Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Azelaik asit - Dht

bi arkadaşım bu azelik asiti saç ektirenler kullanamaz dedi sizce nekadar doğru kullanmalıyımmı?
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

Alıntı maiboz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi arkadaşım bu azelik asiti saç ektirenler kullanamaz dedi sizce nekadar doğru kullanmalıyımmı?
    Sebep neymiş ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sebep neymiş ?
    kendisi saç ürünleri falan satıyo söledğine göre asit ekilen saçları etkiliyormuş bu işlerde biraz bilgili olduğu için bende bişe diyemedim
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amcaoğluma da doktor ilk 6 ay kesinlikle acı yeme. Ekilen köklere zarar verir demiş. O tarz bir yaklaşım olabilir dimi üstad..

saç ektirmişti geçen sene bizimkisi , daha hala tam toparlayamamış kafası neredeyse 1 sene olacak, ekim oldugu da çok aşırı bariz belli oluyordu. Adama yalvar yakar yine de başlatamadım miracle losyona : )
    Dedim doktor kafana tarhana çorbası sür dese süreceksin ama bunu herhangi bir doktor önermedigi, kanıtlı olmadıgı için kullanmam diyorsun dedim. Evet aynen öyle dedi. İyi dedim onca para vermişsin saç ektirmişssin yazık paran böyle buharlaşacak, çim adam gibi olacagına, losyonla çok fena güçlendirirsin saçları dedim ama kabul etmedi. bu hikayeyi de niye anlattıysam : )
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

o halde kullancağım azeik asit
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin

aldığım azelaic acid bu arkadaşlar. Hayırlı olsun bakalım inşaAllah sağlamdır ve olumlu etkiler

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20150203_113234_resized.jpg
Görüntüleme: 307
Büyüklüğü:  1.21 MB (Megabyte)
ID:	1674

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aldığım azelaic acid bu arkadaşlar. Hayırlı olsun bakalım inşaAllah sağlamdır ve olumlu etkiler

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20150203_113234_resized.jpg
Görüntüleme: 307
Büyüklüğü:  1.21 MB (Megabyte)
ID:	1674
    Bu toz versiyonumudur ? miracle losyonamı yoksa minoxa mı ekleyeceksin birde bunu nereden temin ettin dostum ?

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amcaoğluma da doktor ilk 6 ay kesinlikle acı yeme. Ekilen köklere zarar verir demiş. O tarz bir yaklaşım olabilir dimi üstad..

saç ektirmişti geçen sene bizimkisi , daha hala tam toparlayamamış kafası neredeyse 1 sene olacak, ekim oldugu da çok aşırı bariz belli oluyordu. Adama yalvar yakar yine de başlatamadım miracle losyona : )
    Dedim doktor kafana tarhana çorbası sür dese süreceksin ama bunu herhangi bir doktor önermedigi, kanıtlı olmadıgı için kullanmam diyorsun dedim. Evet aynen öyle dedi. İyi dedim onca para vermişsin saç ektirmişssin yazık paran böyle buharlaşacak, çim adam gibi olacagına, losyonla çok fena güçlendirirsin saçları dedim ama kabul etmedi. bu hikayeyi de niye anlattıysam : )
    Boşver birileride kel kalsın ki saçlılarında kıymeti olsun...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı arda34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu toz versiyonumudur ? miracle losyonamı yoksa minoxa mı ekleyeceksin birde bunu nereden temin ettin dostum ?
    evet toz versiyon. Miracle'a ya da tek başına nemlendirmek için kullandıgım bir losyonun içine katacagım kararsız kaldım şu an. Kimyasal ürünler satan bir abimden aldım

bugun azelderm krem aldım lakin çok yogun saçıma tam yediremiyorum
    arkadaşlar siz nasıl kullanıyorsunuz bunu tam olarak
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler