Sayfa 4/13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
130 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Dermastamp:Saçları koparmaması ve rahat kullanım için

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cosmodeep'e baktım stoklarda yok diyor kardeşim mail attım stok durumu şimdilik süresiz belli değil diyor başka bir yer var mı alabileceğim
    valla dermastampi ben burdan başka hiçbir yerde bulamadım. En son aldığım 1,5 mm'lik 1 tane kalmıştı, adam öyle demişti yani. Sen diüer ignelere de baktın mı? Hiçbiri mi yok ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla dermastampi ben burdan başka hiçbir yerde bulamadım. En son aldığım 1,5 mm'lik 1 tane kalmıştı, adam öyle demişti yani. Sen diüer ignelere de baktın mı? Hiçbiri mi yok ?
    hicbiri yok gozukuyor tek tek tikladim. bekliyim o zaman mecbur

Arkadaşlar ben de dermastamp aradım nette bir tek e-bayda var ama ben daha önce e bayı hiç kullanmadım kredi kartı da dolu şu an için almayı kendisine almayı düşünen olursa ben hesabına nakit havale edebilirim

Alıntı univited Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben de dermastamp aradım nette bir tek e-bayda var ama ben daha önce e bayı hiç kullanmadım kredi kartı da dolu şu an için almayı kendisine almayı düşünen olursa ben hesabına nakit havale edebilirim
    nasıl yani dostum?havale edebilirim derken ?başka yerden alması için mi?

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl yani dostum?havale edebilirim derken ?başka yerden alması için mi?
    Yok kardeşim eger e baydan almayı düşünen varsa ben parayı vereyim 2 tane sipariş etsin diye söylemiştim

SaçımınDoktoru Üyesi
    anl bu ürün bakımstore de de varmış. senin aldığın cosmodeep sitesiyle aynı ürün mü bakabilir misin DTR Derma Stamp 80 Titanyum İğne Sipariş Fiyatı En Ucuz Dermaroller Şikayet ve Yorumları

anl bu ürün bakımstore de de varmış. senin aldığın cosmodeep sitesiyle aynı ürün mü bakabilir misin DTR Derma Stamp 80 Titanyum İğne Sipariş Fiyatı En Ucuz Dermaroller Şikayet ve Yorumları
    mobilden açamadım şimdi dostum eve gidince bakayım bi

SaçımınDoktoru Üyesi
    aldim kardesim ben ordan ins farklisi degildir. yalniz pek aci falan hissetmedim etki etmiyor anlamina gelmiyordur bu umarim daha bir defa uyguladim gerci. cok kucuk geldi bana sanki . igne sayisi yeterlimi sence

aldim kardesim ben ordan ins farklisi degildir. yalniz pek aci falan hissetmedim etki etmiyor anlamina gelmiyordur bu umarim daha bir defa uyguladim gerci. cok kucuk geldi bana sanki . igne sayisi yeterlimi sence
    şimdi sana şunu sorayım önce, saçlarının uzunluğu ne kadar? Fotograf koyabilir misin mesela?
    Dermastampi şu şekilde kullanmalısın : Ben mesela tak tak tak böyle vurur gibi bütün kafada gezdiriyorum acıta acıta. Yani bi nevi bas çek yöntemi, ve tüm kafa kızardıktan sonra losyonları uyguluyorum hemen.

Öyle çok da hafif bastırırsan bir işe yaramaz dostum, hafiften bir acı olacak, ve de baya bi kızaracak kafa, ben dermastample çok daha fazla verim aldım dermarollera göre, sen de dediğim şekilde uygula, sadece ilk 1 dakika falan acıyor, sonra alışıyor zaten hatta bazen abartıyorum, ufak böyle iğne ucu kadar kanamalar bile oldu ama çok çok ufak mikro düzeyde yani

SaçımınDoktoru Üyesi
    fotograf daha sonra koyacagim dostum soyle diyeyim 5-6 aydir sifirdan uzadi yanlar daha cok uzuyor ama onler seyrek ve kisa kaliyor gucsuzlukten ben 1.5 cm aldim boyu tam yeterli ama kanamasin diye ilk uygulamada hafif bastirdim sonra dedigin gibi yapayim biraz daha siddetli

Sayfa 4/13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon