Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon
77 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Xpecia Kullanıcı Yorumları

XPECİA yı yaklaşık 5-6 ay kullandım. Saç dökülmesi ve dökülenlerin yerine gelmesi konusunda hiçbir faydasını göremedim. Saç kalınlığı arttı ise de ben farketmedim. En sonunda şuna karar verdim: "Bu tarz ilaçlar erkek tipi dökülmelerde, teoride çok ideal gibi gözükse de pratikte etkisiz."

SaçımınDoktoru Üyesi
    xpecıayı 3 ay kullandım olumlu bir şey görmedim.içeriğindekı saw palmetto ne kadar yağ asidi içeriyor .belli değil.xpecia yerıne %85-95 arası yağ asidi içern saw palmetto kullanmak daha mantıklı

bende bir kutu kullandım biraz baş ağrısından başka hiç birşey anlamadım bıraktım
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

SaçımınDoktoru Üyesi
    2 ay kullandım
    en ufak bir faydasını görmedim
    bence 5 para etmez

Alıntı kenpachi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 ay kullandım
    en ufak bir faydasını görmedim
    bence 5 para etmez
    kenpachi sağ şakağını çekip paylaşabilir misin ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oooo bomba
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

kenpaçiiii kime diyorum ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bildiğiniz güvelinir yağ asidi yuksek saw Palmetto varmı solgar ve Gnc dışında? Almayı düşünüyorum.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kenpaçiiii kime diyorum ?
    yuhhh kenpachi çıktı gitti abi farkında mısın sen sağ şakak fotografı isteyince ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    atılla kayanın malları bu sallayın uckagıt hep hapla bılmem neyle olmaz bıtkısel hıc olmaz yapayın bunu kendınıze 25 yıldır propecıa mınox ketoral baska bısı yok klon kok hucre baskasından donor alımı senteık bıofıbre doku reddı hep aynı terane alısın kellıge sonsuza kadar tutamazsınız o sacları alısın gıtsın sakallar kafata arasına dovme ıs bıter rahatlayın obama bıle kellık baslamıs ıngılız prensı kl artısler kel bız kımız kı bızım ıcın bısı yapılın hayal yabana bu sızı bılmem belkı bır gun uzuk yıllar sonra bır care 3d pırınt yazıcıyla yapay oragan lar kıl sıra gelırse oda olur belkı arastırın japonya yapıor yavastan bunu baskı gereklı zaman az hayat kısa kellık kalıcı sonsuza kadar ezıyet cehennem yanı zaten nalet bu hastalık lanetlı olana gelıor herkes bılır bunu hell hell

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon