PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regaine Minoxil - Köpük mü Losyon mu?

kamil155
02.11.2014, 14:47
Arkadaşlar yurtdışından Regaine Minoxil siparişi vereceğim. 12 ay kullanımlık sipariş vereceğim için karar verirken beni biraz zorladı. Köpük mü yoksa losyon mu karar veremedim. Saçlarım şu anda kısa ve hangisi olursa olsun şimdiki uzunlukta kullanımda bir fark yaratmaz düşüncesindeyim, fakat saçlar uzadığında köpük mü losyon mu daha faydalı olur tam emin olamıyorum. Zira ilacın deriye yedirilmesi lazım ve saçlar uzunken köpük formdaki minoxil saç derisine ulaşması daha zor olabilir. Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Regaine For Men Extra Strength Scalp Foam | Hair Retention - Boots (http://www.boots.com/en/Regaine-for-Men-Extra-Strength-Scalp-Foam-5-w-w-Cutaneous-Foam-1-months-supply_1154706/)

Regaine for Men Extra Strength 60ml 1 months supply - Boots (http://www.boots.com/en/Regaine-for-Men-Extra-Strength-60ml-1-months-supply_1401976/)

uzman
02.11.2014, 15:04
Ben kullanmadim fakat köpük olan etkili ve kullaniminin daha kolay olduğunu söylüyorlar..

Mehmet8701
02.11.2014, 15:08
hocam fiyatı çok pahalı,normalden de pahalı verdiğin linkte.

kamil155
02.11.2014, 15:49
Ben kullanmadim fakat köpük olan etkili ve kullaniminin daha kolay olduğunu söylüyorlar..

Uzun saçlarda hangisinin kullanımı daha rahat ise onu tercih etmeyi düşünüyorum, bu konuda tam emin olamadım.

kamil155
02.11.2014, 15:54
hocam fiyatı çok pahalı,normalden de pahalı verdiğin linkte.

Ürünleri göstermek için internetten ilk önüme gelen sayfanın linkini verdim :) Alışverişi farklı bir siteden yapacağım.

LahmacuN
02.11.2014, 19:11
12 aylık sipariş verirseniz 75 euro üzerinde tutarsa siparişiniz sizden vergi alırlar.

Gordon Freeman
02.11.2014, 21:36
Foam kesinlikle. Bir de şakaklar için kullanırken taç takabilirsiniz daha rahat olur ben öyle yapardım.

tamburali
02.11.2014, 22:29
Yasalarımız gereği gümrüklerden bu tarz ürünlerin hiç biri geçmez. vergi falan işlemeden gümrük el koyar yani.

kozmetik, ilaç, takviye vs. vs. artık gümrükten hiç geçmiyor. vergisiyle de alamazsınız.

kamil155
03.11.2014, 02:05
Foam kesinlikle. Bir de şakaklar için kullanırken taç takabilirsiniz daha rahat olur ben öyle yapardım.

Taç takmanın tam olarak nasıl faydası olacağını açıklayabilir misin? Köpüğü sürme aşamasında mı kullanılmalı?

Yasalarımız gereği gümrüklerden bu tarz ürünlerin hiç biri geçmez. vergi falan işlemeden gümrük el koyar yani.

kozmetik, ilaç, takviye vs. vs. artık gümrükten hiç geçmiyor. vergisiyle de alamazsınız.

12 aylık sipariş verirseniz 75 euro üzerinde tutarsa siparişiniz sizden vergi alırlar.

Ürünü kardeşim İngiltere'den kendisi getireceği için gümrük konusunda herhangi bir sorun çıkmayacaktır.