PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bioxcin ve yeni şampuan tavsiyesi ?

zkannm
02.07.2015, 13:49
Uzun zamandır bioxcin kullanıyorum içinede bepanthen+e vit+bemiks atıyorum saçım yine dökülüyor ancak miracın losyonuna başladım. Bioxcin iyi mi ve içine attığım 3lü kombinasyonla ya da farklı bir şampuan tavsiyesi olan var mı sitede en çok sebamed ve dermoday gördüm sebamede daha yatkınım ama farklı şampuan tavsiyesi ve bioxcin hakkında yorum bekliyorum :D

DoktorCan
02.07.2015, 13:59
Bioxcin mi :)

chris murphy
02.07.2015, 14:21
Bioxsin çok kotu bir şampuan Burak bence şampuan olarak ise sls sles paraben içermeyen şampuan kullan

pipsqueak
02.07.2015, 14:36
Bioxcin.. Bırakın gitsin.

Zigavus biraz pahalıdır fakat iyi bir şampuandır, yeni Sebamed Anti Hair Loss'a başladım memnunum fakat bazı arkadaşların şikayetleri var, yine de tepeyi kırmızı yapıyor ve kanlandırıyor, bununla birlikte 3 günde 1 kez Ketoral Şampuan kullanabilirsiniz. Sawpoo şampuan fena değil, içeriğine bakabilirsiniz güçlüdür.

Bir de şampuansız karbonat ve sirkeli suyla da saç temizliğini sağlayanlar var.

zkannm
02.07.2015, 14:50
Sebamed kanlanma yapsın sorun değil saçları iyi yapıyorsa içeriği zararsızsa kullanırım zaten saçımda öyle açık bi yer yok tepelerde seyrelme var ve saçım ince önlem olarak başladım döküldüğü için yeterli olur sebamed o zaman zigavusu biliyorum diğerlerinede bakıyım o zaman aklıma yatanı kullanırım çok teşekkürler ibre semabede kayıyor fiyatı da uygun bakalım...

zkannm
02.07.2015, 15:08
seboderm var onu kullanan var mı peki ? içinde climbazol diye bir madde varmış türkiyede tek onun içinde varmış ne kadar doğru bilmiyorum da sizlerinde görüşünü almak isterim

saçsızlığındüşmanı
02.07.2015, 16:34
ben seboderm kullandım içeriğinden dolayı ama etkisi tatminkar degil.

hairwish
02.07.2015, 16:59
Bioxsin çok kotu bir şampuan Burak bence şampuan olarak ise sls sles paraben içermeyen şampuan kullan

sls sles ve als içermeyen şampuan öneriniz var mı?

zkannm
02.07.2015, 17:18
konuyla ilgisi yok ama sonuçta amaç saç :) bu Cellagance losyon diye birşey okudum faydasını gören var ancak tarifini bulamadım ?

muros
02.07.2015, 19:24
2 haftadır kafamı head shouldersle yıkıyorum oh be dünya varmış dedim daha önceden sls siz şampuan kullanıyordum saçımı yeni yıkadığımın frkına vardım hiç öyle saç dökülmesi artma veya azalmada olmadı bence şampuana para vermek gereksiz.

raprap1
26.09.2015, 23:48
Bioxcin almayın artık Allah aşkına :D

uzman
27.09.2015, 01:16
Şu bioxini kullanacaginiza gidin bebek şampuani kullanın.en azında bana daha güvenilir geliyor.adamlar halen daha reklam yapıyorlar bilmem 243 saç telini dokulmekten kurtarıyoruz.hayyy maşallah..

anl
27.09.2015, 14:18
aslında sebamed anti hair loss'la yıkadıktan hemen sonra spreyi sıkacaksın kızarıklığı geçmeden, dermarollera gerek bile kalmaz yıkandıgımız günlerde : )

toomy156
27.09.2015, 15:08
kardeş şampuanlardan mucize bekleme içeriği guzel olan sampuanlar kullan ben suanda avodart kullanıyorum başka turlu dokulme durmuyor

toomy156
27.09.2015, 15:11
Birde su dermoraller ne işe yarar saça faydasi nedir aciklayabilecek warmi beyler kullanimi nasildir

teto1907
27.09.2015, 16:18
Birde su dermoraller ne işe yarar saça faydasi nedir aciklayabilecek warmi beyler kullanimi nasildir

dermaroller deride mikro gözenekler açarak süreceğiniz losyonun daha iyi emilmesini sağlar aynı zamanda deride yenlenme canlanma sağlar kanlanma meydana gelir buda saç foleküllerini hem yeniler hemde besler yani çok faydalı tek başına bile bir tedavi tabi sert kullanmak koşuluyla acısına dayanabilen için çok iş görür..

toomy156
27.09.2015, 16:24
dermaroller deride mikro gözenekler açarak süreceğiniz losyonun daha iyi emilmesini sağlar aynı zamanda deride yenlenme canlanma sağlar kanlanma meydana gelir buda saç foleküllerini hem yeniler hemde besler yani çok faydalı tek başına bile bir tedavi tabi sert kullanmak koşuluyla acısına dayanabilen için çok iş görür..

tek kullanımlıkmı peki 1paket ne kadar süre gıdıyor birde kullanıp faydasını goren warmı daha once hıc duymadımda dermarolu cılt ıcın uygulandıgını bılıyordum ? yani kafada delik açarak emilimi artırıyor kan dolasımını hızlandırıyor ??

pipsqueak
27.09.2015, 16:39
tek kullanımlıkmı peki 1paket ne kadar süre gıdıyor birde kullanıp faydasını goren warmı daha once hıc duymadımda dermarolu cılt ıcın uygulandıgını bılıyordum ? yani kafada delik açarak emilimi artırıyor kan dolasımını hızlandırıyor ??

Vücut orayı "yaraymışcasına" algıladığı için hücre yenileyiciler gönderiyor, beslenmiş oluyor. Aynı zamanda tetonun dediği gibi tüm losyonlar için en pratik güçlü emilim yolu. Paket değil, kutu olarak eline geçiyor. Kutudaki dermarollerı, sitelerde dediklerine göre 1 sene kullanabilirsin. Ha sonrasında da bir şey olmuyor istersen kullanabilirsin fakat iğnelerin ucu körelebilir ve daha fazla gereksiz canını yakabilir.

Anl'ın forumda açtığı şu konuyu okumadan alma dermaroller;
http://www.sacimindoktoru.com/sac-dokulmesi-piyasa-urunleri/898-dermastamp-saclari-koparmamasi-ve-rahat-kullanim-icin.html