Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Minoxil Dongu

Yeni Üye

Minoxil Dongu

Merhaba Arkadaslar, forumunuzu minoxil dongusune girmem sayesinde buldum ve cok begendim. Ben yaklasik 5-6 ay minox kullandim ve gayet etkisini gordum. Bu aralar dokulme yasamaktayim konulari taradim ama bu dokulmelerinin ne zaman bitecegi hakkinda bir bilgi bulamadim. Tecrubeleriniz nelerdir?

Minoxidil ile çıktığını düşündüğünüz bölge ve saçların yenilenmesi olarak ele aldığınızda minox öncesi seviyeye yakın veya üstü bir saç yoğunluğuna kadar dökülmeler yaşamayı gözönüne almanız makul görünüyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    tesekkur ederim. cevabiniz moralimi bozdu acikcasi daha iyimser biseyler beklerdim

Yeni Üye
    zigzag bu iş bir iyi bir kötü ama gözlemlediğim bloker losyonla beraber minoxu kullananlarda döndü daha az oluyor tabi herkeste boyle olucak diye bişi yok.

SaçımınDoktoru Üyesi
    merhaba arkadaşım bende sadece minox kullanarak iyi sonuçlar almıştım ama döngüye girdim herşey berbat oldu yaklaşık iki yıl boyunca aralıklarla denedimm minox ama yine fayda etmedi.yaklaşık 25 gün önce bu siteyi buldum ve minox dutas karısımı losyonla karsılastım ve bu karısım döngüyü bende bitirdi.sanada minoxa dutasteride karıstırmanı tavsiye ediyorum...benim tek şikayetim kafada ki kabuklanmalar,pullanmalar ne yaptıysam yok edemedim.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı saçsızlığındüşmanı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşım bende sadece minox kullanarak iyi sonuçlar almıştım ama döngüye girdim herşey berbat oldu yaklaşık iki yıl boyunca aralıklarla denedimm minox ama yine fayda etmedi.yaklaşık 25 gün önce bu siteyi buldum ve minox dutas karısımı losyonla karsılastım ve bu karısım döngüyü bende bitirdi.sanada minoxa dutasteride karıstırmanı tavsiye ediyorum...benim tek şikayetim kafada ki kabuklanmalar,pullanmalar ne yaptıysam yok edemedim.
    Kurur kurumaz hemen durula fazla tutma saçında.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alpik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tesekkur ederim. cevabiniz moralimi bozdu acikcasi daha iyimser biseyler beklerdim
    Siz de böyle cevap verirseniz bizim moralimiz bozulur,moral bozacak birşey yok miracle buradakilerin aldıkları ortalama sonuçlara göre bir cevap vermiş sizin yapmanız gereken vakit kaybetmeden tedaviye başlamanız.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    döngüden müzdaripsen aynen invincible'ın minox dutasını uygula dostum insaallah işe yarayacaktir
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ilk minoxil kullandığınızda çıkışlar ne zaman başlamıştı ? ben %2 kullanmıştım 1 ay ve 3. haftada çıkışlar başlamıştı 4. haftada miracle ve min-dut eklemiştim... 4-6 ay deniyor minoxilde normalde ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

arkadaşlarm,nox döngüsü tam olarak nedir acaba?
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

Sayfa 1/2 12 SonSon