokuya neden oldu mu acaba bir fikriniz var mı?
    Evet ben saf olarak kullananlardan birisiyim.ve dün yaptim losyonumu o keskin koku şimdilik yok.bakalim bir kaç gün geçsin kendini belli eder.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ben saf olarak kullananlardan birisiyim.ve dün yaptim losyonumu o keskin koku şimdilik yok.bakalim bir kaç gün geçsin kendini belli eder.
    uzman arkadaşım ,spiro losyonu nasıl yapıyoruz.yine elseve de mi çözüyoruz.bunun için bir başlık açaılmadı.ne kadar katmamız lazım .yardımcı olurmusnuz.
    7 şubat 2015 den itibaren ru kullanmaya başladım
    9 şubat 2015 azelderm ve ketoral kreme başladım(artık bu sitede ne öneriliyorsa hepsini kulanıyorum.Bir sabah uyandığımda 50000saçı görmek istiyorum
    Miracle losyon sabah akşam( Klasik metodla hazırlanmış)
    Min+dut losyon (içinde 10 adet dut var)
    Şampuan kullanmayı bıraktım.15 gündür şampuan kullanmıyorum.Ilık su ile yıkıyorum
    dermaroller (haftada 1 defa)

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı binbang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzman arkadaşım ,spiro losyonu nasıl yapıyoruz.yine elseve de mi çözüyoruz.bunun için bir başlık açaılmadı.ne kadar katmamız lazım .yardımcı olurmusnuz.

Ben 35 ml elseveyi bos bi minox kutusuna koydum.sonra içine 1.5 gram spiro ekledim. Tartarken insanın gözüne cok geliyor.benim tartimi bozuk diye şüphelendim ama zannettmiyorum. Cok ince bir toz olduğu için hafif. Ardında iyicene çalkaladim.açıp bakmaya çalıştım tortu gibi bir durum söz konusu degil.fakat cok hafif bir renk değişimi oldu.Ardından 15 ml de propilen glikol ekledim.bi daha calkaladim.yaklaşık %3, 3.5 gibi bir losyon oldu. ilk gozlemim şuan icin kotu bir koku olayı yok.ve elsevenin içine katmış olduğum ppg ile elsevenin cabuk kurumasını onledim. Ayni minox kıvamında oldu.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)