Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon
85 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Hemşir_E Benim Hikayem..

miracle
    Guest
    Alıntı Hemşir_E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sebamed anti hair loss , Dermoday anti hair loss , Revivogen i onerebilirim. Hepside temizlik dolgunluk acisindan güzel sampuanlar
    Hemşire seninde mod.luk gitmiş ya dur hatta anket yapayım piranhanın videosunun konusunumu açalım üye bilgileri editleme mi ?

Abi olsun modluk dediğin nedir gonuller bir olsun :P

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam merhaba, Dermorelleri nerden aldınız acaba ? Ben sımdı e-baydan buldum..Kaç MM sıparıs vereyım ?

kardeşim 0.5 mm aaldimben bir sene once . yenisini 0.75 yada 1mm alacagim. Tavsiyem 0.75 al

SaçımınDoktoru Üyesi
    kardesım sitede 0,75 yoktu 1MM versem o zaman ? 0,5 neden memnun kalmadınmı ?

1 mm ver o zmn. Saçlar uzayinca uygulamak sikinti oluyor.o yüzden dedim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tamamdır hocam..Peki bunu kafaya nasıl uygulacagız..Youtubede bı kaç vıdeo baktım ama net bısey bulamadım

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamdır hocam..Peki bunu kafaya nasıl uygulacagız..Youtubede bı kaç vıdeo baktım ama net bısey bulamadım
    Dermarollerin amacı deriye mikro boyutta delikler açarak o bölgeye vücudun tedavi edici hücrelerini yollamasını sağlamak.Ne kadar çok olursa bu, o derece çok hücre gelir ve kılcallaşma daha fazla olur.İstediğimizde o bölgelerin beslenmesini yani kıllcallaşmasını sağlamak.

Seyrek yerlerde döndürerek uygularsın diğer bölgelerde ise döndürerek değilde sadece bastırarak uygulaman dolanma riskini de ortadan kaldıracaktır.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu dermorolleri elden alabileceğimiz bir yer varmıdır?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hemşir_E miracle losyonun normal içeriğinden farklı bir içerik senin ki ? Spiro normalde yoktu ki Miraclede. başlı başına etkili bir şey değil mi zaten spiro ? Sizin ki farklı bir losyon olmuş.
    3 kutu diane atmışsınız ayrıca. Diğer içeriklerde farklı. Neden bu şekilde bir tedavi denediniz. Orjinal miracle fayda etmedi mi sizde ?

Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon