Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
72 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Minoxil Döngü Döneminde Ne Yapmalıyız?

Alıntı Rapidesh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Garnier'in hangi ürünü kardeşim aynı etkiyi yaparmı ?
    Yeşil çaylı vardı en güzeliydi bence. Ama artık hiçbir yerde görmüyorum. Tazeleyici tonik var, o da fena değil kullanabilirsiniz.
    Miracle losyon sabah-akşam (1 kutu aldactone, yarım kutu diane 35, 1 dekort ampul)
    Minoxidil akşam
    Biotin-sabah, omega 3-gece

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı schirip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeşil çaylı vardı en güzeliydi bence. Ama artık hiçbir yerde görmüyorum. Tazeleyici tonik var, o da fena değil kullanabilirsiniz.
    Garnierde aldactone çözünmüyor diyorlar doğru mu
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Minoxilde bana gore eski saçı dokuyor ve yeni saç cıkarıyor bende oyle oluyor suanda tedavımde 1.ayı doldurdum 2.ayın bıtımınde bu sıtede konu acacam ayrıca mınox kullandıktan sonrakı cıkan saclar eskısene gore daha kalıtelı
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Garnierde aldactone çözünmüyor diyorlar doğru mu
    Çözünmüyor derken? Erimeden ayrı mı? Hiç denk gelmemiştim bu söylediğinize. Çözünüyor mu bilmem ama eriyor. Eğer öyleyse ben 2 aydır aldactone olmadan sürüyorum.
    Miracle losyon sabah-akşam (1 kutu aldactone, yarım kutu diane 35, 1 dekort ampul)
    Minoxidil akşam

Bu konuya açıklık getirebilecek olan var mıdır? Yeşil çaylı garnier aldactone'yi çözmüyor mu? Yüreğime bir su serpen olursa sevinirim
    Minoxidil akşam

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu konuya açıklık getirebilecek olan var mıdır? Yeşil çaylı garnier aldactone'yi çözmüyor mu? Yüreğime bir su serpen olursa sevinirim
    Ben saf ve temiz arındırıcı-sıkılaştırıcı tonik aldım mavi olan hocam pek çözdü ama baya tortu kaldı ya ilk kullanışımda pompa tıkandı tülbent olmadığı için süzemedim. Baya da tortu kaldı dibinde. Belki yeşil çaylısı daha iyi çözer bilemiyorum.

Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben saf ve temiz arındırıcı-sıkılaştırıcı tonik aldım mavi olan hocam pek çözdü ama baya tortu kaldı ya ilk kullanışımda pompa tıkandı tülbent olmadığı için süzemedim. Baya da tortu kaldı dibinde. Belki yeşil çaylısı daha iyi çözer bilemiyorum.
    Arındırıcı-sıkılaştırıcıyı ben de bir kez kullandım. Bahsettiğiniz gibi tortulu idi. Diğer yandan da kokusu kötüydü. Yeşil çaylıda hiç tortu yoktu. Dibe biraz çöküyordu. Çalkalayınca homojen görünüyordu. Üstelik kokusu da iyiydi.
    Minoxidil akşam

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çözünmüyor derken? Erimeden ayrı mı? Hiç denk gelmemiştim bu söylediğinize. Çözünüyor mu bilmem ama eriyor. Eğer öyleyse ben 2 aydır aldactone olmadan sürüyorum.
    Ben elseve ile yapıyorum yinede tortu dibe çöküyor sallayınca geçiyor garnierde daha çok tortu oluyormuş diye biliyorum
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Miracle kullananlar günde bir kullanıp günü diğer uygulamasını salisilik asit ya da emu kantaron üzüm çekirdeği yağı kullanabilirler günde hormonlarınızı uzun vade de kötü etkileyebilir hatta hafta da bir kaç güne düşürebilirsiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle kullananlar günde bir kullanıp günü diğer uygulamasını salisilik asit ya da emu kantaron üzüm çekirdeği yağı kullanabilirler günde hormonlarınızı uzun vade de kötü etkileyebilir hatta hafta da bir kaç güne düşürebilirsiniz.
    Bu bahsettiğiniz tedavinin başından itibaren mi hocam? Ben sabah akşam sürüyorum. Akşam yeniden ıslatmak için minoxidil kullanıyorum. Sabah sürdüğümü ıslatmak için de su kullanıyorum. Bu düzen zarar verir mi? Bu arada tedavi başlangıcım 21 ağustos 2016. 4. aya girdi tedavim.
    Minoxidil akşam

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon