42 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Döngü Yaşayan Kişilerde Asıl Suçlu Minoxidil midir?

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftada 3'e hatta bazen 2'ye ve 1'e düşürmenizi tavsiye ederim hocam. Dönüşümlü olarak bazen 3, bazen 2, bazen 1 kez kullanın, bu şekilde arttırıp azaltın ben çok faydasını gördüm.
    Üst kısımlarda etkili olmasına rağmen Minoxidil, neden ön çizgide ve şakaklarda bu kadar düşük etki ediyor? Yoksa buradaki Androjenler daha mı büyük?

Burada Minoxidil'in etkisi az olmasının sebebini alın kısmında daha yoğun DHT olduğunu söyleniyor. ilk şakakların ve alındaki saçların incelip yok olmasının sebebini burada daha yoğun Dht olduğu görüşü bana mantıklı gelmiyor.

Siz ne düşünüyorsunuz? Üstler 2 ayda neredeyse kapanmasına rağmen ön tarafta sıfır performans, bunun sebebini nedir gerçekte? Acaba emilim problemimi?... Birde bu konuyu araştırma

Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çünkü genetik ölümcül olarak kodlanmış muhteşem bilinmeyenli sır gibi genetik dediğiniz şeyin temelinde çözülmüş onlarca basamak var. Eski doktorlar videolarda konuşurlardı uğraşmayın kök ölmüşdür sonra anladılar kök ölmüyor uğraşmayın saç çıkmaz sonra gördüler ''muzdarip'' nw 4-5 lerden saçı kurtardı çıkardı şimdide o doktorlar bu işden ekmek kazanmak için kendi losyonlarını spreylerini yapıyor büyük firmalara spreyler yaptırıp kendi kliniklerinde satıyor.(%100ü yalan dolan) Hala daha cahil olan al sana Minoksidil 6 ay kullan diyen Sözde doktor olan cahiliyet dönemi doktorlarıda yok değil. Şu anda bu sitede birçok kişide saçlarını kurtardı herkesin ortak gayesidir buradaki saçlarım çıksın ve ömür boyu koruyabileyim. Herkesde işe yarıyacak yada herkesde her tedavi etki edecek gibi bir durum yok inşAllah bu site olduğu sürece kimsenin saçı geri gitmeyecek.. Mesela bendeki saç nw1 dolaylarında benim hedefim saçlarımı ömür boyu korumak. Güzel ve olumlu konuşmanın gücü çok büyük bence..
    Haklısın. Geçmiş olsun.

Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üst kısımlarda etkili olmasına rağmen Minoxidil, neden ön çizgide ve şakaklarda bu kadar düşük etki ediyor? Yoksa buradaki Androjenler daha mı büyük?

Burada Minoxidil'in etkisi az olmasının sebebini alın kısmında daha yoğun DHT olduğunu söyleniyor. ilk şakakların ve alındaki saçların incelip yok olmasının sebebini burada daha yoğun Dht olduğu görüşü bana mantıklı gelmiyor.

Siz ne düşünüyorsunuz? Üstler 2 ayda neredeyse kapanmasına rağmen ön tarafta sıfır performans, bunun sebebini nedir gerçekte? Acaba emilim problemimi?... Birde bu konuyu araştırma

Haklısın. Geçmiş olsun.
    Aslında bu mevzuda sadece minoxla alakalı değil hocam, genel olarak ön çizgi ve şakaklarda başarı elde etmek çok zor. Bunun sebebini öğrendiğimiz gün muhtemelen bu problemi de halletmiş olacağız :-)
    Saf Spirolacton + Dermapen