Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
57 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Dutasterid + proscar ( hergün biri )

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı salvatore20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten baska yanetkide kalmamis dostum jinekomasti hariç 6 aya girdiğini söylüyorsun dewam et 6.aydan sonra basliyor zaten etki gostermeye
    her zaman söylemişimdir. Seninle çok bi dialoğumuz olmadı ama, Bu forumun bombası sensin. Allah yardımcın olsun dostum inşallah fazlasıyla olumlu sonuç alırsın
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    salvatore hocam sizin oral aldığınız ilaçlar dutastan çok daha etkili. sizde gelişmeler nasıl oldu?
    Dostum benim 1 sene oldu bu ilaçları kullanali aman jinekomastiye dikkat et derim. 6. Aydan sonra etkisini gorceksin eger 3 ve 4. Aylarda yaglanma azaldiysa etki ediyp demektir. Dostum benim durumumda aciklik falan kalmadi sac cikisi epey oldu.
    Spiro (aldactone) sabah 100 mg aksam 100 mg ( 17 mart 2014)
    diane35 gunde 1 tane ( 17 mart 2014 )
    androcur 50 mg ( 25 haziran 2014 baslangic - 25 aralik 2014 bıraktım )

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her zaman söylemişimdir. Seninle çok bi dialoğumuz olmadı ama, Bu forumun bombası sensin. Allah yardımcın olsun dostum inşallah fazlasıyla olumlu sonuç alırsın
    Fazlasiyla sonuc aldim dostum zaten şükürler olsun ki. Teşekkür ederim dostum Allah seninde yardimcin olsun

Detayli sorulariniz olcaksa özelden ulasabilirsiniz arkadaşlar pek giremiyorum foruma

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Detayli sorulariniz olcaksa özelden ulasabilirsiniz arkadaşlar pek giremiyorum foruma
    Şu an tam olarak ne kullanıyorsun? ha bir de öncesi sonrası foto atarsan daha iyi olur
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yanetki durumunuz ve saçınızdaki değişiklikler ay ay nasıl gelişti acaba?

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum bir foto koysan iyi olur. Merak ediyoruz tabi.biz gecen sene miracle losyona başlarken sen de oral olarak baslamistin.ama jinekomastiye dikkat edin.genel olarak herkes icin söylüyorum.meme dokusu büyüdüğü zaman istedigin kadar spor yap cok azalma olmuyor. Sadece o bölgedeki kaslar daha sıkılaşır.finasterid kullananlarda dikkat etsin.bende cok cok az oldu diyebilirim.dikkat çekecek gibi degil ancak ben kullandığından dolayi onun yaptigini düşündüm.tabi simdi kullanmıyorum.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Salvatore nasıl son durumun devam ediyor musun ? etkileri nasıl oldu ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an tam olarak ne kullanıyorsun? ha bir de öncesi sonrası foto atarsan daha iyi olur
    Şu an tam olarak aldactone 100 mg ve diane kullanıyorum azalttim ilaçları

Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanetki durumunuz ve saçınızdaki değişiklikler ay ay nasıl gelişti acaba?
    Dostum yanetkiler jinekomasti oluyo novaldex kullanıcam onun icin bide vücuda gidicem novaldex kullanmak sart bu ilaclari kullaniyosaniz. Sabahlari ereksiyon olmuyo, cinsel istek azalıyor, menide azalma oluyo dostum. Bunlar yanetkileri. ama su an ki yanetkiler cinsel istekte azalma dışında bide jine var baskada sıkıntı yok. etkisi dostum ilk 3-4 ayda saclarimda yaglanma kalmadı, saclarim daha hizli uzamaya basladi kalinlasmaya basladilar, ama etkisi 6.aydan itibaren başladı tam olarak

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon