Sayfa 3/11 İlkİlk 12345 ... SonSon
108 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: 17 yaşındayım bugün proscar tedavime başlıyorum 03.10.2016

Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık bize bir şey demek düşmez sen kararını vermişsin. Umarım istediğin sonucu alırsın.
    Vallahi dökülen saçlar yaşama sevincimi elimden alıyordu abi bakalım umarım istediğimiz sonucu alırız hepimiz.

Yeni Üye dht!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başlamaya karar verdin sanırım dediğim gibi dozu en azından az almak yaşından dolayı daha iyi olucaktır. saçların nerdeyse benimkiyle aynı fotolardan hiç birşey yok gibi duruyosa da tabi sen anlarsın.baban amca dayı varsa saçları ne durumda

Alıntı dht!!! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başlamaya karar verdin sanırım dediğim gibi dozu en azından az almak yaşından dolayı daha iyi olucaktır. saçların nerdeyse benimkiyle aynı fotolardan hiç birşey yok gibi duruyosa da tabi sen anlarsın.baban amca dayı varsa saçları ne durumda
    Babam 44 yaşında sakaklari benimki gibi amcam 46 yaşında neredeyse kel keza dedem de keldi.Anne tarafında kellik yok sanırım baba tarafından alıyorum bu genimi.Genel bir seyreklik yaşadım son 1 senede eskiden tarak girmezdi saçıma.Umarım iyi sonuçlarla karşılaşırız.

Yeni Üye dht!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Babanın saçları şuan seninki gibiyse şanslısın bi noktada tabi kimisinde değişiyo babası kel olupta fırça gibi saçı olan çok arkadaşım var yada tersi.inşallah istediin sonucu alırsın

Alıntı dht!!! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Babanın saçları şuan seninki gibiyse şanslısın bi noktada tabi kimisinde değişiyo babası kel olupta fırça gibi saçı olan çok arkadaşım var yada tersi.inşallah istediin sonucu alırsın
    Çok teşekkürler gerek yardimlariniz gerek motive etmenizden dolayı..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu kadar tavsiyelere rağmen kullanıyorsan pes artık diyorum sana.Madem dht baskılıcan git yeşil çay iç,kabak çekirdeği ye bari.Neyin tribine girdin ki bu kadar anlamadım.

Yeni Üye
    Saça belki faydası olur da o sivilceleri artırıyor haberin olsun. 25 yaşındayım finasterid yüzünden yüzüm sivilce doldu.

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı omeruby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saça belki faydası olur da o sivilceleri artırıyor haberin olsun. 25 yaşındayım finasterid yüzünden yüzüm sivilce doldu.
    Sivilceler sırtınızda da çoğaldıysa karaciğer fonksiyon testi gerekebilir.

Biotinde sivilce yapıyor beyler bilginiz olsun. Eğer sakallarınız sert çıkıyorsa biotine gerek yok biotin eksikliği çok nadir görülen bir durum 10 mg falan kullanıyorlar hiç gerek yok. İlla yutucam derseniz maksimum 5 mg olsun.
    Konu Rebelmove tarafından (10.10.2016 Saat 18:05 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yazım hatası

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne içiyornuz siz ya ? neyin kafası bu , bu saca bu yasta proscar baslayıp hormonlarını heba edeceksen buyur başla
    Konu raprap1 tarafından (12.10.2016 Saat 20:22 ) değiştirilmiştir.
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

Sayfa 3/11 İlkİlk 12345 ... SonSon