14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 10 Günde Bunlar Olur Mu?

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Dikkat tecrübe konuşuyor.

Şanlısın, çünkü saç derin şakaklarda iyileşmeye(scalp yeniden oluşmaya) başlanmış sence. Resimlerde daha önce 'oralar boştu' dediğin yeri beyaza dönmeye başladığını fark edersin, dikkatli bakarsan, bu iyiye işaret. Saç derin geri geliyor.

Bu şansı kaçırma, masaj ve yağ bakımı yap. Saç deri için Çörek otu yağı zeytin yağı tavsiye ederim birde elma sirkesini.

Oralarda büyük ihtimalle saç çıkabilir bence .

Geçmiş olsun şimdiden.

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şanlısın, çünkü saç derin şakaklarda iyileşmeye(scalp yeniden oluşmaya) başlanmış sence. Resimlerde daha önce 'oralar boştu' dediğin yeri beyaza dönmeye başladığını fark edersin, dikkatli bakarsan, bu iyiye işaret. Saç derin geri geliyor.

Bu şansı kaçırma, masaj ve yağ bakımı yap. Saç deri için Çörek otu yağı zeytin yağı tavsiye ederim birde elma sirkesini.

Geçmiş olsun şimdiden.
    Hocam masaj nasıl fayda etti mi ? Ben şahsen acayip faydasını gördüm doğuştan seyrek olan şakağım neredeyse tamamen doldu
    Eat your food as medicine otherwise you will have to eat medicine as your food.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı kabuto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam masaj nasıl fayda etti mi ? Ben şahsen acayip faydasını gördüm doğuştan seyrek olan şakağım neredeyse tamamen doldu
    Hocam, mesaj kutun dolu olduğu için sana ulaşamıyorum özelden. Faydası olduğunu düşünüyorum. iki ay düzenli yaptım, saç derim esnekleşti.

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesaj kutusunu boşalttım
    Eat your food as medicine otherwise you will have to eat medicine as your food.

Yeni Üye
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Geçmiş olsun şimdiden.
    Hocam benim oralarla bir derdim yoktu açıkçası. Üst tarafların gürleşmesini istiyorum. Dediğim gibi 9 sene önce Rogaine Foam'ı kullanıp zerre faydasını görmedik. Ve bu karışımın 10 günde bunu yapmasına şaşırdım.

Öyle görünüyor ki o boş bölgede saç kökleri ölmemiş. Umuyorum üst kısımda da aynı şey geçerli olur.