PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Minoxidil alacam tavsiye

Arshavin37
02.08.2014, 11:21
Arkadaşlar minoxidil bitmek üzere yeni alcam ama eczaneden almak istemiyorum çok pahalı olmuyor ıntenette böyle 3 lü kampanyalar oluyor bilen varsa link filan atabilirmi güvenilir olan

Miracle
02.08.2014, 11:47
Botanikecza dan alabilirsin

uzman
02.08.2014, 12:48
botanikeczada minoxil yok.mail attım daha cevap gelmedi.

xLs
02.08.2014, 13:34
Eczanelerdede kampanya oluyor. Bir sor ben dün 45 e aldım tekini.

Arshavin37
02.08.2014, 15:51
İran Minoxidil | Saç Çıkarıcı | Sakal Çıkarıcı | Saç Dökülmesi | Minoksidil (http://www.iranminoxidil.org/) bu site güvenlimi hemde uygun

uzman
02.08.2014, 16:18
İran Minoxidil | Saç Çıkarıcı | Sakal Çıkarıcı | Saç Dökülmesi | Minoksidil (http://www.iranminoxidil.org/) bu site güvenlimi hemde uygun

bence bu tarz sitelerden değilde daha tanınmış sitelerden almanı tavsiye ederim.

miracle
02.08.2014, 16:47
botanikeczada minoxil yok.mail attım daha cevap gelmedi.
Yasa gereğince artık%5 derispreyi olarak isimlendiriliyor o şekilde mevcut minoxil

uzman
03.08.2014, 14:05
Yasa gereğince artık%5 derispreyi olarak isimlendiriliyor o şekilde mevcut minoxil

evet hocam bugün maile cevap geldi.gayatte uygun fiyatı.

uzman
26.08.2014, 01:18
yoldaşlar bu botanik eczadan minoxil forte aldım.ilacın üzerinde karekodu ilaç takip sistemi programıyla okuttugumda sisteme kayıtlıdır diyor.sonra çamaşır suyuna bir fıs sıktım çamaşır suyu sap sarı bir renk aldı..fakat saçlarıma uyguladığımda eczaneden aldığımı minoxilden daha çabuk kuruduğunu fark ettim.içimde şüphe oluştu.acaba orjinal midir.bu kare kodu bir nevi fotokopi olmuş olabilir mi.insanın aklına binbir türlü şeyler geliyor..daha çabuk kuruması beni çok şüphelendirdi..

piranha
26.08.2014, 01:52
yoldaşlar bu botanik eczadan minoxil forte aldım.ilacın üzerinde karekodu ilaç takip sistemi programıyla okuttugumda sisteme kayıtlıdır diyor.sonra çamaşır suyuna bir fıs sıktım çamaşır suyu sap sarı bir renk aldı..fakat saçlarıma uyguladığımda eczaneden aldığımı minoxilden daha çabuk kuruduğunu fark ettim.içimde şüphe oluştu.acaba orjinal midir.bu kare kodu bir nevi fotokopi olmuş olabilir mi.insanın aklına binbir türlü şeyler geliyor..daha çabuk kuruması beni çok şüphelendirdi..
aynı marka mı öncekiyle

uzman
26.08.2014, 07:35
Evet ayni marka minoxil forte

sonsabah
30.09.2014, 22:42
12 senedir minoxidil kullanıom sanırım arada 3 sene ara vermiştim .Her zaman bulabilicek üretimi kalkmayacak markayı kullanmak en iyisi.Ama şunu gördüm dandik markalar biraz daha fayda verdi bende.Vede minoxidil bırakılmamak üzere baslanmalı.

aleko
30.09.2014, 23:43
minoxil forte o zaman Rogan artık uretılmıyor

sonsabah
30.09.2014, 23:54
roganda üretim durmuştu yeniden basladı eczaneler yok falan dedi firmayı aradım eczane depodan istesin depoda bizden dedi birkaç eczane oyle umursamadı ama sağlam bir eczaneden temin edebildim yanlız roganın firması drlarla iyi çalışmıyormuş o açıdan daha kolay bulunucak bir minox kullanmak her zaman daha iyisi..

Miracle
01.10.2014, 09:48
roganda üretim durmuştu yeniden basladı eczaneler yok falan dedi firmayı aradım eczane depodan istesin depoda bizden dedi birkaç eczane oyle umursamadı ama sağlam bir eczaneden temin edebildim yanlız roganın firması drlarla iyi çalışmıyormuş o açıdan daha kolay bulunucak bir minox kullanmak her zaman daha iyisi..kirkland ı deneyebilirsin foam formülasyonlu ve ucuz gerçi ben almadım şu min/dut işi nedeniyle ama fena kepek yaptı sulu minoxlar..

Kazakcemil
01.10.2014, 10:50
kirkland ı deneyebilirsin foam formülasyonlu ve ucuz gerçi ben almadım şu min/dut işi nedeniyle ama fena kepek yaptı sulu minoxlar..

Elimdeki forte bitince sipariş etmeyi düşünüyordum kırkland ı sıvı formu yok mu bunların.

anl
01.10.2014, 10:57
Evet ayni marka minoxil forte
Sanırım bu botanikecza minoxil forte satmiyor artik degerli arkadaslarim.Minoxil forte fiyati orada baya uygundu, konuyu görünce siteye girip baktim minoxil forte göremedim..

Miracle
01.10.2014, 10:59
Elimdeki forte bitince sipariş etmeyi düşünüyordum kırkland ı sıvı formu yok mu bunların. Yok sanırım

Kazakcemil
01.10.2014, 11:06
Yok sanırım

Ooo çok kötü oldu ben bu ürünleri hep üstünkörü incelediğim için sıvı formu olmadığını hiç fark etmedim.

uzman
01.10.2014, 12:02
Sanırım bu botanikecza minoxil forte satmiyor artik degerli arkadaslarim.Minoxil forte fiyati orada baya uygundu, konuyu görünce siteye girip baktim minoxil forte göremedim..

Diğer sitede botaniginde sattigi minoxun sahte oldumu söylediler.icine su karistirildigini konuşuyorlardı.içimde şüphe kaldi ve eczaneden gidip bir adet minox aldim.içine 10 adet avodart ekledim.botanikteki ile karsilastirdim ve gördüm ki eczaneden aldigim losyon çok hafif sarimsi bir renkteydi.botanikteki ise fark edilir şekilde daha beyaz renkteydi. Bu yüzden çok şüphe duydum. Simdi elimde bir adet daha hic kullanmadigim minox var.oda botaniğin ürünü. Bence en iyisini eczaneden almak.

anl
01.10.2014, 12:37
Diğer sitede botaniginde sattigi minoxun sahte oldumu söylediler.icine su karistirildigini konuşuyorlardı.içimde şüphe kaldi ve eczaneden gidip bir adet minox aldim.içine 10 adet avodart ekledim.botanikteki ile karsilastirdim ve gördüm ki eczaneden aldigim losyon çok hafif sarimsi bir renkteydi.botanikteki ise fark edilir şekilde daha beyaz renkteydi. Bu yüzden çok şüphe duydum. Simdi elimde bir adet daha hic kullanmadigim minox var.oda botaniğin ürünü. Bence en iyisini eczaneden almak.

uzman kardesim emin misin bu skandal çünkü ,ona gore şikayet edecegim tuketici hakem heyetindeki arkadaşıma soyleyip..

anl
01.10.2014, 12:39

Ha bi de ben dg pharmaya mail atmistim botanikten aldigim minoxun barkodunu. Dg pharma ürün orijinal diye cevaplamisti mailimi. Ama tabi ürünün orijinal olmasi ile içine su karistiriliyor olmasi çok farkli konular. Eczanede de 52 tl,yani az uz değil. Ben simdi deneyecegim şeye iyice odaklaniyim bakiyim şu elsevin içinde aldactone dutas eritme işi iyice aklima yatmaya başladı

Miracle
01.10.2014, 12:41
uzman kardesim emin misin bu skandal çünkü ,ona gore şikayet edecegim tuketici hakem heyetindeki arkadaşıma soyleyip.. Asılsız şikayetlerde yasal sorumluluğunuz vardır. Sizden tazminat talebinde bulunabilirler. Büyük bir e-ticaret sitesinde bunun olması çok büyük ve gözden kaçamayacak bir suçtur. Dg farma yı arayın kare kodu sorgulatın sorun bu yeterli bilgiyi sağlayacaktır size.

anl
01.10.2014, 12:44
Asılsız şikayetlerde yasal sorumluluğunuz vardır. Sizden tazminat talebinde bulunabilirler. Büyük bir e-ticaret sitesinde bunun olması çok büyük ve gözden kaçamayacak bir suçtur. Dg farma yı arayın kare kodu sorgulatın sorun bu yeterli bilgiyi sağlayacaktır size.

Bi onceki mesajimda da dedigim gibi dg pharma bana ürünün orijinal oldugunu soyledi,ama su karistirma olayi aklimi bulandirdi.Tabi en azindan eczanedekiyle aynı olup olmadigindan emin olduktan sonra hareket etmek daha mantıklı

Miracle
01.10.2014, 12:46
Bi onceki mesajimda da dedigim gibi dg pharma bana ürünün orijinal oldugunu soyledi,ama su karistirma olayi aklimi bulandirdi.Tabi en azindan eczanedekiyle aynı olup olmadigindan emin olduktan sonra hareket etmek daha mantıklıOnu bilemem ama orjinal ürün üstünde oynama yapıp maliyet düşürdüler diyelim ancak minoxa su katıp fazla minoxu hangi kutuya koyup satacaklar ? karekod? ürün seri no vs ? zor işler...

anl
01.10.2014, 13:16
Onu bilemem ama orjinal ürün üstünde oynama yapıp maliyet düşürdüler diyelim ancak minoxa su katıp fazla minoxu hangi kutuya koyup satacaklar ? karekod? ürün seri no vs ? zor işler...

O açıdan düşünmemistim bak hiç. Mantıklı yani.Zaten asıl mesele, botaniğin bunu artık niye satmadigi.Büyük kayıp :)

Miracle
01.10.2014, 13:28
O açıdan düşünmemistim bak hiç. Mantıklı yani.Zaten asıl mesele, botaniğin bunu artık niye satmadigi.Büyük kayıp :) Satıyorlar sadece yasa gereği %5 deri spreyi ismi altında satabiliyorlar öyle arama yapın birde.

uzman
01.10.2014, 14:03
uzman kardesim emin misin bu skandal çünkü ,ona gore şikayet edecegim tuketici hakem heyetindeki arkadaşıma soyleyip..
Tabiki yüzde yüz sahte diyemiyorum.ama boyle anlattigim gibi bir farklilik beni şüpheye düsürttü.