Sayfa 4/15 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
147 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Genç arkadaşlara bir umut işiği olmasi temennisiyle

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk fotoğrafı hesap makinesiyle çekmeseydin arada ki inanılmaz gelişmeyi daha rahat görebilirdik.

4 ayda yaşını da göz önünde bulundurursak çok çok iyi bir gelişme, ilerleyen zamanlarda tamamen kapanacaktır o bölge.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk fotoğrafı hesap makinesiyle çekmeseydin arada ki inanılmaz gelişmeyi daha rahat görebilirdik.

4 ayda yaşını da göz önünde bulundurursak çok çok iyi bir gelişme, ilerleyen zamanlarda tamamen kapanacaktır o bölge.
    Tşk yorumun için,düzelttim üstad,az açı farklılığı var ama aynı tarihlere ait daha net bir resim yükledim.
    Konu Kazakcemil tarafından (17.10.2014 Saat 18:21 ) değiştirilmiştir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kazaklı cemil sen nekadardır tedavi goruyosun? yani miracle tedavin degil ondan once gecmiste finanstreid kullandmı yada minox yada baska bisey ?
    Daha öncesine ait düzenli bir tedavim hiç olmadı,düzensiz ve belli aralıklarla tedavi denemelerim oldu ama hiç minox ya da finas tarzı bir tedavi uygulamadım,ilk düzenli tedavim bu.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

Moderatör
    Tepe bölgesinde büyük gelişme var tebrikler.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Finas önleri ve vertexi mahfediyor iyikide kullanmamışsınız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha öncesine ait düzenli bir tedavim hiç olmadı,düzensiz ve belli aralıklarla tedavi denemelerim oldu ama hiç minox ya da finas tarzı bir tedavi uygulamadım,ilk düzenli tedavim bu.
    Bak burada ne kadar belli oluyor sonuçların. Umuyorum ki ilerleyen zamanlarda önlerde de iyi sonuçlar alacaksın.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Teşekkürler arkadaşlar değerli yorumlarınız için,inşallah bu yorumlardan aldığım pozitif enerjiyle tedaviye daha iştahlı olarak devam edeceğim.

Son bir haftadır ağır bir grip geçirdiğim için tedavime ara vermek zorunda kaldım arkadaşlar,önce sağlık,bugün tekrar başladım şükürler olsun.
    Bu sürede bazı gözlemlerim oldu;özellikle dökülmeyi merak ediyordum böyle bir sorun yaşamadım fakat saçlar ciddi manada matlaştı ve cansızlaştı bu da demektir ki saçlarımız bu tedaviyi hergün ve aynı saatinde istiyor,yarın olur ki sonuç alıp bırakmak istersek çok dikkatli bir şekilde ve bir takvime bağlayarak bırakmak gerekecek diye düşünüyorum.

Evet arkadaşlar tedavi seyrimi tekrar özetleyeyim:

1- 20.04.2014-30.07.2014: Miracle losyon ve minoxil tedavime başladım bu tedavim 3 ay 10 gün devam etti.

2- 30.07.2014-01.09.2014: Yaz tatilinde olduğum için bir ay ara vermek zorunda kaldım

3- 01.09.2014-30.10.2014: Miracle losyon(ilk sayfadaki oranlarla) ve invincible (min+dut ilk bir ay bir kutu minox içine 10 avodart,ikinci ay bir kutu minox içine 20 avodart )losyon.

4-01. 09.2014-30.10.2014:sabahları(düzenli)ve akşamları(düzensiz) keto+azel krem 1/3 oranında homojen şekilde birbirine yedirerek uyguluyorum.

5-Haftada iki gün ketoral şampuan,haftada beş gün sebamed antiharloss şampuan(biberiyeli ya da ardıç katranlı sabunla arka arkaya uygulama şeklinde)

6- 01.09.2014-30.10.2014: Her gün muntazaman olmasa da (haftanın 5 günü)3 kupa yeşil çay+çiğ kabak çekirdeği+çekirdekli siyah üzüm tüketiyorum.

NOT:GENEL SAĞLIK İÇİN TÜKETTİĞİM DOLAYISIYLA DA SAÇ FOLİKÜLLERİNE DE FAYDASI OLACAĞINA İNANDIĞIM MADDELER:

1-Sabah duble bardakta ılık suyun içine 3 tatlı kaşığı elma sirkesi(kendi yapımım,HANDMADE)+3 tatlı kaşığı taze sıkılmış limon suyu.

2- Burada konusunu açtığım çörek otu macunu gün içinde aklıma geldikçe 4-5 defa birer tatlı kaşığı.

3- Yine konusunu açtığım bir kase yoğurt içine(ev yapımı)bir tatlı kaşığı acı pul biber+bir çay kaşığı zencefil+bir çay kaşığı zerdeçal karışımı(şimdiye kadar kullandığım en bomba karışım,müthiş bir şey)

4- İmzamda yer alan ısırgan ve karanfil kürünü bayadır aksattım(hepsine tahammül etmek zor,vakit meselesi)
    Konu Kazakcemil tarafından (30.10.2014 Saat 11:05 ) değiştirilmiştir.

Evet değerli arkadaşlar 6 aydır devam eden tedavi sonucunda yeni bir foto daha paylaştım,saçımın genel durumunda ciddi bir proplem yok,esas proplemli alan şakaklar(buradan herhangi bir sonuç beklemiyorum)sol ön ve ön bölgeyle vertexteki gelişmeler yavaşta olsa devam ediyor,ama benim asıl vurgulamak istediğim nokta bu tedavi şekli saçın genel kalitesine inanılmaz bir katkı sağlıyor.

Sayfa 4/15 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon