Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
79 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Ekitirmeyin abi türk doktorlara sac !!!!!!!!!!!!!!

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sac dökülmesi yasayan birisinin beklentisi nedir bu cok önemli. 17 yasina geri dönmek mi? maalesef ne tedavi ile ne de ekim ile o yaslara dönmek mümkün degil.

sac dökülmesi yasayan kisinin yapabilecegi seyler, dökülme evresine göre farklilik gösterir.

1-saclar dökülmeye basladigi andan itibaren tedavi ise yarayabilir ama kesin cözüm olamaz dökülmeyi yavaslatir.

2-Sac dökülme evresi ilerlemis ama halen seyrekte olsa sac olan kisiler ise, ekim bile yaptirsa tedaviye devam etmek zorundalar.

3- NW7 olmus kisiler bence ne tedavi ne de ekim düsünmesinler, sifir numara ve hayat devam felsefesine alissinlar.

Ayrica; sac ekiminde sac cizgisine takilanlar olmus. bence bir ekimin basarisi önce dogallik sonra SIKLIK ile degerlendirilmeli. yoksa kafaya protez sac takanlarin nasil belli oluyorsa ekim de belli olur.

Türkiye`de iyi ekimcilerden sayilan koray erdoganin ekim örneklerinde yogunluk iyi acikcasi sac cizgileri de iyi, sonucta cok yakindan ve isik altinda cekilmis resimler, diger ekimci ali karadenizi tanimiyorum. koray erdogani da hic sevmiyorum ama objektif degerlendirmek lazim, adam ülkedeki iyi bir kac ekimciden birisi.
    koray erdogan en iyi ekicmi olabilir ama ben aldıgı paraya göre iyi ekim yaptıgına inanmıyorum 20 bin 30 bin alıp her on ekiminde 5 berbat 3 iyi 2 vasatsa iyi ekim denmez
    tamamen biz kurbanlık loyunuz şansımıza ne cıkarsa misali sayfasına 30 ekim koymus bunlarda en iyisi demişki cogu vasat ayrıca dikkat et iyi ekimlerin cogu saclı adamlara zaten sacı varolan adamlara iyi bir kac ekim yapmıs gerisi traj aslında ekimde hikaye sonucu cıkıyor burdan bu ekimler cok kötu en iyisi mehmet aslantug gibi estetik esktirmek bence yoksa sacım olsun vs ektirmeye kalkarsak yandık

Alıntı chris murphy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanki tedaviler kesin sonuç veriyor.Tatmin ediyor mu peki tedavi ? Ekim iyi olursa tedaviden daha iyi sonuç alinir
    işte 1 milyon dolarlık soru ekim iyi olursa yuzlerce ekime baktım yuzde 80 palavra yuzde 20 iyi genel tum dunyada peki neden??digerleri kötü

bBENCE BU İŞTE 1 MİLYON DOLARLIK SORU ŞU !!!!!!! kafamızda lisedeyken ust kısmında diyelimki 100 bin sac teli var toplam kafamızda yanlarda ve ensede toplam 60 bin tepede 40 50 bin sac var diyelim
    şimdi tepesi tamamen acık bir adama 6 greft ekiyolar buda 18 bin sac etli eder aslında bu bile iyi rakam lisede 40 50 bin olan yere tamamen dökulunce 18 20 bin sac ekiliyor ama nedennnnnnnnnnnnnnnn bok gibi oluyor ??????????
    bu soru halen cevabı yok hatta sacı olan tepede yarısı dokulmus yarısı var demek adamda 30 bin sac var tepede ustte yani yanına 20 bin tel daha ekiyolar
    eeeeee ettimi sana 50 bin bu lisedeki bir cocugun sac yogunlugu ama resimlere bakın hepsi kel sacı varken ektiren bile hic kapanmamış
    acaba greftler öluyormu?? yoksa bizimi DÜDÜKLÜYOLAR??yalan dolanmı bu işler bir insan kafasına 18 20 bin tel ekilirse o kafa kel olmaz hele hele az bişeyde ustlerde varsa hic sırıtmaması lazım beylerr ne diyorum zaten lisedeki halimizde bile kafamızfa sadece ust bölgede 50 60 bin sac oluyor bu nasıl iş,??? ya ektiklerini soylediklerini ekmiyolar ya kökler öluyor cıkmıyor
    BUNUN BAŞKA ACIKLAMASI YOK ABİ ORTALAMA BİR İNSANDA 100 150 SAC TELİ OLUR ORTALAMA 120 BİN DESEK BİR ERGEN LİSELİ KARDESİMİN SAGLIKLI BİR SACI VARSA KAFA USTUNDE 50 60 BİN SACI VARDIR ŞUANKİ TEKNOLOJİ 20 BİN TEL EKİYOR
    İNANIN 11 bin GREFT EKİM GÖRDUM ŞİMDİ BİŞEY SOYLEYECEM AYIP OLACAK PİŞMANİYE DÖNMUS ADAM HALA KEL 11 BİN GRET ORTALAMA 25 30 BİŞN TEL DEMEK DEGİLMİ?
    EEEEEEEEEEE BİRİLERİ BİZİ BU GREFT MESELERİNDE ÖPUYORMU AGA?
    Konu bendeniz tarafından (19.07.2015 Saat 04:35 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence bok gibi olmasının sebebi 18 bin tel ile 40-50 binlik alana ekim yapıyorlar yani çizgiyi direk nw1-2 ye göre ayarlıyorlar bence sınırlı kökleri sanki saçları 3-4 yıldır dökülen bi adamınki gibi dağıtsalar ortalar biraz yoğun vertex seyrek şakaklar boş vb. yani nw3 e falan benzetseler çok daha başarılı olurlar.Saç ektiren adamın görüntüsü , saçları biraz dökülmüş sonra dökülmesi durmuş adamlar vardır ya,aynen öyle olmalı ve bence 5-6 bin grefti çok iyi işçilikle yapsalar öyle bi görüntü elde edebilirler.

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence bok gibi olmasının sebebi 18 bin tel ile 40-50 binlik alana ekim yapıyorlar yani çizgiyi direk nw1-2 ye göre ayarlıyorlar bence sınırlı kökleri sanki saçları 3-4 yıldır dökülen bi adamınki gibi dağıtsalar ortalar biraz yoğun vertex seyrek şakaklar boş vb. yani nw3 e falan benzetseler çok daha başarılı olurlar.Saç ektiren adamın görüntüsü , saçları biraz dökülmüş sonra dökülmesi durmuş adamlar vardır ya,aynen öyle olmalı ve bence 5-6 bin grefti çok iyi işçilikle yapsalar öyle bi görüntü elde edebilirler.
    olabilir ama benim sordugum soru cok krtitik soru bunu doktorlara sormalı bence cok öenmli soru bizim turk halkı mal sacı ektiriyor kafa hala kel sırıtıyor allah razı olsun deyip cıkıyor youtube devar
    aga doktora diyecekki benim sordugum soruyu soracakj 5 6 bin greft yani 20 bin tel neredeyse bir ergen liselinin kafasındaki sacın yarısı nasıl oluyorda bu kadar sac ekiyoılar hala tavşan bokuna dönuyor kafalar bence bu sorulmalı neden?? senin bakış acında mantıklı ama bumu acaba seni,n soyldgin estetik ekmiyolar diyosunki katılıyorum ama sadece bumu sebebp acaba oda var yoksa kökler öluyormu ekmiyolarmı 20 bin tel işi dümenmi vsvsvsvs
    Konu bendeniz tarafından (19.07.2015 Saat 04:37 ) değiştirilmiştir.

hic bir doktor bana bunu acıklayamaz sahtekarlık var bu işte tekrar soluyorum tekrara girecek ama bugune kadar sorulmamıs belkide bizim ciin hayati bir soru
    bir saglıklı sac olan kafada 100 150 bin sac var 100 bin d,yelim yanlar iki yan ve ense cıkar tepede 50 bin 60 bin sac vardır nasıl oluyorda bu kadar
    10 bn greft ekip o kafayı bırak kapatmayı bok gibi yapıyor bu nasıl iş abiiiiii bu işte dumen var bunu bana hic bir doktor anlatamaz acıklayamaz
    ya greft olayı yalan ya greftler öluyor bize 5000 ektik abi diyor ama asıl ektigi 2000 ya baska izahı yok
    hesap ortada

SaçımınDoktoru Üyesi
    `5bin greft 20 bin saç teli eder` hesabinda sorun var bence
    5bin greft ekilen kafadan 3 bin saç teli anca cikiyor

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olabilir ama benim sordugum soru cok krtitik soru bunu doktorlara sormalı bence cok öenmli soru bizim turk halkı mal sacı ektiriyor kafa hala kel sırıtıyor allah razı olsun deyip cıkıyor youtube devar
    aga doktora diyecekki benim sordugum soruyu soracakj 5 6 bin greft yani 20 bin tel neredeyse bir ergen liselinin kafasındaki sacın yarısı nasıl oluyorda bu kadar sac ekiyoılar hala tavşan bokuna dönuyor kafalar bence bu sorulmalı neden?? senin bakış acında mantıklı ama bumu acaba seni,n soyldgin estetik ekmiyolar diyosunki katılıyorum ama sadece bumu sebebp acaba oda var yoksa kökler öluyormu ekmiyolarmı 20 bin tel işi dümenmi vsvsvsvs
    5-6 bin greft 20 bin sac teli etmez. genelde tekli greftler ve ciftli greftler yogun 3 lü 4 lü greftler ise az sayidadir. yani 5 bin greftten cikacak sac teli 10 bin civari oluyor.

sen ektirme bendeniz salla ,saç ve ön çizgi surat hatlarını değiştirir az ama doğal ekimler bile kişiye mutluluk verir..ayrıca türkiyede bu işi iyi yapan doktorlarda var..insanları yanlış yönlendiriyorsun eyvallah kendi fikrin saygı duyarım ...losyonlar gerçekten geçici çözüm üzgünüm ama gerçek bu..şuan en iyi yöntem uygunsa kişi saç ekimi ..sinan akçıla bir bakın derim.ki burda benim paylaştığım ekimede bakın..tam açık alana attığım başlığa

SaçımınDoktoru Üyesi
    Jürgen Klopp bile gelmis tr de ekim yaptirmis peki buna nediyorsunuz
    Jürgen Klopp lüftet Geheimnis seiner Haare

ama adamin ekimi nw6 lardan nw 2 lere dönme çAbasi degil elbette. sakaklara ekim yapilmis ve siklastirma islemi sanirim. Mehmet Akbaş isminde bir plastik cerrah yapmis bu ekimi.

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon