Sayfa 18/22 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon
212 sonuçtan 171 ile 180 arası

Konu: Minoxil Dutasterid Saç Dökülmesinde Yeni Başarı

SaçımınDoktoru Üyesi
    minox u genelde herkez minoxil kullanıyor sanırım.
    alım için öneriniz varmı?
    benim elimde avusturalyadan aldığım foligain vardı bi şişe bugün bitiyor,nerden alabilirim.
    gg de bioxinin var ama orjinalmidir nasıldır?

Bioxinin Forte 60 Ml Deri Spreyi GittiGidiyor'da 139297215

acil öneri arkadaşlar.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı IAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim elimde avusturalyadan aldığım foligain vardı bi şişe bugün bitiyor,nerden alabilirim.

acil öneri arkadaşlar.
    Hocam sitede ben ve bir çok arkadaş botanikten alıyoruz,bioxin bilmiyorum bir kere adı çıkmış 90'a inmez 80'e hesabı en iyisi güvenilir marka almak.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    miracle hocam bu arkadaşınızın son durumu nedir?..bilgilendirme yaparsanız aydınlatıcı olur... okadar tartışılmış sonra konu unutulmuş...konuyu up yapalım..

Yeni Üye
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoğrafların var mı? Varsa konu açıp paylaşman çok açıklayıcı olur.
    belki yeri bura değil ama bişey sormak istiyorum yaklaşık 20 gündür miracle losyon kullanıyorum dermarol kullandıktan sonra sıkıyorum losyonu kafada hafifi bir yanma sizlerdede oluyormu.Birde losyonu sıktıktan sonra gerek minoxil gerekse miracle losyonu 30 -40 tel arası dökülme oluyor sizce bu normalmi yoksa yanlış yaptığım bişeyler mi var....şimdiden yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkürler...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı askiya30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belki yeri bura değil ama bişey sormak istiyorum yaklaşık 20 gündür miracle losyon kullanıyorum dermarol kullandıktan sonra sıkıyorum losyonu kafada hafifi bir yanma sizlerdede oluyormu.Birde losyonu sıktıktan sonra gerek minoxil gerekse miracle losyonu 30 -40 tel arası dökülme oluyor sizce bu normalmi yoksa yanlış yaptığım bişeyler mi var....şimdiden yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkürler...
    dermorollerdan sonra deriyi tahris ediyosun losyondaki alkolde yanmaya sebep oluyor gayet normal durum losyon deri altina gecisi kolaylasiyor
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Arkadaşlar merhaba, sizlerden fikir almak ve bilgi edinmek amacıyla mesaj atmak istedim. Ben geçen yıl bu aylarda miracle losyon ve beraberinde min+dutas karışımı kullanmaya başladım, yaklaşık 3-4 ay düzenli kullandım ve inanılmaz şekilde geri dönüş aldım saçlarım 2 yıl öncesine döndü açık olan kısımlar kapandı bende bunun rehavetine kapıldım ve bir anda bıraktım her ikisinide, yaklasık bir 4-5 ay gayet iyiydi saçlarım dökülme vs durmuştu mayıs ayı itibari ile tekrar dökülmeye başladı ve şu an aynı açıklıklar ortaya çıktı, bugün itibari ile miracle losyon,min+dutas ve xpecia tablete başladım ve revigen şampuana haftada 1 günde konazol şampuan. Sizce tedavim yeterli mi , beni yönlendirebilirseniz çok memnun olurum. Herkese iyi bayramlar

Dutas oranını arttırdıktan sonra sanki saçlarımdaki soyulma arttı. Geçer diye bekliyorum ama geçen bir şey yok. Neden bu soyulma oluyor pul pul soyuluyor deri. Hiç hoş görüntü değil, deli oldum.

Yeni Üye
    merhaba minoxil ve dutas karışımına başlamak istiyorum fakat korkuyorum. erkeklik hormonlarını baskılayacağından kısırlık yapacağından söz ediliyor bu derece etkili mi?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kiklop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba minoxil ve dutas karışımına başlamak istiyorum fakat korkuyorum. erkeklik hormonlarını baskılayacağından kısırlık yapacağından söz ediliyor bu derece etkili mi?
    Yaşınız kaç ona göre tavsiyede bulunalım.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı IAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

acil öneri arkadaşlar.
    Minoxil en mantıklısı sanırım.Eczaneden alabilirsim 52 lira civarı.

Bazı sitelerde satısı var fakat ne kadar güvenilebilir...Tartışılır
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Sayfa 18/22 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon